Sprzęt do zadań ekstremalnych
relaks
Przygotowane przez: Elroy Serrao
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy interesuje nas sanatorium nad morzem?

Najistotniejszy okazuje się być kierunek podróży

Jeżeli pragniemy uzyskać gwarancję, że nasz wyjazd będziemy mieli możliwość zaliczyć do udanych, to bez wątpienia powinniśmy się zastanowić, w jakim kierunku pragniemy się udać. Im bardziej wybrany rejon wyjazdu będzie nam odpowiadał, tym znaczniejsza będzie szansa na to, że spodobają nam się wszelkie propozycje, które będą tam przed nami pokazywane. Potrzeba się tym zajmować wcześniej, by na spokojnie wszystko zorganizować.
Nóż
Przygotowane przez: James Case
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zawsze należy mieć przy sobie scyzoryki szwajcarskie

Jeśli często udajemy się w podróż, a do tego zazwyczaj zatrzymujemy się gdzieś na uboczu, gdzie dojście do osiągnięć cywilizacji nie jest tak oczywisty, to powinniśmy tak się przygotować, by móc sobie samodzielnie zaradzić w większości przypadków. Pewnie że nie ma możliwości, abyśmy mieli szansę wziąć ze sobą różnorakie typy noży, otwieracze do puszek, piły, nożyczki oraz to wszystko w standardowej wielkości, bo mogłoby się okazać, że brakowałoby nam miejsca na pożywienie i odzież. Na szczęście mamy szansę zaopatrzyć się w scyzoryki szwajcarskie, które chociaż wydają się niepozorne, to jednak okazują się niesamowicie przydatne.
auta
Przygotowane przez: blastpaintrestore
Na podstawie: http://www.flickr.com

O czym trzeba pamiętać, jeżeli będzie się chciało wypożyczyć samochód w jakimś większym mieście.

Nasz kraj w niejednej kwestii pozostaje daleko w tyle za pozostałymi krajami europejskimi. Trochę pomogło wejście do Unii Europejskiej, lecz nadal niektóre obszary będą wymagać dużej poprawy.
morze
Przygotowane przez: Stephen McCulloch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niezwykle fascynujące podróże po morzach bądź jeziorach, które rok rocznie przyciągają coraz więcej chętnych

Jeśli rozpoczynamy własną przygodę z żeglarstwem powinniśmy odpowiednio się wyposażyć a także przygotować do podróży. W ostatnich latach coraz bardziej popularne staje się spędzanie urlopu na wodzie, żeglując przykładowo po Bałtyku bądź w innych lokalizacjach.
Pralka turystyczna

Jeżeli zamierasz podczas dni wolnych od pracy spać pod gołym niebem, nie zapomnij zabrać ze sobą paru niezbędnych przyborów

Urlopowy czas chcielibyśmy spędzić nie tylko w towarzystwie znajomych, ale także w jakimś interesującym zakątku w w Polsce bądź zagranicą. Podczas gdy jedni wolą pobyt w drogim pensjonacie, to pozostali decydują się na parudniową wyprawę w góry. Decyzję, gdzie pojechać, trzeba podjąć odpowiednio wcześniej, bo od tej właśnie decyzji wiele zależy, np. zawartość walizki.
linie lotnicze
Przygotowane przez: Artur Nowacki
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak brzmi jedno z najczęściej wypowiadanych marzeń? W jakim miejscu sporo osób chciałoby się pobrać?

Wyjazd w egzotyczne miejsca, to dla wielu ludzi duże marzenie. Nic dziwnego, gdyż są to miejsca kompletnie różne od tego co mamy na co dzień.


samolot
Przygotowane przez: pjs2005
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jednym z przeważnie wybieranych środków lokomocji jest obecnie samolot. Nie zawsze tak było, lecz dzięki podejściu do nabywcy uplasowali się na tak wysokiej stanowisku.

Podróżowanie samolotem w ostatnich latach stało się nie tylko na topie, ale też niezwykle wygodne i dlatego jest to współcześnie jeden z najczęściej wybieranych sposobów podróżowania. Nie dzieje się tak bez znaczenia, bo naprawdę ma bardzo dużo plusów. Niewątpliwie jednym z najważniejszych walorów jest tutaj czas podróżowania. W porównaniu do innych środków lokomocji wędrówka trwa dużo krócej, ale i komfort jest o wiele, wiele korzystniejszy. barierą do podróżowania po Europie czy świecie nie jest ani długi czas podróży , ani też niezwykle wysokie rozchody. Tytułem przykładu decydując się do Madrytu autem podróż trwa od 45 do 50 godzin i jest niebywale trudząca.
turysta
Przygotowane przez: Rodrigo Gómez Sanz
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ekwipunek turystyczny na lato

Na każdą wędrówkę trzeba zaopatrzyć się odpowiednio do pory roku, trudności trasy i jej całkowitej długości. Latem, w trakcie ładnej pogody, potrzebne będzie obuwie z karbowaną podeszwą (dla przykładu sandały Crocs) oraz płaszcz przeciwdeszczowy.
widok na morze
Przygotowane przez: Bryn Pinzgauer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyjazdy zagraniczne wśród najbardziej cenionych możliwości

Egipt od dawna cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych rodaków. Bezcenna jest szansa zobaczenia na własne oczy historycznie istotnych zabytków, jak starożytne piramidy. Mnogość ofert do wyboru przekracza potrzeby klientów. Chcą oni wybierać spośród sprawdzonych możliwości.
Góry Stołowe
Przygotowane przez: Eri_pl
Na podstawie: www.flickr.pl

Wypoczynek w polskich górach

Góry Stołowe
Przygotowane przez: Eri_pl
Na podstawie: www.flickr.pl

Wypoczynek w polskich górach

O wczasach myślimy cały rok. Jeśli długie zimne godziny nam doskwierają, chwytamy za broszury agencji turystycznych i oglądamy cudowne zdjęcia. Zazwyczaj są to bajkowe widoki z błękitnym morzem w tle. Od dawna wielką popularnością obdarzamy urlopy za granicą , w nadmorskich kurortach. Uwielbiamy Grecję, Włochy, Egipt,oraz Tunezję, czy Turcję. Przywykliśmy do błogiego lenistwa nad morzem i tylko w ten sposób wyobrażamy sobie udany urlop.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.