Sprzęt do zadań ekstremalnych
Przygotuj swoje zdrowie na sezon narciarski
Przygotowane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Dokąd warto udać się na zimowy odpoczynek?

Nie od teraz wiadomo, że relaks jest niesłychanie znaczącą częścią naszego życia. Spora część z nas uwielbia po długim dniu pracy odpocząć w komfortowych warunkach. Rzeczywistość jednakże wyraźnie pokazuje, że optymalny wypoczynek przypada dopiero na okres dłuższego urlopu. W związku z takim stanem spraw nie możemy się doczekać dłuższego okresu ferii czy też wakacji, jaki może zostać przez nas pożytecznie zagospodarowany. Najwięcej emocji wywołują wśród nas szczególnie ferie zimowe, z jakich korzystają szczególnie nasze dzieci.
przygotowanie do wspinaczki
Przygotowane przez: sunriseOdyssey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Narzędzia asekuracyjny, czekany. Wszystko do wspinaczki

Wspinaczka to skomplikowany sport, ale na pewno jest to frapująca przygoda i wędrówka nią dostarczy bardzo dużo radości. Na rynku osiągalnych jest dużo różnorodnych modeli przyrządów asekuracyjnych. Dzięki tarciu między tymi sprzętami a liną asekuracyjną, czy też zakleszczeniu liny w przyrządzie można bez większego wysiłku uniemożliwić upadek wspinacza, bądź na własną rękę zjechać na linie. Dokonując doboru narzędzia powinno się się inspirować obrębem jego zastosowań a nie tylko jedynie kosztem i tym, czy nam się podoba.
auta
Przygotowane przez: blastpaintrestore
Na podstawie: http://www.flickr.com

O czym trzeba pamiętać, jeżeli będzie się chciało wypożyczyć samochód w jakimś większym mieście.

Polska w niejednej kwestii zostaje dość daleko za innymi krajami europejskimi. Nieco sytuację poprawiło wejście w szeregi Unii Europejskiej, ale w dalszym ciągu niektóre obszary będą wymagać sporej poprawy.
Nóż
Przygotowane przez: James Case
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zawsze należy mieć przy sobie scyzoryki szwajcarskie

Kiedy często udajemy się w podróż, a do tego zazwyczaj zatrzymujemy się gdzieś na osobności, gdzie dojście do osiągnięć cywilizacji nie jest tak oczywisty, to musimy tak się przyszykować, aby móc sobie samemu poradzić w większości przypadków. Oczywiście nie ma możliwości, byśmy mieli szansę wziąć ze sobą przeróżne rodzaje noży, otwieracze do puszek, piły, nożyczki oraz to wszystko w standardowej wielkości, gdyż mogłoby się okazać, że brakowałoby nam miejsca na żywność i odzież. Na szczęście mamy szansę zaopatrzyć się w scyzoryki szwajcarskie, które choć zdają się niepozorne, to mimo wszystko okazują się nieprawdopodobnie przydatne.
landszaft - wakacje
Przygotowane przez: Artur Nowacki
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dokąd najlepiej udać się na wczasy?

Ferie to bajeczny czas, na jaki mnóstwo osób oczekuje kilka miesięcy. Jedni z nas już o wiele wcześniej wszystko dokładnie sprawdzają i decydują się na najciekawsze destynacje na wakacyjne wycieczki, inni preferują chodzić na żywioł, a jeszcze inni ludzie czyhają na korzystne promocje. Nie zważając oczywiście na to, czy na urlop planujemy poświęcić mnóstwo gotówki, czy też planujemy cokolwiek zaoszczędzić, najważniejsze jest naturalnie to, aby wśród wielu możliwości wybrać najlepsze lokalizacje wakacyjne, które zagwarantują nam ciepło spędzony czas.
Hurtownia sportowa
Przygotowane przez: Republic of Korea
Na podstawie: http://www.flickr.com

Asortyment standardowego sklepu sportowego

Sklepy sportowe są na dzień dzisiejszy niezwykle popularne ze względu na asortyment, jaki oferują. Powodzenie to bierze się z faktu, że w dzisiejszych czasach dyscyplinami sportowymi zainteresowanych jest wiele osób. Osoby te więc, pragnąc uprawiać czynnie którąś dyscyplinę, kupują sprzęt sportowy dostępny w tego typu właśnie punktach.
weekend
Przygotowane przez: Star Fitness
Na podstawie: Star Fitness

Sale konferencyjne Gdańsk proponuje na wysokim poziomie

Koniecznie powinniśmy się namyślić, która z ofert proponowanych przez hotel będzie dla nas odpowiednia. Jedynie wtenczas mamy szansę posiadać gwarancję, że naprawdę będziemy usatysfakcjonowani z podjętej decyzji, a co się z tym łączy, że chętnie będziemy do tego miejsca wracać.
Sale konferencyjne Gdańsk proponuje na wysokim poziomie

Zanim zamówimy sobie miejsce w hotelu, musimy się o nim jak najwięcej dowiadywać, tak aby mieć świadomość, że znajdziemy właściwe miejsce.
wypoczynek
Przygotowane przez: Artur Nowacki
Na podstawie: http://www.flickr.com

Organizujemy wakacje nad Bałtykiem – w jaki sposób rozpocząć?

Wakacje to szczególnie wyczekiwany okres przez uczniów. Na sezon letni czeka również dużo osób, które czas nauki ma już za sobą, ponieważ właśnie wówczas planujemy własne urlopy. Jeśli korzystamy z pomocy biura podróży, zaplanowanie wczasów nie stanowi jakiegokolwiek kłopotu. Co jednak w sytuacji, kiedy wszystkim zajmujemy się samodzielnie. W jaki sposób zaplanować urlop?
Wycieczka w góry
Przygotowane przez: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Podstawowy ekwipunek na górskie wycieczki czyli co warto zabrać ze sobą, aby chodzenie było w pełni bezpieczne.

Jedną z popularniejszych form aktywnego wypoczynku są wędrówki po górach. O ich popularności bardzo dobrze będą świadczyć szlaki, na których przy ładnej pogodzie da się zobaczyć naprawdę dużo wielbicieli tej aktywności. Lecz wychodząc nawet na prosty szlak przy słonecznej pogodzie trzeba pamiętać, że idzie się w góry, jakie często mogą być nieprzewidywalne. A tymczasem dużo bardziej nieprzewidywalni będą niektórzy turyści, bo to co można zobaczyć na szlakach niekiedy naprawdę przeraża.
Góry Stołowe
Przygotowane przez: Eri_pl
Na podstawie: www.flickr.pl

Wypoczynek w polskich górach

Góry Stołowe
Przygotowane przez: Eri_pl
Na podstawie: www.flickr.pl

Wypoczynek w polskich górach

O urlopie myślimy cały rok. Gdy długie zimne godziny nam doskwierają, bierzemy broszury biur podróży i podziwiamy cudowne fotografie. Często są to malownicze widoki z lazurowym morzem w tle. Od dawna wielką popularnością obdarzamy urlopy za granicą , w nadmorskich kurortach. Uwielbiamy Grecję, Włochy, Egipt,a także Tunezję, czy Turcję. Przywykliśmy do błogiego lenistwa na plaży i jedynie w ten sposób wyobrażamy sobie udany wypoczynek.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.