Ślub
Bukiet ślubny, kompozycja zimowa
Przygotowane przez: Weselni Paparazzi
Na podstawie: abcslubu.pl

Rola muzycznej oprawy podczas ślubu, czyli co wybrać, żeby jak najlepiej zabawić gości

Ślub to okres kilkumiesięcznych przygotowań, załatwienia mnóstwa spraw no i oczywiście sporych wydatków. Większość młodych par zaczyna od zarezerwowania jakiejś sali weselnej. Jej pojemność powinna być dobrana do liczby gości, których zechce się zaprosić, jeżeli sala będzie zbyt pojemna, to w pewnej chwili może się okazać, że goście się porozchodzą i trudno będzie ich zgromadzić na wspólnej zabawie. Wiele par młodych szukając sali kieruje się opiniami znajomych, lecz powinno się samodzielnie także zobaczyć, jak wygląda obsługa, udekorowanie sali i przede wszystkim jedzenie.
Zabawa karnawałowa
Przygotowane przez: MSM Mońki
Na podstawie: MSM Mońki

W jakim miejscu w stolicy Dolnego Śląska wyprawić imprezę dla koleżanek

Jest pewien szczególny dzień w życiu kobiety. To ślub. Ale przed tym istotnym dniem jest także dzień a precyzyjniej wieczór, podczas którego panna młoda bawi się, jako nie zajęta płeć piękna po raz ostatni. Prawie nigdy nie wie, co ją czeka a jej przyjaciółki prześcigają się w ideach by by ten wieczór był niezapomniany.
Taniec pary młodej
Przygotowane przez: Katsu Nojiri
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przygotowanie wesela to dużo obowiązków, trzeba pamiętać o wielu kwestiach, przykładowo o oprawie muzycznej

Moment narzeczeństwa lub normalnego "chodzenia" ze sobą przedłuża sięczasami w nieskończoność.Zakochani niezbyt chętnie decydują się na całe życie, a tego typu dylematem jest myślenie o założeniu rodziny. Dlatego też, kiedy zapominane do tej pory milczeniem pytania o wesele, doczekają się w końcu właściwej odpowiedzi, rusza się cała machina skoligacona z zrobieniem tej istotnej imprezy.
para młoda na schodach
Przygotowane przez: Dave Hayward
Na podstawie: http://www.flickr.com

Weselna gorączka czyli w jaki sposób nie zwariować w tym wszystkim?

Ślub to dla zdecydowanej większości jeden z najważniejszych dni w życiu. Tego dnia składamy deklarację, która zwiąże nas z ukochaną osobą do końca naszych dni. Przysięga małżonków ma przypieczętować naszą miłość na lata. To doniosła chwila i wielki dzień, pełen emocji oraz uniesień. Równocześnie, ten szczególny dzień wiąże się z wieloma przygotowaniami. Jak sprawić, by mimo natłoku zadań przedślubnych i emocji w dniu ślubu, wszystko układało się zgodnie z naszymi planami?
wycieczki indonezja
Na podstawie: bestoutdoorphotos.com

prawdziwy raj dla młodych par oraz zwiedzających

Mnóstwo młodych par zastanawia się gdzie wyruszyć w podróż poślubną. Można pomknąć do Paryża, to dla zakochanych wyśnione miejsce, można chodzić długimi godzinami przysiadając w romantycznych kawiarenkach, zaglądając do małych, prywatnych galerii i sklepików.
Polanica Zdrój
Przygotowane przez: kroszk@
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ciekawym miejscem będzie spa polanica zdrój

Gdy ciężko działamy, nadchodzi taki okres, że czujemy się przemęczeni i zaczynamy rozglądać się za miejscem, w którym będziemy mogli wypocząć oraz odbudować własne siły. Warto wtenczas się zastanowić, czy poza psychicznym wypoczynkiem, naszemu ciału nie przyda się również odpoczynek, który będzie regeneracją dla naszego ciała i spowoduje, że będzie ono wyglądało na młodsze niż jesteśmy faktycznie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.