Uzdrowiska
Tatry
Przygotowane przez: Szift
Na podstawie: www.flickr.com

Bieszczady

Ciężko mówić o Bieszczadach inaczej, aniżeli o miejscu magicznym, zagadkowym i zupełnie ujmującym swoim ekspresyjnym pięknem. Kraina ta jest idealną ofertą dla ludzi poszukujących oddechu od codziennego hałasu i miejsca na niezapomniane wakacje 2014.
Kołobrzeg, plaża
Przygotowane przez: brzeszczot
Na podstawie: www.sxc.hu

Kołobrzeg - zasada na świetne wakacje nad morzem

Kołobrzeg i Władysławowo to znane kurorty morskie i uzdrowiska, jednakże ze względu na swoje strategiczne położenie, Kołobrzeg przez kilka wieków był miastem – fortecą, czego świadectwem są uchowane do dziś okopy. Mnóstwo z nich jest adaptowanych do pełnienia odmiennych, dzisiejszych funkcji i służą one równocześnie mieszkańcom miasta, jak i podróżnikom. Każdy, kto lubi sobie czynny wypoczynek, organizując urlop 2014 może, toteż śmiało postawić na Kołobrzeg!
kobiety
Przygotowane przez: Prezentokracja.pl
Na podstawie: Prezentokracja.pl

Jak rozrywkowe spa w Ciechocinku wabi pełne wdzięku niewiasty i starsze rencistki

Ciechocinek kojarzy się z sanatorium znanym w czasach Komuny. Pokaźne tężnie zauważymy na filmach z tamtej dekady, a piosenki o tej miejscowości można jeszcze od czasu do czasu usłyszeć w czasie audycji radiowych lub telewizji. W tamtych czasach eskapady do sanatoriów były zaskakująco popularne. Pary narzeczeńskie poznawały się w takich właśnie okolicznościach, niekiedy na deptaku, czasem w pijalni wód mineralnych.
Hotel SPA Villa Alina w Polanicy Zdroju
Przygotowane przez: www.villaalina.pl
Na podstawie: www.villaalina.pl

Kurorty w naszym kraju

Jednym z najbardziej popularnych uzdrowisk w naszej ojczyźnie do końca II Wojny Światowej był kurort niemiecki. Jak to zdarza się na Dolnym Śląsku historia ta jest skomplikowana, ale tym samym niezwykle interesująca. Polanica-Zdrój przez większą część swego istnienia była wsią, wpierw przynależącą do książąt śląskich a następnie właścicielami dóbr byli Jezuici.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.