Turysta
Kraków na fotografii

Warte obejrzenia krakowskie atrakcje, jakie pamiątki warto przywieźć z podróży do tej miejscowości.

Kraków to wspaniałe miasto, odwiedzenie go z pewnością zapewni niezapomniane wrażenia. Ogromna liczba zabytków i atrakcji turystycznych, bogata oferta kulturalna i wspaniali ludzie sprawiają, że co roku miasto to odwiedzają setki tysięcy turystów. Wystarczy zresztą przespacerować się po rynku albo posłuchać różnojęzykowego gwaru przy pomniku Adasia, aby zobaczyć, jak to codziennie wygląda.
Krajobraz, Kaszuby
Przygotowane przez: Szymon Nitka
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kaszuby

Wśród ogromu obszarów na odpoczynek warto obecnie wybrać regiony mniej znane, w jakich nie może być aż tak dużej liczby podróżnych, jeżeli chce się naprawdę porządnie wypocząć.
Wycieczka w góry
Przygotowane przez: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Podstawowy ekwipunek na górskie wycieczki czyli co warto zabrać ze sobą, aby chodzenie było w pełni bezpieczne.

Jedną z popularniejszych sposobów na aktywny wypoczynek jest wędrowanie po górach. O ich popularności bardzo dobrze świadczą szlaki, na których w czasie ładnej pogody da się zobaczyć rzeczywiście dużo wielbicieli tej aktywności. Jednak wybierając się nawet na prosty szlak przy pięknej pogodzie trzeba pamiętać, że idzie się w góry, które często mogą być nieprzewidywalne. A tymczasem dużo bardziej nieprzewidywalni są niektórzy turyści, bo to co czasem się widzi na szlakach czasami naprawdę przeraża.
Plaża, Mielno
Przygotowane przez: pawelkoszalin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeśli wybieramy się nad Morze Bałtyckie, zwróćmy swoją uwagę na spanie!

Odpoczynek nad Bałtykiem, np. w Krynicy Morskiej czy Ustce zapewne dla wielu Polaków kojarzy się z magicznym smakiem dzieciństwa. Jednak naturalnie choć zasadniczo kochamy nasze morze, choćby ze względu na jego jakże burzliwą historię, to jednak w żadnym razie nie powinniśmy nie zauważać, że jakby nie patrzeć Bałtyk ma trochę wad. Cóż, rzeczywistość jest taka, iż polskie morze jest w ostatnim czasie nieco mniej urokliwe, aniżeli przed laty, ale na całe szczęście nadal możemy być wielce dumni z akurat naszego morza.
Domek letniskowy
Przygotowane przez: Brian Burger
Na podstawie: http://www.flickr.com

Relaksujący relaks w ładnych, poetycznych Pieninach

Pieniny to naprawdę fenomenalne i bardzo poetyczne miejsce, nic więc dziwnego, że wiele turystów]wybiera się właśnie w Pieniny. Jeśli lubisz górski pejzaże, intryguje Cię zwiedzanie górskich szlaków i podziwianie poetycznych, majestatycznych gór to pewno zainteresuje Cię wycieczka w Pieniny.
tajlandia
Przygotowane przez: DCWG
Na podstawie: Tajlandia, Bangkok

Gdzie wybrać się na wakacje życia, czyli lista zakątków na kuli ziemskiej, które chciałby zwiedzić każdy Polak

Przynajmniej raz w życiu warto pojechać do egzotycznych państw - takiego zdania jest większość Polaków, ale na przeszkodzie do urzeczywistniania marzeń stoi najczęściej nazbyt duży koszt takich eskapad i kwaterunku. Nawet zaciągnięcie kredytu albo zapożyczenie się u familii nieczęsto wchodzi w grę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.