Sprzęt do zadań ekstremalnych
autobusy
Przygotowane przez: The TAS Partnership Ltd
Na podstawie: http://www.flickr.com

Poświęćmy trochę czasu na wycieczki - w końcu zwiedzając można wiele się dowiedzieć

Im więcej mamy okazji do podziwiania i poznawania nowych regionów, tym z pewnością powiększa się nasza wiedza, a my śmielej oraz pewniej czujemy się w przeróżnych miejscach. To wszystko układa się na naszą jeszcze znaczniejszą pragnienie zwiedzania, lecz też szybciej nam potem wychodzi poznawanie nowych osób. Przez to właśnie powinniśmy korzystać z każdej okazji, aby móc oglądać jak najwięcej miejsc.
domek - Bieszczady
Przygotowane przez: Przemyslaw Kozuch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Oferta turystyczna w Bieszczadach, jak można tam aktywnie spędzić urlop i dobrze odpocząć

Bieszczady to wspaniałe miejsce na wypoczynek, czy to na wyjazd na jeden dzień czy tygodniowe wakacje. Proponują bardzo dużo atrakcji praktycznie o każdej porze roku, inspirację na interesujące spędzenie wolnego czasu znajdą tam miłośnicy górskich wycieczek i innych aktywności, lecz również ci, którzy lubią słodkie leniuchowanie na łonie przyrody.
tajlandia
Przygotowane przez: Phuket@photographer.net
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tajlandia - miejsca, które musisz bezsprzecznie zobaczyć

Tajlandia jest to malowniczy kraj Azji Południowo-Wschodniej, jaki zachwyci nas gamą kolorów, przepychem świątynnych wnętrz, dziką tropikalną przyrodą, pięknymi rytuałami, religią wkradającą się w codzienne życie mieszkańców jak też wszechobecnym uśmiechem. Tajlandia przepełniona jest kolorami: zielono-czerwone dachy świątyń bajecznie komponują się ze złoconymi ornamentami, mnisi w szafranowych odzieżach przechadzają się wśród zabytkowych budowli z brunatnej cegły, rzekami płyną długie łodzie napełnione po brzegi kolorowymi owocami i wonnymi przyprawami, na błękitnym niebie pląsają fiołkowe latawce, natomiast na tle soczystej zieleni pól ryżowych dostrzec można ciemnookich Tajów w słomkowych kapeluszach.
image - wakacje
Przygotowane przez: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com

Stany Zjednoczone - kra które z całą pewnością warto odwiedzić

Coraz krótsze dni, liście spadające z drzew, niskie temperatury, desczowa pogoda. Słowem, jesień w pełnej krasie.


Stany Zjednoczone - kra które z całą pewnością warto odwiedzić

Natura daje nam się we znaki i często „obdarowuje” przygnębieniem.
wrocław-rynek

Mieszkania w Krakowie i Wrocławiu

Jeśli często jeździsz po rodzimych miastach, z pewnością chcesz, by odpoczywać w godnych warunkach. Po trudnej podróży miło jest odpocząć w eleganckim pomieszczeniu. Warto postawić na eleganckie apartamenty w Krakowie innych miejscowościach w Polsce – jeśli masz pieniądze na znaczny wydatek, takie wspaniałe miejsca będą idealne dla ciebie.
Noclegi w całej Polsce - ruszajwpolske.pl

Polska na weekend czy też na wakacje staje się dla niektórych ludzi, miejscem gdzie można spokojnie odpocząć na łonie natury.

Każdy, komu podczas wakacji marzy się prawdziwy wypoczynek powinien szukać ofert typu agroturystyka wielkopolska na jednym z największych portali noclegowych ruszajwpolske.pl. Zapraszamy do odnalezienia wymarzonej oferty noclegowej dla siebie i swoich znajomych.
plaża
Przygotowane przez: Phillip
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dokąd na wczasy? Zobacz co radzą fachowcy

Wakacje już wkrótce i wszyscy z nas myślą powoli o tym, gdzie udać się na swój wymarzony odpoczynek. Obserwując temperatury i pogodę u nas co roku dostrzec możemy tę samą sytuację, kilka dni ciepłych, a potem dwa tygodnie niskich temperatur. Czasami nie starcza nam cierpliwości i bywa, że kolejny wypad na polskie pomorze budzi w nas jedynie nerwy i niechęć.
nocleg w pokoju
Przygotowane przez: TravelingOtter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wynajmowanie noclegu łatwiejsze niż myślisz

Nasz świat nieustannie się kurczy, stajemy się coraz to bardziej elastyczni i coraz więcej podróżujemy. Cele naszych wojaży bywają różne. Delegacje służbowe, zagraniczne wakacje z rodziną, czy też wycieczki objazdowe po kraju. Niezależnie od celu naszej podróży, już kilkudniowy wyjazd zmusza do noclegu. W dobie internetu nie sprawia to jednakże żadnego kłopotu.
miasteczko
Przygotowane przez: Tom Woodward
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób spędzić wyjątkowe wakacje? Co może być świetnym pomysłem? Gdzie się wybrać?

Pomysłów na spędzenie wakacji w wyjątkowy sposób może być bardzo dużo. Nie zawsze musimy jechać do ciepłych krajów oraz leżeć na plaży. Są o wiele bardziej interesujące sposoby na wyjątkowy i niezapomniany wypad.


koń
Przygotowane przez: Sara Mofford
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomysły i sposoby na ciekawe wykorzystanie wakacyjnych miesięcy, plusy wyjazdów na obozy konne.

Wakacje to dla młodzieży i dzieci czas błogiego wypoczynku i zabawy. Przez ponad sześćdziesiąt dni da się zrobić naprawdę dużo interesujących rzeczy, jeżeli się tylko będzie chciało. Niestety nadal spotyka się młodych ludzi, którzy wszystkie wolne chwile będą spędzać na graniu w gry, a przecież tyloma rzeczami można się zająć.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.