Jeśli wybieramy się nad Morze Bałtyckie, zwróćmy swoją uwagę na spanie!

Odpoczynek nad Bałtykiem, np. w Mielnie bądź Łebie zapewne dla bardzo wielu Polaków kojarzy się z magicznym zapachem dzieciństwa. Jednak oczywiście choć generalnie uwielbiamy nasze morze, choćby ze względu na jego mocno burzliwą historię, to jednakowoż w żadnym razie nie powinniśmy nie dostrzec, że jakby nie patrzeć Bałtyk ma nieco wad. No cóż, prawda jest taka, iż Morze Bałtyckie jest ostatnimi czasy nieco mniej fajne, niż wcześniej, ale na szczęście nadal możemy być wielce dumni z akurat naszego morza.


Krynica Morska
Przygotowane przez: VnGrijl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bardzo dobrze, że są kurorty wypoczynkowe takie jak Władysławowo, Mielno (chcesz przeczytać dużo więcej? -->strona www), Łeba albo Międzyzdroje, ponieważ no przynajmniej polscy turyści mają okazję odpocząć, choćby w trakcie weekendu, chociaż nieco dłuższe wczasy i tak są chyba najbardziej odpowiednim rozwiązaniem. Wybierzmy sensownie miejscowość nadmorską, a zapewne będziemy pod ogromnym wrażeniem.
Zastanówmy się co możemy robić interesującego gdy po prostu nie zdoła nam dopisać aura. Można śmiało powiedzieć, iż to tak naprawdę zależy od tego, w którym miejscu wypoczywamy. No bo jeśli będziemy odpoczywali w choćby Świnoujściu, bardzo dobrym rozwiązaniem jest pojechanie na moment do RFN - chociaż kurorty letnie w byłej NRD nie są niesamowite, to jednak tak czy siak to fajna odskocznia. Trzeba również mocno docenić Gdańsk, zatem jedno z najwspanialszych miejsc w Europie. Kolebka polskiej Solidarności, piękne miasto, które w sumie jest w ścisłej czołówce, jeśli w rachubę wchodzą warunki do życia. Świetne są również parki narodowe, ogólnie pomorska fauna i flora jest wielce piękna.

zachód słońca na plaży
Przygotowane przez: Damian Gadal
Na podstawie: http://www.flickr.com

Warto również dokładnie przemyśleć kwestię noclegów. Jeżeli wyjeżdżamy na weekend, zapewne wszystkie porządne, ale nie takie znowu wygórowane cenowo nocleg (zobacz zakres usług: na noclegi Kasprowicza 13) w Krynicy Morskiej (poznaj to miejsce!- czytaj tutaj), Jastarni albo Świnoujściu będą pozajmowane. I właśnie dlatego sensownie rozumujący podróżny musi jednak z odpowiednim wyprzedzeniem rozejrzeć się za miejscami noclegowymi. Pewnie nie będzie większą tajemnicą, że jeżeli poszukiwać fajnego spania nad Bałtykiem, to wyłącznie w Internecie. Doceńmy nasze morze, to całkiem interesujące miejsce.
22/03/08, 07:44
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.