Firma
trzy wizytówki
Przygotowane przez: César Santiago Molina
Na podstawie: http://www.flickr.com

Atrakcyjne wizytówki dla różnych osób i dla najlepszych przedsiębiorstw

Jeśli jesteśmy ludźmi, którzy mają własny biznes powinniśmy zastanowić się nad tym, w jaki sposób powinny wyglądać nasze wizytówki. Nie jest to banalna rzecz. Sporo firm robi wizytówki i zapewne każdy z nas bardzo dużo wizytówek widział, ale niestety nie wszystkie nam się podobały. Tak, więc najistotniejszy jest projekt wizytówki.
Reklama bilboard
Przygotowane przez: minimalform
Na podstawie: http://www.flickr.com

Reklamy zewnętrzne - jak zacząć przygodę

Żyjemy w czasach, gdzie bez porządnej reklamy ciężko jest cokolwiek zdziałać. Bardzo ważne to nie zapominać, że kiedy ma się swoją firmę, to należy zadbać o jej sensowny marketing. Sporo firm mając świadomość, jak istotna jest reklama stawia na reklamy zewnętrzne, w tym na telebimy. Są również firmy, które ustawiają telebimy, żeby wynająć na nich miejsce i czas na reklamę różnym firmom.
dziecko robiące zdjęcie
Przygotowane przez: Marina del Castell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Uchwyć niezapomniane chwile i piękne krajobrazy za pomocą najlepszych aparatów fotograficznych

Kiedy jesteśmy miłośnikami fotografii oraz zależy nam dobrym sprzęcie i świetnych zdjęciach, musimy zainwestować swoje fundusze w dobry aparat. Na rynku sprzedawanych jest mnóstwo modeli aparatów fotograficznych, zarówno tych kompaktowych jak również dla profesjonalistów.
konferencja
Przygotowane przez: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sidziba firmy

Krąży opinia, że mamy tylko jedną szansę, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie. Słowa te, sprawdzają się również w biznesie. W związku z tym warto zawsze pokazywać się z jak najlepszej strony i na miejsce siedziby firmy wybrać właściwe biuro.
śledztwo
Na podstawie: http://www.morguefile.com/

Wierzytelność oraz windykacja - a więc, "z jaką rzeczą tę rzecz się je" przeznaczona dla laików

Czy dokładnie jest wierzytelność? Co to słóweczko oznacza? A windykacja? Jaka osoba się nią opiekuje i jakie istnieją jej typy? Te wszystkie rzeczy oraz jeszcze bardziej dużo dowiesz się odczytując w obecnej chwili nasz artykuł!
Zwolnienie pracownika
Przygotowane przez: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zwolnić pracownika – kwestia,która przysparza wielu pracodawcom różnych wątpliwości natury prawnej

Zazwyczaj jak zatrudniamy pracownika to pragniemy tego, żeby współpraca układała się bez komplikacji. Niestety jednak często dochodzi do takich sytuacji, że zatrudniony człowiek nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Niekiedy to wynika ze zbyt małych umiejętności, a niekiedy jest to rezultat braku dostatecznego zaangażowania.
zestaw komputerów
Przygotowane przez: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Współczesne techniki na bezpieczny dostęp do firmowych dokumentów, zalety serwerów działających w chmurze

Dla niejednej firmy możliwość sprawnego, a równocześnie w pełni bezpiecznego dostępu do danych to kluczowa sprawa. Najwięcej przeszkadza, kiedy się na przykład jedzie do któregoś z klientów i nagle się okazuje, że nie ma któregoś z ważnych dokumentów.
finanase firmowe
Przygotowane przez: 401(K) 2012
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak należycie zająć się księgowością w swojej firmie, plusy i minusy wirtualnych biur księgowych.

Wiele osób twierdzi, że zakładając firmę należy się skupić na tym, żeby ją prowadzić, a nie obliczaniu podatków i wypisywaniu deklaracji. I rzeczywiście tak powinno być, bo przecież właściciel ma pracować i zarabiać pieniądze, a obliczenie należności podatkowych od tego co zarobi pozostawić odpowiednim osobom. Jak w praktyce jednak wychodzi, w środowisku drobnych przedsiębiorców i biznesmenów bardzo różnie może z tym być.
biuro rachunkowe
Przygotowane przez: John Davis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bazowe terminy z zakresu prawa pracy powinien znać nie tylko każdy podwładny, ale również każdy uczeń

Kiedy przychodzi pora na podjęcie pierwszej pracy, wtedy też młodzi ludzie muszą poznać podstawowe informacje z zakresu prawa pracy. Rzecz jasna nie jest to żadnym obowiązkiem, ale warto znać swoje prawa, szczególnie wtedy, gdy obejmujemy etat u prywaciarza. W obecnych czasach dyrektorzy nierzadko naciągają przepisy, a konsekwencją takiego postępowania jest np. przekroczenie limitu czasu pracy.
kryzys

Jak pozycjonować, aby nasza firma była widoczna na rynku lokalnym? Jaki zestaw czynności musimy podjąć?

Jeżeli szukamy jakiejś usługi przez internet, to chcemy, aby była ona blisko, ale i tanio. Całe szczęście możemy tego typu usługę znaleźć bez kłopotu, a to z tego powodu, że Google parę lat temu utworzyło specjalny mechanizm, jaki w zgodzie z naszą lokalizacją proponuje nam miejsce jakie znajdują się w naszej okolicy.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.