Woda
kitesurfing
Przygotowane przez: Matt Buck
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego kitesurfing zaczyna zdobywać tak ogromną popularność, jak się zabrać za uprawianie tego sportu.

Woda i wiatr są żywiołami, jakie od dawna fascynują ludzi. I ludzie od wieków z różnymi efektami próbowali je ujarzmić, przy pomocy coraz to nowocześniejszych urządzeń. Obecnie to ujarzmianie jest coraz szybsze, bowiem nowoczesna technika umożliwia wykorzystanie rozwiązań, jakie jeszcze przed kilkoma dekadami były niemożliwe do realizacji.
termy
Przygotowane przez: Agencja PR Pan Pikto
Na podstawie: Agencja PR Pan Pikto

Świetna oferta wód termalnych w polskich Tatrach

Moc wód termalnych pochodzących z gorących źródełek mienionych cieplicami dobrze znana już jest od setek lat. Wody te są nadzwyczaj mocno zmineralizowane. Nasz kompleks "Woda wigoru Ci doda" zlokalizowany jest w stolicy krajowych Tatr - Zakopanem.
krajobraz na Kubie
Przygotowane przez: Marika Bortolami
Na podstawie: http://www.flickr.com

Egzotyczne wyjazdy - sprawdź, dlaczego w tym sezonie trzeba postawić na urlop na Kubie

Załatwiasz przyszłoroczne wczasy? Marzysz o egzotycznym wyjeździe? Już dzisiaj zastanów się czy Kuba nie jest doskonałym miejscem na przeżycie urlopu. Gorące powietrze, piaszczyste plaże oraz wiele atrakcji, to to co na pewno zastaniesz na miejscu.
pływanie
Na podstawie: http://www.sport-shop.pl/

Urlop nad morzem niosą ze sobą mnóstwo atrakcji

Wakacje nad morzem niosą ze sobą wiele przyjemności, których nie mamy możliwości doświadczyć w naszych domach czy mieszkaniach. Morze skrywa w sobie mnóstwo przepięknych rzeczy, których nie poznamy w naszym stałym miejscu zamieszkania, które niejednokrotnie jest oddalone od niego o kilkaset kilometrów. To właśnie powoduje, że Morze Batyckie oraz inne akweny wodne są tak bardzo oblegane przez turystów w każdym zakątku świata.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.