Podróże
chorwacja
Na podstawie: pixabay.com

Czy warto wybrać się do Chorwacji?

Każdy z nas ma marzenie o jakiejś niepowtarzalnej wycieczce. Nikt nie ma ochoty przez cały rok tylko chodzić do pracy i przychodzić do mieszkania. To nam nie starcza. Potrzebujemy się rozerwać i to nie tylko chodząc pobawić się do któregoś z modnych klubów. Potrzeba totalnej zmiany miejsca. Z tego powodu kuszą nas oferty biur podróży, kiedy dostrzegamy hasła: Chorwacja wycieczki. Tych osób, które były już w Chorwacji nie będzie trzeba namawiać. Każdy dobrze wie, że wycieczka do Chorwacji to świetna sprawa.
Kuba
Przygotowane przez: Marika Bortolami
Na podstawie: http://www.flickr.com

Miejsce, w które musisz się wybrać na wakacje życia?

Z pokolenia na pokolenie wszystko się zmienia. To, co jeszcze niedawno zachwycało dziś jest już melodią minionych czasów. To, co ciężko było sobie wyobrazić obecnie jest czymś normalnym. Zmiany są zwyczajnym procesem kondycji świata. Nie można normalnie funkcjonować bez zmian, już od poczęcia ulegamy zmianom, także świat w którym żyjemy. Wielu nie preferuje zmian, ponieważ każda z nich wywołuje niepokój, mądre jest życzenie: „abyś żył w nudnych czasach”, gdzie nudne wczasy to bezstresowe lata, bez różnego rodzaju konfliktów, rewolucji i pozostałych niespodziewanych wydarzeń. Zmiany jednakże są nieuniknione.
nocleg
Na podstawie: pixabay.com

Jak oszczędnie przeżyć wczasy nad polskim morzem?

Każdy z nas dobrze wie, że podróżowanie jest bardzo przyjemną i równocześnie kształcącą formą naszej rozrywki. Poznanie obcych kultur, ale i odwiedzanie atrakcyjnych miejsc jest niewątpliwie warte poniesienia wszelkich wydatków finansowych. Również kochamy wyjeżdżać w totalnie inne środowisko, aby to właśnie tam odbudować swoje utracone siły.
termy
Przygotowane przez: Agencja PR Pan Pikto
Na podstawie: Agencja PR Pan Pikto

Baseny termalne w Polsce

Naciepłe dni czekaliśmy z niecierpliwością już bardzo dawno. Tegoroczna zima wyjątkowo dała nam w kość. Podczas długich i zimnych wieczorów, by poprawić sobie samopoczucie, oglądaliśmy z całą rodziną foldery agencji turystycznych i wymyślaliśmy podróże naszych marzeń. Tymczasem, sezon urlopowy już się zbliża i czas najwyższy porozmawiać z bliskimi o wczasach w tym roku. Powinniśmy już teraz zarezerwować miejsca w hotelu dla siebie i najbliższych, ponieważ jeszcze chwila i może się zrobić za późno- nie znajdziemy już wolnych noclegów w popularnych ośrodkach wczasowych.
wakacje w Egipcie
Przygotowane przez: Charles W Bailey Jr
Na podstawie: http://www.flickr.com

Turnusowy Egipt. Jakimi urokami zachęca wypoczywających?

Odpoczynek nad Morzem Śródziemnym to marzenie wielu urlopowiczów. O wypoczynku w ciepłej Italii, na greckim półwyspie lub na francuskim lazurowym wybrzeżu marzą tysiące pracujących przez rok turystów. Dni i tygodnie spędzone po obu stronach Morza Śródziemnego pozwalają odreagować nagromadzone trudy i rozpocząć nowe wyzwania ze wzmożoną siłą.
All inclusive wakacje
Na podstawie: iiimillenium.pl

Znakomite propozycje biura podróży

Podróżowanie po atrakcyjnych, choć niekoniecznie dalekich krajach pozwala na odkrywanie nieznanych dotąd miejsc. Wyjątkowość każdej wycieczki ma duże znaczenie i to właśnie pokazuje duże spektrum możliwości. Nauka poprzez wyjazdy jest najlepszą formą poznawania świata. Wskazuje na to biuro podróży z wyjątkowo szeroką ofertą. Dzięki profesjonalnej pomocy fachowców możemy znaleźć wycieczki na wysokim poziomie. Stuprocentowe rozumienie potrzeb każdego z klientów jest niezwykle istotne!
Gorące wakacje
Na podstawie: iiimillenium.pl

Pełne atrakcji wakacje w gorącej Turcji - z folderów biur podróży

Na wakacje oczekujemy z utęsknieniem cały rok. Dzisiaj, kiedy na dworze króluje tak piękna pogoda, niezmiernie trudno jest nam się skoncentrować na swojej pracy zawodowej. Szukamy dowolnej wymówki, aby choćby na chwilę oderwać się od naszych obowiązków. A kiedy kierownik nas nie zauważa, z zapałem oglądamy ulotki agencji turystycznych.
Samolot na niebie
Przygotowane przez: Dave Heuts

Planujesz wakacje? Tylko samolotem!

Na wakacje najlepiej wybrać się samolotem. Jest to absolutnie najszybszy, najwygodniejszy, niezwykle bezpieczny i najtańszy sposób transportu. Naturalnie, są ludzie nie uznający latania, tacy których nigdy nie przekona się w żaden sposób do tej formy podróżowania.
podróż
Przygotowane przez: Anton Strogonoff
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozmaite pomysły na wyjazdy - dlaczego opłaca się korzystać z usług biura podróży

Dzięki obecnym możliwościom na pewno każda pora roku jest doskonała na wyjazd. Zimą zdecydowanie warto pójść, w zależności od osobistych upodobań, na narty i pozostałe sporty zimowe lub na tropikalne wyspy – jest to świetna alternatywa dla krótkich i nużących dni zimowych w kraju, natomiast w lato warto odpocząć w miłym miejscu. Wiosną podczas weekendu majowego też wiele ludzi marzy o zacisznym miejscu na łonie natury, z kolei jesień to wspaniały czas na wakacje last minute.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.