Gry

Czy dzieci powinny grać w gry komputerowe?

W prasie można dowiedzieć się, że gry komputerowe są przyczyną wielu nieszczęść. Kiedy w jakiejś miejscowości nastolatek zastrzeli kogoś, natychmiast pojawiają się wiadomości na temat tego, w jakie gry kochał pograć. Nikt z kolei nie rozmawia o tym, co morderca oglądał i jakiej muzyki słuchał.
PlayStation4
Przygotowane przez: Glen Bowman
Na podstawie: http://www.flickr.com

Skąd możemy dowiadywać się odnośnie premier gierek na konsole?

Chcielibyśmy pograć sobie w nowe gry, bo nawet najwybitniejsza gra po upływie pewnego czasu jakby nie patrzeć jest w stanie się bardzo znudzić. Fakty są takie, że tylko kilka gier praktycznie nigdy się nie znudzi nam, chociaż pewnie gdybyśmy katowali przez całe życie wyłącznie jeden tytuł, tak czy siak poczulibyśmy nudę.
Praca przy laptopie
Przygotowane przez: Devin Stein
Na podstawie: http://www.flickr.com

Znajdź własciwą konsolę dla siebie

Świat graczy podzielony jest na dwa odłamy. Pierwszy tworzą osoby, które preferują poznawanie gier na laptopie, uważając, że dzięki temu oglądają wszystko w lepszej rozdzielczości, nie musząc inwestować w dodatkowy sprzęt.
Gry komputerowe
Przygotowane przez: dfactory
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry, które musisz mieć

dużorewelacyjnych gier zostało wydanych przez Sony jedynie na PlayStation 3. Umieszczamy wykaz najbardziej przyciągających i cenionych tytułów. Każdy z nich to gwarantowana frajda na długie letnie popołudnia oraz mroźne zimowe noce. Dokonanie wyboru z zawężonej listy będzie również łatwiejszy i szybszy.
Dziecko
Przygotowane przez: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy warto grać w Internecie w takie 3 gry, jak: „Wiejskie życie”, „Forge of empires” czy „Kapi hospital”?

Żyjemy w szybkich i trudnych czasach. Życie jest mocno nerwowe, obowiązków jest coraz więcej. Warto zadbać więc o hobby po robocie. Solidną propozycją mogą być gry przeglądarkowe.

Czemu gry są tak miłe. Kto najczęściej gra? Czy gry są dla każdego? Jak można grać?

Najbardziej nowoczesne gry komputerowe tworzone są do ludzi i młodzieży różnego wieku. Powstały profesjonalne gry dla każdego, o różnorodnej tematyce. Na pewno niektórym gry komputerowe kojarzą się jedynie z przemocą. To nieprawda. W dzisiejszych czasach odnajdziesz gry takie które szukasz.
kościół

Z jakich powodów niektóre z gier stają się kultowymi, uwielbianymi przez grających produkcjami.

Co roku na rynku pojawiają się dziesiątki nowych gier, lecz jedynie niewielu produkcjom może się udać osiągnąć prawdziwy sukces. I gra taka nie tylko bardzo dobrze się sprzedaje, ale też każde kolejne wznowienie powoduje ogromne emocje u grających, jacy nie będą mogli się doczekać kolejnej części.
czerwone pudełko z czerwoną kokardą
Na podstawie: morguefile.com

Doskonałe pomysły na podarunek powinny opierać się na pasji

Gdy trzeba kupić podarunek dla bliskiej osoby, wiele osób boryka się ze sporym kłopotem. Jednak wtenczas najskuteczniej będzie zastanowić się nad hobby osoby , której nabywamy prezent. Pomysły samodzielnie wpadną do głowy.
gry na xbox one
Przygotowane przez: Ian Hughes
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry na PC, co są preferowane przez graczy

Wśród różnego rodzaju gier komputerowych można znaleźć coś perfekcyjnego dla siebie. Polecanych rozwiązań na rynku nie zabraknie, natomiast dzieje się tak dzięki ogromnemu zapałowi producentów.
gry
Przygotowane przez: Constanza.CH
Na podstawie: http://www.flickr.com

Znane gry rozgrywane w sieci, ciągle mogące pochwalić się popularnością wśród internautów.

Znane gry online, bez przerwy dokładnie z tego powodu są z tak dużą częstotliwością wybierane, gdyż wykazują sporą interakcyjność. W tym samym czasie może w nie grać kilku graczy. To ogromne spektrum możliwości widocznie wybiega poza to, co gwarantuj standardowe gry komputerowe.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.