Podróże
Samolot na niebie
Przygotowane przez: Dave Heuts

Planujesz wakacje? Tylko samolotem!

Na wakacje najkorzystniej wybrać się samolotem. Jest to absolutnie najszybszy, najwygodniejszy, niezwykle bezpieczny i najtańszy środek transportu. Oczywiście, są przeciwnicy latania, tacy których nigdy nie da się przekonać żadnym sposobem do podróżowania w powietrzu.
termy
Przygotowane przez: Agencja PR Pan Pikto
Na podstawie: Agencja PR Pan Pikto

Baseny termalne w Polsce

Naciepłe dni oczekiwaliśmy z utęsknieniem już od dawna. Zima w tym roku szczególnie dała się nam we znaki. Podczas długich i mroźnych wieczorów, by poprawić sobie humor, oglądaliśmy razem z rodziną foldery biur podróży i planowaliśmy podróże naszych marzeń. Tymczasem, okres letni już nadchodzi i czas najwyższy pomyśleć o wczasach w tym roku. Warto już dzisiaj wykupić noclegi dla całej rodziny, gdyż jeszcze chwilka i może być zbyt późno- nie znajdziemy już wolnych pokoi w modnych ośrodkach wczasowych.
All inclusive wakacje
Na podstawie: iiimillenium.pl

Znakomite propozycje biura podróży

Podróżowanie po interesujących, choć niekoniecznie odległych krajach umożliwia odkrywanie nieznanych dotąd miejsc. Wyjątkowość każdej wycieczki ma spore znaczenie i to właśnie pokazuje duże spektrum możliwości. Nauka poprzez wyjazdy jest znakomitą formą poznawania świata. Przekonuje o tym biuro podróży z niezwykle rozbudowaną ofertą. Dzięki profesjonalnej pomocy fachowców można trafić na wycieczki na wysokim poziomie. Doskonałe rozumienie potrzeb każdego z klientów jest niezwykle istotne!
podróż
Przygotowane przez: Anton Strogonoff
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozmaite pomysły na wyjazdy - dlaczego opłaca się korzystać z usług biura podróży

Dzięki dzisiejszym możliwościom na pewno każda pora roku jest idealna na podróż. Zimą na pewno warto pójść, w zależności od prywatnych upodobań, na łyżwy i pozostałe sporty zimowe lub na południowe wyspy – jest to znakomita alternatywa dla coraz krótszych i nużących dni zimowych w Polsce, natomiast latem warto odpocząć w miłym miejscu. Wiosną w trakcie weekendu majowego także dużo osób marzy o pięknym miejscu na łonie natury, natomiast jesień to doskonały czas na podróże last minute.
chorwacja
Na podstawie: pixabay.com

Czy warto wybrać się do Chorwacji?

Każdy z nas marzy o jakiejś wspaniałej wycieczce. Nikt nie chce przez dwanaście miesięcy jedynie łazić do pracy i przychodzić do domu. To dla nas za mało. Potrzebujemy się rozerwać i to nie jedynie chodząc potańczyć do jakiegoś modnego klubu. Potrzeba zupełnej zmiany miejsca. Dlatego kuszące są dla nas oferty biur podróży, gdzie zauważamy hasła: Chorwacja wycieczki. Tych osób, które były już w Chorwacji nie trzeba przekonywać. Każdy doskonale wie, że wycieczka do Chorwacji to fantastyczna sprawa.
wakacje w Egipcie
Przygotowane przez: Charles W Bailey Jr
Na podstawie: http://www.flickr.com

Turnusowy Egipt. Jakimi urokami zachęca wypoczywających?

Odpoczynek nad Morzem Śródziemnym to marzenie wielu urlopowiczów. O odpoczynku w słonecznej Italii, śladem starożytnych Greków bądź na francuskim lazurowym wybrzeżu marzą tysiące pracujących przez rok turystów. Dni i tygodnie spędzone po obu stronach Morza Śródziemnego pozwalają odreagować coroczne trudy i rozpocząć nowe wyzwania ze wzmożoną siłą.
Gorące wakacje
Na podstawie: iiimillenium.pl

Pełne atrakcji wakacje w gorącej Turcji - z folderów biur podróży

Na wakacje oczekujemy z niecierpliwością cały rok. Dzisiaj, kiedy za oknem panuje tak piękna pogoda, bardzo ciężko jest nam się skupić na własnej pracy zawodowej. Szukamy każdej wymówki, by choćby na sekundkę oderwać się od codziennych zajęć. A gdy kierownik nas nie zauważa, z energią przeglądamy katalogi agencji turystycznych.
Kuba
Przygotowane przez: Marika Bortolami
Na podstawie: http://www.flickr.com

Miejsce, w które musisz się wybrać na wakacje życia?

Z pokolenia na pokolenie wszystko się zmienia. To, co jeszcze niedawno zachwycało dziś jest już melodią minionych czasów. To, co ciężko było sobie wyobrazić obecnie jest czymś normalnym. Zmiany są zwyczajnym procesem kondycji świata. Nie można normalnie funkcjonować bez zmian, już od poczęcia ulegamy zmianom, także świat w którym żyjemy. Wielu nie preferuje zmian, ponieważ każda z nich wywołuje niepokój, mądre jest życzenie: „abyś żył w nudnych czasach”, gdzie nudne wczasy to bezstresowe lata, bez różnego rodzaju konfliktów, rewolucji i pozostałych niespodziewanych wydarzeń. Zmiany jednakże są nieuniknione.
nocleg
Na podstawie: pixabay.com

Jak oszczędnie przeżyć wczasy nad polskim morzem?

Każdy z nas dobrze wie, że podróżowanie jest bardzo przyjemną i równocześnie kształcącą formą naszej rozrywki. Poznanie obcych kultur, ale i odwiedzanie atrakcyjnych miejsc jest niewątpliwie warte poniesienia wszelkich wydatków finansowych. Również kochamy wyjeżdżać w totalnie inne środowisko, aby to właśnie tam odbudować swoje utracone siły.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.