Stany Zjednoczone - kra które z całą pewnością warto odwiedzić

Bardzo szybko zapadający zmrok, liście spadające z drzew, słupki rtęci szybujące w dół, deszczowa aura. Słowem, jesień w całej swej okazałości.


Matka Natura nas nie rozpieszcza i często „obdarowuje” chandrą.
image - wakacje
Przygotowane przez: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com


Pozostałe artykuły

Dlaczego dobrze jest pojechać na obóz językowy za granicę?

New York
Przygotowane przez: Astronomy at Stevens
Na podstawie: http://www.flickr.com
Poznawanie języków obcych jest współcześnie niezmiernie istotne. Z reguły zapisujemy się do szkół językowych i regularnie uczestniczymy w zajęciach, lecz jeszcze korzystniejszym sposobem nauki są obozy językowe Nowy Jork.


wycieczki do usa
Przygotowane przez: Bureau of Land Management
Na podstawie: http://www.flickr.com


Rodzi się pytanie: jak tego uniknąć? Co zrobić, by polepszyć sobie humor? Nie ma jednej „prawidłowej” odpowiedzi. Ilu bowiem ludzi, tyle pomysłów. Nie panikuj, jeżeli akurat nic nie przychodzi Ci do głowy. Służymy radą. Rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że wybierzesz się do najbliższego biura podróży i zarezerwujesz egzotyczne wakacje - Gdzie? Tajlandia, Kenia a może ZanzKenia (wypatrz promocje) Wybór należy do Ciebie. Biegnij za marzeniem na słoneczne ciepłe plaże, do interesujących zakątków kuli ziemskiej. Pozwól sobie na wypoczynek z dala od „szarej” rzeczywistości dnia codziennego. Należy spostrzec, że coraz większą popularnością cieszą się wycieczki do USA. Czemu? Powodów jest co najmniej kilka. Stany Zjednoczone to bezsprzecznie „mieszanka” mnóstwa różnorakich pejStany Zjednoczone >> stany zjednoczone wycieczkie zapierają dech w piersiach.


Można tu podziwiać „obrazy” rodem ze „szklanego ekranu” i „stanąć twarzą w twarz” z wielokulturowością owego kraju, przeżyć niepowtarzalną przygodę i zdobyć nowe doświadczenia. Atrakcje po drugiej stronie Atlantyku czekają, aby je odkryć. Gotowi?
23/04/04, 13:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.