Wakacje z dreszczykiem
autobus miastowy
Przygotowane przez: Mikey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Busy do Niemiec w dobrych cenach

Często znajdujemy się w sytuacji, w której jesteśmy zmuszeni zrezygnować z podróży samochodem i wybór odmiennego środku transportu. Rodzime torowiska pozostawiają sporo do życzenia, będąc wybornym żywym eksponatem dla miłośników pociągów - znaczna część wagonów nie zmieniła się wyraźnie od nawet trzydziestu lat, zapewniając wielu osobom, używającym na co dzień własnego środka transportu, pewnego rodzaju podróż do przeszłości.
samolot
Przygotowane przez: pjs2005
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jednym z przeważnie wybieranych środków lokomocji jest obecnie samolot. Nie zawsze tak było, lecz dzięki podejściu do nabywcy uplasowali się na tak wysokiej stanowisku.

Podróżowanie samolotem w ostatnich latach stało się nie tylko na topie, ale też niezwykle wygodne i dlatego jest to teraz jeden z najczęściej wybieranych sposobów podróżowania. Nie dzieje się tak bez znaczenia, ponieważ naprawdę ma bardzo dużo pozytywów. Niewątpliwie jednym z najważniejszych walorów jest tutaj czas podróżowania. W porównaniu do innych środków lokomocji jazda trwa dużo mniej czasu, ale i komfort jest o dużo, dużo korzystniejszy. problemem do podróżowania po Europie czy świecie nie jest ani długi czas objazdu , ani też niezwykle wysokie rozchody. Modelowo decydując się do Madrytu autem jazda trwa od 45 do 50 godzin i jest niebywale męcząca.
zakopane
Przygotowane przez: Greger Ravik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ciekawe miejsca które warto zobaczyć w Zakopanem

Morskie Oko znajduje się w Dolinie Rybiego Potoku, blisko 25 km od Zakopanego. W jeziorze żyją pstrągi, a w zimie Morskie Oko krzepnie, umożliwiając przechadzki po jego tafli. Powierzchnia jeziora to 35 ha, natomiast w najgłębszym położeniu ma nieomalże 51 metrów. Morskie Oko należy do punktów najchętniej zwiedzanych przez turystów. Widać stąd czarowną panoramę Tatr Wysokich, z kolei na brzegu znajduje się schronisko górskie.
centrum handlowe
Przygotowane przez: Dick Thomas Johnson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co ma do zaproponowania Kraków turystom? Oczywiście zjawiskowe zabytki, ale jednocześnie coś jeszcze

Dla turystów, którzy są w Krakowie, Rynek Główny jest miejscem niezwykle ważnym. To przy nim stoją te budowle, które koniecznie musimy zobaczyć w czasie zwiedzania tego miasta.

Co ma do zaproponowania Kraków turystom? Oczywiście zjawiskowe zabytki, ale jednocześnie coś jeszcze

To właśnie przy Rynku Głównym czekają na nas Sukiennice oraz popularny Kościół Mariacki. To tu jesteśmy w stanie podziwiać popularny pomnik Adama Mickiewicza i delektować się wspaniałym widokiem Wieży Ratuszowej – jedynej pamiątce po dawnej siedzibie miejskich władz.

Ciekawe zabytki, które poleca się zwiedzić, kiedy będzie się na urlopie w polskich miastach.

Ciekawe zabytki, które zaleca się zwiedzić, jeśli przebywa się na urlopie w leżących na terenie kraju miasteczkach to nie tylko te najbardziej sławne, o których mówią wszyscy. Jest albowiem sporo tego typu budynków, jakie nie będą opisywane w książkach specjalistycznych, aczkolwiek jeśli odwiedza się dane miasto to bez problemu da się na nie natrafić. A abstrahując od faktu, czy dany obiekt posiada interesującą historię, czy tylko i wyłącznie zaciekawia własnym stylem warto przyjrzeć się mu z bliska oraz zapoznać z jego historią.
warszawa - mieszkanie
Przygotowane przez: Mikhail Golub
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tani i przyjemny nocleg w Warszawie

Warszawa to jedno z najczęściej zwiedzanych miast przez turystów. W trakcie poszukiwania wymarzonej podróży warto zadbać o perfekcyjne dobranie lokalizacji. Gdzie w Warszawie warto nocować? Niełatwo jednak dokonać wyboru, mając do dyspozycji wielką ilość różnorodnych ofert hotelarskich i od osób prywatnych oferujących nocleg we swoim mieszkaniu. Zawsze jednak ciekawszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem jest poleganie na dobrej firmie hotelarskiej.
Kraków
Przygotowane przez: Jonas Van den Eynde
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli aktualnie poszukujesz pomysłu na wakacje i śni Ci się spontaniczny wylot w odległe kraje - warto śledzić wszelkie propozycje lotów ulubionych linii.

Kiedy przychodzi pora letnia - ktokolwiek z Nas wyczekuje już wakacyjnego wolnego. Rutyna męczy umysł, a cieplejsza pogoda nie sprzyja efektownej pracy. Sporo osób z Nas za najlepszą ideę odpoczynku wybiera relaks w domowym azylu, inni z kilkumiesięcznym wyprzedzaniem zarezerwują najatrakcyjniejsze, krajowe, bądź zagraniczne wyjazdy. W ostatnich latach - sporo osób decyduje się jednak na niespodziewane wypady samolotowe.
widok na morze
Przygotowane przez: Geraint Rowland
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najciekawsze noclegi w Sopocie

Sopot to wspaniałe miejsce na podróż nie tylko w okresie letnim. Jednak niekiedy Niełatwo w nowym tysiącleciu dokonać odpowiedniego wyboru lokalizacji na nocleg, mając do dyspozycji wielką ilość różnorodnych hoteli oraz hosteli. Znalezienie najlepszych propozycji tanich i ślicznych pokojów może jednak pochłonąć dużo czasu oraz istotnej energii.
lotnisko
Przygotowane przez: Rob Faulkner
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozkład lotów udostępniany za pomocą internetowej wyszukiwarce połączeń lotniczych

Z rozkładem przelotów rejsowych i różnych połączeń rejsowych będzie można zapoznać się podczas pobytu na poczekalni lotniskowej oraz dzięki wykorzystaniu łącza internetowego. Rozkład lotów rozwieszany na lotniskowych powierzchniach reklamowych jest niezwykle wygodny dla podróżnych linii lotniczych czekających na start swojego samolotu albo na wylądowanie na lotnisku samolotu przesiadkowego, którym będzie można kontynuować podróż.
wypoczynek
Przygotowane przez: Artur Nowacki
Na podstawie: http://www.flickr.com

Organizujemy wakacje nad Bałtykiem – w jaki sposób rozpocząć?

Wakacje to szczególnie wyczekiwany okres przez młodzież. Na sezon letni czeka również dużo osób, które czas nauki ma już za sobą, bo właśnie wtedy planujemy swe urlopy. Jeżeli korzystamy ze wsparcia biura turystycznego, zorganizowanie wczasów nie stanowi jakiegokolwiek problemu. Co jednakże w przypadku, kiedy wszystkim zajmujemy się sami. Jak zaplanować urlop?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.