Kołobrzeg
Kołobrzeg, plaża
Przygotowane przez: brzeszczot
Na podstawie: www.sxc.hu

Kołobrzeg - zasada na świetne wakacje nad morzem

Kołobrzeg i Władysławowo to znane kurorty morskie i uzdrowiska, jednakże ze względu na swoje strategiczne położenie, Kołobrzeg przez kilka wieków był miastem – fortecą, czego świadectwem są uchowane do dziś okopy. Mnóstwo z nich jest adaptowanych do pełnienia odmiennych, dzisiejszych funkcji i służą one równocześnie mieszkańcom miasta, jak i podróżnikom. Każdy, kto lubi sobie czynny wypoczynek, organizując urlop 2014 może, toteż śmiało postawić na Kołobrzeg!
plaża latem
Przygotowane przez: Phillip
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fajne wakacje nad Bałtykiem

Polskie morze piękne jest i basta! A ten kto twierdzi inaczej prędzej czy później za nim zatęskni. Prawda, można na chwile zdradzić polskie morze dla Morza Śródziemnego, jednak Bałtyku nie darzyć uczuciem w ogóle, nie jesteśmy w stanie. Wspaniałe czucie, za którym tęsknimy tyle miesięcy – pierwsza wyprawa na plaże po przyjeździe.
na plaży
Przygotowane przez: Jörg Schubert
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu Morze Bałtyckie stanowi tak popularne miejsce na wyjazdy na wakacje, jakie zalety będzie miał przyjazd tam poza sezonem.

Wiecznym problemem osób planujących letni wypoczynek jest to, czy jechać mają nad morze czy w góry. Latem oba te kierunki cieszą się ogromną popularnością, a że jeden będzie się znajdował na południu a drugi na północy kraju, to na coś zdecydować się trzeba. W praktyce w obu tych miejscach będą tłumy, szczególnie jak jest ładnie, choć można chyba zaryzykować twierdzenie, że jednak większą popularnością będzie się cieszyć morze.
morze - zdjęcie
Przygotowane przez: Maurizio Costanzo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zrzucić wagę w czasie wczasów?

Chciałbyś zrzucić niepotrzebne kilogramy? Cóż, z pewnością to godne uwagi, ponieważ ogólnie to żadna tajemnica, iż taka osoba, która deprecjonuje znaczenie odchudzania, po pewnym czasie będzie najzwyczajniej w świecie czuła negatywne skutki uboczne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.