Podróże a finanse
sterta dokumentów
Przygotowane przez: Dvortygirl
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niejedna firma w RP ma ogromną liczbę dokumentów – co uczynić, gdy nie są już potrzebne? I co z innymi jednostkami?

Kiedy ktoś powołuje do życia w RP firmę, nie zawsze wie, jak mnóstwo różnych ”papierów” będzie musiał zbierać i magazynować. Zaczynając od różnych pism pism z urzedów, pozwoleń, faktur, aż po akta pracowników i korespondencję. Gdzieś trzeba je trzymać. A gdy przestają być już niezbędne? Niszczenie dokumentów nie jest jednak tak prostą sprawą.
Komputery
Przygotowane przez: Southbank Centre
Na podstawie: http://www.flickr.com

Internetowe rozwiązania, jakie ułatwią wywiązanie się z obowiązków podatnika

Koniec kwietnia jak każdego roku jest czasem, kiedy nerwy przeważającej części Polaków są napięte do granic możliwości. Ciągnące się kolejki do Urzędów, z podatkiem w ręce to perspektywa, jaka nie przepełnia optymizmem.


Internetowe rozwiązania, jakie ułatwią wywiązanie się z obowiązków podatnika

Rok rocznie Polacy pomimo dużej ilości czasu na wiązanie się z swych obowiązków zostawiają kwestię złożenia deklaracji podatkowej na sam koniec.
portal podatkowy
Przygotowane przez: swimboy1

Masz swoją działalność? Pomyśl o zadeklarowaniu podatku

Pierwszy kwartał nowego roku to trudny okres dla osób posiadających swoje działalności. Gdyż wtenczas przychodzi pora na zapłacenie podatków od ubiegłorocznych przychodów. Wielu menadżerów bowiem rozlicza się raz w roku, dlatego jest to dla nich duży ubytek finansowy. Jeśli sam posiadasz swój osobisty interes, pamiętaj aby właściwie wykonać deklarację podatkową. Bowiem jeśli ukryjemy przychody, nawet bezwiednie, w razie kontroli czeka nas ogromna grzywna.
program pit 2017
Przygotowane przez: Presidencia de la República Mexicana
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeśli chcemy odnaleźć dobry program do składania pitów, to znakomitym pomysłem będzie zaglądnięcie do Internetu.

Dużo ludzi, którzy posiadają własną firmę, rozlicza zeznania podatkowe za pomocą specjalnych aplikacji. Są one pomyślane w taki sposób, aby znacząco ułatwić właścicielowi firmy rozliczanie pitów oraz zredukować czas poświęcony na tę czynność do niezbędnego minimum.


Jeśli chcemy odnaleźć dobry program do składania pitów, to znakomitym pomysłem będzie zaglądnięcie do Internetu.

Jeśli posiadamy własną firmę i pragniemy ściągnąć program pit 2017, to doskonałym pomysłem może być zajrzenie do Internetu.
pasek przeglądarki internetowej
Przygotowane przez: Chris Dlugosz
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czemu opłaca się zainwestować w linki sponsorowane?

Pragnąc wydać pieniądze na reklamę w internecie, najczęściej zastanawiamy się, jaka opcja będzie dla nas najkorzystniejsza i przyniesie najlepsze efekty. Bez wątpienia warto zapoznać się z reklamą Google AdWords, która jest najbardziej dopasowana do grupy odbiorczej oraz wytwarza koszty dopiero wówczas, kiedy użytkownik internetu wejdzie w umieszczony link.
finanse

Jak zaciągnąć kredyt przez Internet

Coraz to większą wziętość zyskują szybkie pożyczki zaciągane przez Internet albo telefon. W jaki sposób zaciągnąć kredyt zdalnie, jakie warunki należy spełniać oraz na co kierować uwagę, chcąc dostać kredyt przez Internet?
fartuchy medyczne
Przygotowane przez: Emily
Na podstawie: http://www.flickr.com

Funkcjonalne fartuchy produkowane pod kątem zabiegów medycznych

osoby świadczące najróżniejszego rodzaju usługi medyczne najczęściej korzystają z określonych zabezpieczeń, które mają za zadanie zagwarantowanie im jak najdoskonalszych warunków higienicznych.
aerykańskie monety
Przygotowane przez: Paula Lively
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego przy rozliczeniu PIT warto podarować 1% dla opp?

Od 1 stycznia 2004 r. postaci płacące podatek dochodowy od osób fizycznych mogą w zeznaniu jednorocznym pomniejszyć należny podatek o sumę przekazaną na poczet organizacji pożytku publicznego, aczkolwiek nie sporzej niż do wielkości 1% należnego podatku. Jest to niesłychanie prosty krok do pomocy organizacjom.
deklaracje
Przygotowane przez: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Na podstawie: http://www.flickr.com

W obecnych czasach, gdy zazwyczaj przytrafiają się kryzysy, każda wielka firma potrzebuje doświadczonego Dyrektora ds. finansów

Dawniej spółki za podstawę swojego sprawnego działania uważały profesjonalną księgową. Jednak, obecnie to już nie wystarcza.
prowadzenie księgowości

Biuro księgowe pomoże nam w prowadzeniu finansów firmy

Prowadzenie finansów zakładu, uzupełnianie różnych zestawień i pism do urzędów okazuje się być niezwykle ważne, gdyż od tego w znacznej mierze będzie zależeć prawidłowe funkcjonowanie naszego przedsiębiorstwa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.