Wakacje z dreszczykiem
wypoczynek na podlasiu
Przygotowane przez: Ellie
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakie zakątki kraju powinni wyjechać warszawscy biznesmeni, którzy pragną przez parę dni naprawdę odpocząć

Praca w dużej korporacji z pewnością daje możliwość zawodowego spełnienia, ale zarazem bywa stresująca, zwłaszcza kiedy weźmiemy pod uwagę stanowiska dyrektorskie. Nic dziwnego w tym, że niejeden zmęczony członek zarządu wyczekuje urlopu jak kania deszczu, a najchętniej udałby się w jakieś ustronne zakątki i to nie zawsze w lipcu lub czerwcu. Jesienią oraz na wiosnę również można fantastycznie wypoczywać poza granicami miasta.
chorwacja
Na podstawie: pixabay.com

Czy warto wybrać się do Chorwacji?

Każdy z nas ma marzenie o jakiejś niepowtarzalnej wycieczce. Nikt nie ma chęci przez dwanaście miesięcy tylko łazić do pracy i przychodzić do domu. To nam nie starcza. Chcemy się rozerwać i to nie tylko chodząc potańczyć do któregoś z modnych klubów. Potrzeba całkowitej zmiany miejsca. Dlatego kuszą nas oferty biur podróży, kiedy widzimy hasła: Chorwacja wycieczki. Tych ludzi, którzy byli już w Chorwacji nie musimy przekonywać. Każdy dobrze wie, że wyjazd do Chorwacji to świetna sprawa.
historia
Przygotowane przez: Radisson Blu

Jakie miasta trzeba odwiedzić przynajmniej raz w ciągu życia? Dlaczego warto tam pojechać chociażby na krótki wypad?

Są takie miejsca, które choć raz w życiu trzeba zobaczyć. Jedni na pewno posiadają swoje typy, gdy chodzi o zabytki albo cuda natury. Jednak warto wspomnieć też o miastach, które z pewnością zna każdy, ale raczej z ekranu telewizora.


Egipt
Przygotowane przez: Jorge Láscar
Na podstawie: http://www.flickr.com

Marzysz o cudownej pamiątce z niezapomnianej wyprawy do Egiptu? Zobacz, co można tam kupić

Udane wakacje w Egipcie powodują, iż wielu turystów marzy o jakiejś pamiątce z takiej wyprawy. Duże bazary jak i tamtejsze sklepy kuszą podróżnych, oferując im szereg przeróżnych towarów. Jakie pamiątki można przywieść z pobytu w Egipcie?
Pieniny, góry
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Pieniny - jeden z bardziej fascynujących regionów turystycznych Polski

Pieniny to pasmo górzyste, jakie znajduje się w łańcuchu Karpat. Pieniny od południa graniczą z Magurą Spiską, natomiast od północy z Beskidem Sądeckim i Gorcami. Na wschodzie Pieniny graniczą z Kotliną Orawsko-Nowatorską. Pieniny są rejonem z bogatą fauną i florą, szata roślina w tym rejonie jest bardzo zróżnicowana a oddziałuje na to w szczególności atmosfera, tworzywo wapienne, sąsiedztwo z Tatrami lub morfologia.
zima
Przygotowane przez: Bureau of Land Management Oregon/Washington
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zimą też można używać z wielu propozycji

Kulig to wspaniała zabawa dla calutkiej familii

Zimą też można używać z wielu propozycji

Latem można korzystać z kąpieli w jeziorze, opalać się, albo uprawiać różnego typu sporty, które nie oczekują specjalnego przygotowania, a co robić zimą, kiedy za oknem ciemno, zimno i człowiek ma wrażenie, że za moment zamarznie? Świetną ofertą dla całej familii będzie kulig, który będzie zorganizowany przez specjalistów, a więc zupełnie bezpieczny. Zamiast ciągnąć sanki za samochodem opiekunów, można wziąć udział w kuligu, który będzie przygotowany przez doświadczone osoby oraz będzie się odbywał poprzez pociągnięcie sanek za sporymi saniami ciągniętymi przez konie. Takie rozwiązanie jest nie tylko bezpieczniejsze, lecz też zdrowsze, bo nikt nie wdycha spalin. Co więcej mamy szansę także wziąć udział w kuligach, gdzie wszyscy będą zasiadywali w saniach ciągniętych przez konny zaprzęg, opatuleni ciepłymi kocami, w świetle pochodni założonych po bokach sań. Takie rozwiązanie spowoduje, że w pełni będzie można radować się tym nieprawdopodobnym wydarzeniem, bo będzie nam ciepło oraz nawet spora trasa przejazdu nie będzie stanowiła dla nas problemu.
hotel rzeszów

Jak dzisiaj wybrać stosowny dla siebie hotel, który proponuje usługi na wysokim poziomie?

Dziś coraz więcej osób naprawdę chętnie podróżuje, gdyż do dyspozycji jest wiele nowoczesnych środków komunikacji, takich jak samoloty, samochody lub pociągi
noclegi
Przygotowane przez: oatsy40
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakie części Polski należy współcześnie wybrać się na wypoczynek?

Powszechnie wiadomo, że wypoczynek jest wyjątkowo znaczącą sferą naszego życia. Efektywny odpoczynek od ciągłego piastowania przez nas obowiązków w pracy pozwoli nam w czasie przyszłym zwiększyć naszą efektywność, na czym najbardziej nam zależy. W związku z takim stanem rzeczy wyjątkowo pożądane przez nas będzie zaaranżowanie urlopu, który na długo zapadnie nam w pamięci. Statystyki ewidentnie pokazują nam, że w większości wypadków w naszych decyzjach decydujemy się zwiedzać krajowe miejsca, jakie będą w stanie zaoferować nam dużą liczbę atrakcji.
Odpręż i zrelaksuj swoje ciało
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Powzięcie decyzji o wyjeździe nad Bałtyk jako idealna opcja przeżywania urlopu wakacyjnego z pociechami.

Przyznaje się, że powzięcie decyzji o wyjechaniu nad Bałtyk to świetna możliwość spędzenia urlopu wakacyjnego z dziećmi. Będzie tak z kilku powodów. Mianowicie, pomimo, że w takim samym stopniu i w miejscowościach górskich dzieci mogą oczekiwać na sporo rzeczy do robienia to rzeczywistość pozostaje taka, iż czas wakacji pociechom kojarzy się dokładnie z morzem, plażą i aktywnościami z tym związanymi.
w lesie
Przygotowane przez: Guilhem Vellut
Na podstawie: http://www.flickr.com

A może urlop na prowincji?

Już od kilku pokoleń Polska nie jest takim miejscem, w którym większość stanowią mieszkańcy wsi. To świetnie, ponieważ nie ma na tym świecie takiego kraju, który byłby rozwinięty, a jednocześnie zamieszkany głównie przez pracujących na roli. To sprawia, że tak jakby wielu Polaków niejako podświadomie pragnie udać się na wieś, choćby na weekend. A zresztą w ostatnim czasie wsie zlokalizowane nieopodal dużych miast rosną niemalże jak na drożdżach. Oczywiście ludzie nie uprawiają tam owoców i trzody chlewnej, lecz prawda jest taka, że tereny typowo rolnicze nie wyludniają się niesamowicie szybko.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.