Ślub
Zabawa karnawałowa
Przygotowane przez: MSM Mońki
Na podstawie: MSM Mońki

W jakim miejscu w stolicy Dolnego Śląska wyprawić imprezę dla koleżanek

Jest jeden szczególny okres podczas życia kobiety. Jest nim dzień ślubu. Mimo wszystko przed tym istotnym dniem jest także dzień a dokładniej wieczór, w którym przyszła małżonka świętuje, jako nie zajęta kobieta po raz ostatni. Nie zawsze wie, jakie może mieć przygody a jej przyjaciółki uprzedzają się w pomysłach by ta noc była niezapomniana.
para młoda na schodach
Przygotowane przez: Dave Hayward
Na podstawie: http://www.flickr.com

Weselna gorączka czyli w jaki sposób nie zwariować w tym wszystkim?

Ślub to dla wielu jeden z najważniejszych dni w życiu. W tym dniu składamy deklarację, która zwiąże nas z ukochaną osobą na resztę życia. Przysięga małżonków ma przypieczętować naszą miłość na lata. To doniosła chwila i pamiętny dzień, pełen emocji i euforii. Jednocześnie, ten wyjątkowy dzień wymaga wielu przygotowań. Co zrobić, by mimo natłoku zobowiązań przedślubnych i emocji ślubnych, wszystko toczyło się zgodnie z naszymi planami?
wycieczki indonezja
Na podstawie: bestoutdoorphotos.com

prawdziwy raj dla młodych par oraz zwiedzających

Sporo nowożeńców zastanawia się gdzie wyruszyć w podróż poślubną. Jest możliwość pomknąć do Paryża, to dla zakochanych wyśnione miasto, jest możliwość chodzić długimi godzinami zasiadając w klimatycznych kawiarenkach, zaglądać do małych, prywatnych galerii i sklepików.
Polanica Zdrój
Przygotowane przez: kroszk@
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ciekawym miejscem będzie spa polanica zdrój

Gdy ciężko działamy, nadchodzi taki okres, że czujemy się przemęczeni i zaczynamy rozglądać się za miejscem, w którym będziemy mogli wypocząć oraz odbudować własne siły. Warto wtenczas się zastanowić, czy poza psychicznym wypoczynkiem, naszemu ciału nie przyda się również odpoczynek, który będzie regeneracją dla naszego ciała i spowoduje, że będzie ono wyglądało na młodsze niż jesteśmy faktycznie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.