Wakacje z dreszczykiem
życie
Przygotowane przez: Loozrboy
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/

Wyjazdy zagraniczne dostępne w atrakcyjnych cenach

W obecnych czasach wycieczki zagraniczne nie są kosztowne, na co wpływają między innymi promocyjne ceny biletów lotniczych. Warto znacznie bliżej przyjrzeć się aktualnym cennikom, aby przekonać się, że daleka podróż jest jak najbardziej możliwa do urzeczywistnienia.
sala konferencyjna
Przygotowane przez: l4red0
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Na co zwrócić uwagę organizując konferencje? Co jest ważne, aby konferencja się udała?

Wybór sali na konferencję nie powinien być przypadkowy, najważniejsze, żeby pomieściła ona całość zaproszonych gości. Hotele zapewniają często salę na maksymalnie trzydzieści-pięćdziesiąt osób, są jednak i tego typu sale, w jakich pomieści się aż kilka tysięcy osób.
góry
Na podstawie: www.morguefile.com

Góralskie domki oraz ciekawe szklaki turystyczne w Pieninach

Szczawnica to piękny region, który entuzjastycznie odwiedzany jest poprzez wielu turystów. Posiada intrygujące atrakcje turystyczne, piękne i romantyczne widoki, oraz także fascynujące szklaki turystyczne. Szlaki turystyczne Szczawnica ma niejedne, do najpopularniejszych należy szlak poprzez Wysoką na Przełęcz Rozdziela.
lotnisko
Przygotowane przez: Rob Faulkner
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozkład lotów udostępniany za pomocą internetowej wyszukiwarce połączeń lotniczych

Z rozkładem lotów i różnych połączeń samolotowych będzie można zapoznać się w czasie przebywania na poczekalni lotniskowej oraz dzięki wykorzystaniu łącza internetowego. Rozkład lotów rozwieszany na lotniskowych powierzchniach reklamowych jest niezwykle dogodny dla podróżników linii lotniczych oczekujących na odlot swojego samolotu lub na przylot samolotu przesiadkowego, którym będzie można udać się w dalszą podróż.
Legnica
Przygotowane przez: Serge Bystro
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dobry hotel – w jaki sposób odszukać ten dostosowany do twoich wymogów

Bez względu na to, czy czeka cię wyjazd służbowy, wypad weekendowy ze znajomymi, czy może rodzinny wyjazd do Legnicy – podstawą całego przedsięwzięcia będzie wybór odpowiedniego noclegu. Jak w przeciwnym wypadku po dniu pełnym wrażeń odpocząć i mieć siłę na kolejne eskapady, zwiedzanie?
wypoczynek
Przygotowane przez: Artur Nowacki
Na podstawie: http://www.flickr.com

Organizujemy wakacje nad Bałtykiem – w jaki sposób rozpocząć?

Wakacje to szczególnie wyczekiwany okres przez młodzież. Na sezon letni oczekuje również dużo osób, które czas nauki ma już za sobą, bo właśnie wtedy planujemy swe urlopy. Jeżeli korzystamy z pomocy biura podróży, zorganizowanie wczasów nie stanowi żadnego kłopotu. Co jednakże w sytuacji, gdy wszystkim zajmujemy się samodzielnie. W jaki sposób zaplanować urlop?
Polonina Wetlinska
Przygotowane przez: Przemyslaw Kozuch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pieniny Wschodnie są niespotykane i odmienne w każdym sezonie

Dzicz, dziewicza natura, malownicze, magiczne szczyty. Pieniny uwodziły zawsze niespokojne duchy i niepokornych artystów. W sezonie letnim Pieniny są najludniejsze. Dzień jest długi, a trasy suche, więc można do woli wędrować. To pora kolorów i aromatów. Możemy wspiąć się na połoniny albo górskie polany.
Hindusi na ulicy
Przygotowane przez: Voyages etc...
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zamierzasz zaznać wielkiej przygody? Postaw na wypoczynek w Indiach

Różne osoby są nastawione na spędzanie urlopu w różnych rejonach nie tylko kraju, ale również świata. Nie brakuje pośród nich tych, którzy uwielbiają egzotyczne wojaże. Takie osoby bez najmniejszej wątpliwości z przyjemnością wybiorą się do Indii. Indie Last Minute coraz częściej można znaleźć w ofercie działających w naszym kraju biur podróży. Jak można spędzić wakacje w Indiach? Dlaczego ten kraj jest tak bardzo modny?
Podróżowanie z bagażem
Przygotowane przez: Holly Hudson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wspólne przejazdy pomiędzy miastami

Na dzień dzisiejszy koszty podróżowania w ramach kraju są stosunkowo duże. Wypływa to głównie ze nieustannie zwiększających się cen paliwa, przez co przemieszczanie się autem często przestaje się opłacać. Z kolei bilety na autokar i kolejowe również drożeją. W tych sytuacjach często obowiązują ulgi w cenie biletów dla poszczególnych grup, takich jak na przykład studenci. Po ukończeniu studiów jednak pojawia się kłopot wysokich cen. Z pomocą przychodzą rozmaite spółki autokarowe, oferujące tańsze bilety w formie kto pierwszy ten lepszy.
Przygotuj swoje zdrowie na sezon narciarski
Przygotowane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Dokąd warto udać się na zimowy odpoczynek?

Nie od dziś wiadomo, że relaks jest niesłychanie znaczącą częścią naszego życia. Każdy z nas lubi po długim dniu pracy odprężyć się w wygodnych warunkach. Rzeczywistość natomiast dobitnie pokazuje, że najlepszy wypoczynek przypada dopiero na czas dłuższego urlopu. W związku z takim stanem spraw nie możemy się doczekać dłuższego czasu ferii czy też wakacji, który może zostać przez nas dobrze zagospodarowany. Największą ilość emocji wywołują wśród nas przede wszystkim ferie zimowe, z których korzystają w szczególności nasze dzieci.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.