Turysta
Kraków na fotografii

Warte obejrzenia krakowskie atrakcje, jakie pamiątki warto przywieźć z podróży do tej miejscowości.

Kraków jest wspaniałym miastem, jego odwiedzenie z pewnością zapewni sporo niezapomnianych wrażeń. Bardzo duża ilość turystycznych atrakcji i zabytków, bogata propozycja kulturalna i wspaniali mieszkańcy powodują, że co roku miasto to odwiedzają setki tysięcy turystów. Wystarczy zresztą przespacerować się po rynku albo posłuchać międzynarodowego gwaru obok pomnika Adasia, żeby się zorientować, jak to codziennie wygląda.
Plaża, Mielno
Przygotowane przez: pawelkoszalin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeśli wybieramy się nad Morze Bałtyckie, zwróćmy swoją uwagę na spanie!

Odpoczynek nad Morzem Bałtyckim, np. w Krynicy Morskiej bądź Władysławowie zapewne dla bardzo wielu Polaków kojarzy się z magicznym zapachem dzieciństwa. Jednakowoż naturalnie chociaż generalnie bardzo lubimy polskie morze, choćby ze względu na jego jakże burzliwą historię, to jednakże w żadnym przypadku nie możemy nie zauważać, że jakby nie patrzeć Bałtyk ma trochę wad. No cóż, fakty są takie, iż polskie morze jest ostatnimi czasy trochę mniej urokliwe, aniżeli przed laty, ale na całe szczęście ciągle możemy być bardzo dumni z naszego morza.
Domek letniskowy
Przygotowane przez: Brian Burger
Na podstawie: http://www.flickr.com

Relaksujący relaks w ładnych, poetycznych Pieninach

Pieniny to naprawdę fenomenalne i bardzo poetyczne miejsce, nic więc dziwnego, że wiele turystów]wybiera się właśnie w Pieniny. Jeśli lubisz górski pejzaże, intryguje Cię zwiedzanie górskich szlaków i podziwianie poetycznych, majestatycznych gór to pewno zainteresuje Cię wycieczka w Pieniny.
tajlandia
Przygotowane przez: DCWG
Na podstawie: Tajlandia, Bangkok

Gdzie wybrać się na wakacje życia, czyli lista zakątków na kuli ziemskiej, które chciałby zwiedzić każdy Polak

Przynajmniej raz w życiu warto pojechać do egzotycznych państw - takiego zdania jest większość Polaków, ale na przeszkodzie do urzeczywistniania marzeń stoi najczęściej nazbyt duży koszt takich eskapad i kwaterunku. Nawet zaciągnięcie kredytu albo zapożyczenie się u familii nieczęsto wchodzi w grę.
Krajobraz, Kaszuby
Przygotowane przez: Szymon Nitka
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kaszuby

Spośród wielu miejsc na odpoczynek warto obecnie wybrać regiony mniej znane, w jakich nie może być aż tak dużej liczby podróżnych, jeśli pragnie się naprawdę porządnie wypocząć.
Wycieczka w góry
Przygotowane przez: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Podstawowy ekwipunek na górskie wycieczki czyli co warto zabrać ze sobą, aby chodzenie było w pełni bezpieczne.

Jedną z popularniejszych form aktywnego wypoczynku są wędrówki po górach. O ich popularności najlepiej będą świadczyć szlaki, na których w czasie ładnej pogody można zobaczyć rzeczywiście dużo wielbicieli tej aktywności. Lecz wybierając się nawet na łatwą trasę przy pięknej pogodzie trzeba pamiętać, że idzie się w góry, które niekiedy mogą być mało przewidywalne. A przecież dużo bardziej nieprzewidywalni będą niektórzy turyści, bo to co czasem się widzi na szlakach niekiedy jest naprawdę przerażające.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.