Góry
domek - Bieszczady
Przygotowane przez: Przemyslaw Kozuch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Oferta turystyczna w Bieszczadach, jak można tam aktywnie spędzić urlop i dobrze odpocząć

Bieszczady to wspaniałe miejsce na wypoczynek, czy to na wyjazd na jeden dzień czy tygodniowe wakacje. Proponują bardzo dużo atrakcji praktycznie o każdej porze roku, inspirację na interesujące spędzenie wolnego czasu znajdą tam miłośnicy górskich wycieczek i innych aktywności, lecz również ci, którzy lubią słodkie leniuchowanie na łonie przyrody.
Tatry
Przygotowane przez: Szift
Na podstawie: www.flickr.com

Bieszczady

Ciężko mówić o Bieszczadach inaczej, aniżeli o miejscu magicznym, zagadkowym i zupełnie ujmującym swoim ekspresyjnym pięknem. Kraina ta jest idealną ofertą dla ludzi poszukujących oddechu od codziennego hałasu i miejsca na niezapomniane wakacje 2014.
Karkonosze
Przygotowane przez: hr.icio
Na podstawie: flickr.com

Pozwól się oczarować wspaniałym Karkonoszom

Góry to całkiem inny świat, tu można „złapać Pana Boga za nogi”. W Karkonosze możemy przybyć i nie mieć załatwionego noclegu, a i tak na pewno nie będziemy musieli spać pod chmurką. Podobnie jest z noclegi w Karkonoszach. Nie uświadczymy tu tłumu turystów, więc jest to doskonałe miejsce, by napawać się ciszą i spokojem gór.
Wycieczka w góry
Przygotowane przez: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Podstawowy ekwipunek na górskie wycieczki czyli co warto zabrać ze sobą, aby chodzenie było w pełni bezpieczne.

Jedną z popularniejszych form aktywnego wypoczynku są wędrówki po górach. O ich popularności bardzo dobrze będą świadczyć szlaki, na których przy ładnej pogodzie da się zobaczyć naprawdę dużo wielbicieli tej aktywności. Lecz wychodząc nawet na prosty szlak przy słonecznej pogodzie trzeba pamiętać, że idzie się w góry, jakie często mogą być nieprzewidywalne. A tymczasem dużo bardziej nieprzewidywalni będą niektórzy turyści, bo to co można zobaczyć na szlakach niekiedy naprawdę przeraża.
Góry Stołowe
Przygotowane przez: Eri_pl
Na podstawie: www.flickr.pl

Wypoczynek w polskich górach

Góry Stołowe
Przygotowane przez: Eri_pl
Na podstawie: www.flickr.pl

Wypoczynek w polskich górach

O urlopie myślimy cały rok. Gdy długie zimne godziny nam doskwierają, bierzemy broszury biur podróży i podziwiamy cudowne fotografie. Często są to malownicze widoki z lazurowym morzem w tle. Od dawna wielką popularnością obdarzamy urlopy za granicą , w nadmorskich kurortach. Uwielbiamy Grecję, Włochy, Egipt,a także Tunezję, czy Turcję. Przywykliśmy do błogiego lenistwa na plaży i jedynie w ten sposób wyobrażamy sobie udany wypoczynek.
Kudowa Zdrój
Przygotowane przez: Stefan Schlautmann
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kudowa Zdrój to świetny obszar dedykowany do wypoczynku

Kudowa Zdrój to poetyczne miasto znajdujące się w Górach Stołowych. Jest to ogromnie atrakcyjny i porządnie spożytkowany obszar turystyczny. Doskonały teren do wędrówek wytrawnych podróżników, ale również rodzin z maluchami. Relaksujący spacer jest możliwość zacząć od Parku Zdrojowego. Skwer sporządzony jest na wzór ogrodów angielskich, zapełnione śliczną roślinnością i interesującą architekturą uzdrowiskową.
Polonina Wetlinska
Przygotowane przez: Przemyslaw Kozuch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pieniny Wschodnie są niespotykane i odmienne w każdym sezonie

Odludzie, dziewicza przyroda, malownicze, tajemnicze szczyty. Pieniny przyciągały zwykle nieposkromione duchy i zbuntowanych mistrzów. W sezonie letnim Pieniny są najludniejsze. Dzień jest długi, a trasy bezpieczne, więc można urządzać nieskończone wycieczki. To pora barw i zapachów. Możemy wejść na połoniny albo górskie polany.
Tatry
Przygotowane przez: Szift
Na podstawie: www.flickr.com

Gdzie przenocować w Zakopanem?

Zima to okres, w którym nie chce nam się zebrać do większego wysiłku. Zziębnięci, śmigamy do pracy, niechętni do wychodzenia na dwór. Kiedy pogoda nie dopisuje, termometr wskazuje temperaturę ujemną, mróz maluje policzki, a samochód znów nie potrafi odpalić, z nadzieją wyczekujemy na początek wiosennego sezonu.
zakopane
Przygotowane przez: Pawel Pacholec
Na podstawie: http://www.flickr.com

Okolice Zakopanego dobrą destynacją na udany wypoczynek? Czy warto wybrać się w Tatry jeżeli chcemy zaznać spokoju?

Nic w taki sposób nie potrafi naładować baterii w naszym ciele jak wycieczka na łono natury. Może chodzić o dłuższy wyjazd nad jezioro, nad morze, albo choćby spacer po lesie. Jednak niesamowicie często wyjeżdżamy w góry gdy chcemy się gdzieś miejsce udać. Prócz oczywistego obcowania z naturą, mamy jeszcze możliwość zachwycania się pięknymi widokami, jakie naładują nas pozytywnie na długo. Od dłuższego już czasu szczególnie popularnym miejscem na przebywanie w górach są Tatry, jakie przyciągają swoim majestatem.
Kanion,. zima
Przygotowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

W jaki sposób przygotować się do wyjazdu na narty?

Zadowolenie z uprawiania sportów zimowych to możność ich uprawiania w bezpieczny sposób. Nasza wydolność fizyczna ma doniosły wpływ na poziom bezpieczeństwa. Osoba niezadowalająco przyszykowana do sezonu narciarskiego, tak starsza jak też młodsza wiekiem, stwarza zagrożenie nie tylko dla własnego zdrowia, ale także pośrednio dla drugich narciarzy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.