Wypoczynek
Tatry
Przygotowane przez: Pawel Pacholec
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie w obecnym roku roku spędzić swoje letnie wakacje?

Pomimo tego do letniego wypoczynku mamy jeszcze całkiem ogrom czasu, ale można już teraz zacząć planować swój urlop. Należy bowiem wiedzieć, że w na czasie miejscach turystycznych zarezerwowanie miejsca noclegowego na ostatnią chwilę można być naprawdę skomplikowane. Wśród najchętniej wybieranych przez Polaków destynacji znajdują się góry. Urlop w górach cieszą się naprawdę wielką popularnością.
morze, zachód słońca
Przygotowane przez: planetka
Na podstawie: www.sxc.hu

Czemu najbardziej korzystnie każdego roku wybrać się nad Morze Bałtyckie? Jakie korzyści można dzięki temu uzyskać?

Wiele osób decyduje się na wakacje w Chorwacji, Hiszpanii iEgipcie będąc przekonanymi, że tam jest cudowna pogoda i bardziej komfortowe warunki. O ile możemy przyznać, że w rzeczy samej szansa na lepszą pogodę jest większa (szczególnie w Egipcie), to trzeba przyznać, że nasz Bałtyk posiada wiele zalet, o jakich dość często zapominamy.
rzeka
Przygotowane przez: Limoncello
Na podstawie: www.sxc.hu

Spływ Bardo- forma wypoczynku gwarantująca świetne emocje a także wspaniałe wspomnienia

Decydując się na urlop powinniśmy zdecydować się na miejsce, które jest w stanie zapewnić zarówno skuteczny wypoczynek, jak też niecodzienne emocje. Bezkonkurencyjną formą wypoczynku jest spływ Bardo, za sprawą którego jesteśmy w stanie przeżyć wspaniałe emocje. Każda osoba, która uwielbia być blisko natury, bądź po prostu spędzić udane wakacje bez wątpienia powinna zdecydować się na spływ.
bieszczady
Przygotowane przez: Kamil Porembiński
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bieszczady przyciągają wczasowiczów górskimi terenami, energicznym odpoczynkiem czy też pięknymi oraz wspaniałymi widokami

Bieszczady to jeden z wyśmienitych terenów nie tylko Polski ale i Europy. Więc jeśli potrzebujemy dobrze wypocząć warto wybrać się w urocze Bieszczady oraz tam zamieszkać w małym domku wczasowym.
Warmia
Na podstawie: fanpop.com

Dziś każdy może wyjechać dokądkolwiek jedynie zamarzy, bo oferta biur turystycznych jest wyjątkowo ciekawa

Któż z nas nie marzy o podróżach? To jedno z częściej wyjawianych marzeń. Dzisiaj każdy może je realizować. Propozycja biur turystycznych okazuje się tak interesująca i zróżnicowana, że każdy bez problemu znajdzie coś zgodnego z własnymi upodobaniami lub zasobnością portfela.


Tatry
Przygotowane przez: Oliver
Na podstawie: http://www.flickr.com

W przypadku, jeżeli obmyślasz wakacje w Zakopanem, należy rozejrzeć się za wspaniałymi noclegami

Polska jest miejscem niezwykle urozmaiconym pod względem geograficznym, posiadamy w równym stopniu morze, jak także piękne góry. Tatry są wyjątkowo popularne wśród turystów, można tutaj przyjeżdżać o dowolnej porze roku a zawsze na miejscu czeka mnóstwo atrakcji. W wypadku, kiedy zaplanowało się odpoczynek w okolicy Tatr, warto znaleźć odpowiednie miejsca noclegowe. Za ich sprawą pobyt będzie jeszcze bardziej udany.
kołobrzeg
Przygotowane przez: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Które apartamenty Kołobrzeg posiada przygotowane dla przyjezdnych?

Dobre miejsce na urlop to podstawa
Jeżeli zbliża się nasz wypoczynek, musimy przede wszystkim się namyślić, gdzie chcemy pojechać oraz co pragniemy zwiedzić. Jedynie wtedy będziemy posiadali świadomość, że naprawdę odpoczniemy oraz będziemy bardzo usatysfakcjonowani z takiego wyjazdu. A gdy już obierzemy konkretny kierunek, to nie pozostanie nam nic odmiennego, jak zorganizować sobie miejsce, w którym będziemy mogli odpocząć po calutkim dniu aktywności.
plaża
Przygotowane przez: Ludo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie propozycje wycieczek okazują się najbardziej popularne wśród turystów z naszego kraju

Organizujący wycieczki last minute i tradycyjne nie spoczywają na laurach. Chcą wciąż dawać do dyspozycji mnogość możliwości różnego typu i w ten sposób radować potencjalnie zainteresowanych wyjazdem na wypoczynek do ciepłych krajów. Bezsprzecznym zwycięzcą, biorąc pod uwagę destynacje większości naszych rodaków w zimnym okresie roku, jest wciąż Egipt. Kraj ten kojarzy się nie jedynie ze słońcem, wodą i złocistym piaskiem, ale stanowi także zbiór historycznie ważnych zabytków.
krajobraz na Kubie
Przygotowane przez: Marika Bortolami
Na podstawie: http://www.flickr.com

Egzotyczne wyjazdy - sprawdź, dlaczego w tym sezonie trzeba postawić na urlop na Kubie

Organizujesz przyszłoroczne wakacje? Śnisz o dalekim wyjeździe? Już dzisiaj pomyśl czy Kuba nie jest idealnym miejscem na przeżycie urlopu. Gorące powietrze, piaszczyste plaże oraz wiele atrakcji, to to co na bank zastaniesz na miejscu.
image - wakacje
Przygotowane przez: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com

Stany Zjednoczone - kra które z całą pewnością warto odwiedzić

Coraz krótsze dni, spadające z drzew liście, słupki rtęci szybujące w dół, desczowa pogoda. Słowem, jesień w pełnej krasie.


Stany Zjednoczone - kra które z całą pewnością warto odwiedzić

Natura daje nam w kość i nierzadko „obdarowuje” chandrą.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.