Ślub
Zabawa karnawałowa
Przygotowane przez: MSM Mońki
Na podstawie: MSM Mońki

W jakim miejscu w stolicy Dolnego Śląska wyprawić imprezę dla koleżanek

Jest pewien wyjątkowy okres podczas życia kobiety. To ślub. Mimo wszystko przed tym istotnym dniem jest także dzień a ściślej wieczór, podczas którego przyszła małżonka bawi się, jako wolna płeć piękna po raz ostatni. Nie zawsze wie, jakie może mieć przygody a jej najbliższe koleżanki prześcigają się w propozycjach by by ten wieczór był niezapomniany.
wycieczki indonezja
Na podstawie: bestoutdoorphotos.com

prawdziwy raj dla młodych par oraz zwiedzających

Sporo młodych par zastanawia się dokąd wyruszyć w podróż poślubną. Jest możliwość pojechać do Paryża, to dla zakochanych wymarzone miejsce, można Spacerować długimi godzinami przysiadając w klimatycznych kawiarenkach, zaglądać do małych, prywatnych galerii i butików.
para młoda na schodach
Przygotowane przez: Dave Hayward
Na podstawie: http://www.flickr.com

Weselna gorączka czyli w jaki sposób nie zwariować w tym wszystkim?

Dzień ślubu to dla wielu najważniejszy dzień w życiu. Tego dnia składamy deklarację, która zwiąże nas z ukochaną osobą na resztę życia. Przysięga małżeńska ma utrwalić naszą miłość na wieki. To wzniosła chwila oraz pamiętny dzień, pełen emocji i euforii. Równocześnie, ten szczególny dzień wiąże się z wieloma przygotowaniami. Jak spowodować, by pomimo natężenia zobowiązań przed ślubem oraz emocji ślubnych, wszystko układało się zgodnie z naszymi oczekiwaniami?
Polanica Zdrój
Przygotowane przez: kroszk@
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ciekawym miejscem będzie spa polanica zdrój

Gdy ciężko działamy, nadchodzi taki okres, że czujemy się przemęczeni i zaczynamy rozglądać się za miejscem, w którym będziemy mogli wypocząć oraz odbudować własne siły. Warto wtenczas się zastanowić, czy poza psychicznym wypoczynkiem, naszemu ciału nie przyda się również odpoczynek, który będzie regeneracją dla naszego ciała i spowoduje, że będzie ono wyglądało na młodsze niż jesteśmy faktycznie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.