Stany Zjednoczone - kra które z całą pewnością warto odwiedzić

Bardzo szybko zapadający zmrok, liście spadające z drzew, słupki rtęci szybujące w dół, deszczowa aura. Słowem, jesień w całej swej okazałości.


Matka Natura nas nie rozpieszcza i często „obdarowuje” chandrą.


image - wakacje
Przygotowane przez: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com


wycieczki do usa
Przygotowane przez: Bureau of Land Management
Na podstawie: http://www.flickr.com


Rodzi się pytanie: jak tego uniknąć? Co zrobić, by polepszyć sobie humor? Nie ma jednej „prawidłowej” odpowiedzi. Ilu bowiem ludzi, tyle pomysłów. Nie panikuj, jeżeli akurat nic nie przychodzi Ci do głowy. Służymy radą. Rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że wybierzesz się do najbliższego biura podróży i zarezerwujesz egzotyczne wakacje - Gdzie? Tajlandia, Kenia (kliknij, zobacz, sprawdź) a może Zanzibar? Wybór należy do Ciebie. Biegnij za marzeniem na słoneczne ciepłe plaże, do interesujących zakątków kuli ziemskiej. Pozwól sobie na wypoczynek z dala od „szarej” rzeczywistości dnia codziennego. Należy spostrzec, że coraz większą popularnością cieszą się wycieczki do USA. Czemu? Powodów jest co najmniej kilka. Stany Zjednoczone to bezsprzecznie „mieszanka” mnóstwa różnorakich pejStany Zjednoczone >> stany zjednoczone wycieczkie zapierają dech w piersiach.


Można tu podziwiać „obrazy” rodem ze „szklanego ekranu” i „stanąć twarzą w twarz” z wielokulturowością owego kraju, przeżyć niepowtarzalną przygodę i zdobyć nowe doświadczenia. Atrakcje po drugiej stronie Atlantyku czekają, aby je odkryć. Gotowi?
19/11/14, 14:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.