Kredyt
fundusze inwestycyjne dla firm
Przygotowane przez: Roberto Nieves
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym wyróżniają się fundusze inwestycyjne?

Fundusze inwestycyjne deklarują w statucie (a nierzadko również w nazwie) w jakie finansowe instrumenty będą inwestować. Wybór tychże instrumentów jest niezwykle ważny - wpływa na potencjalny zysk, który fundusz ma szansę wypracować ale również na ryzyko, jakie wiąże się z inwestycją w dany fundusz.


Czym wyróżniają się fundusze inwestycyjne?

W nawiązaniu do powyższego inwestor przed wyborem danego funduszu powinien zapoznać się z polityką funduszu - w jakie instrumenty inwestuje, określić potencjalny zysk i ryzyko, dopasować dla siebie najbardziej odpowiedni fundusz czy portfel funduszy.
Kredyt w gotówce
Przygotowane przez: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bank hipoteczny a kredyt konsolidacyjny

Tani kredyt konsolidacyjny może nam, jako klientom, pozwolić na całkiem sporo. Tak zwane refinansowanie to pewien rodzaj kredytu, jaki w szczególnej mierze opiera się na stałym spłacaniu zobowiązań osoby, która się na ten sposób pożyczki decyduje. Dzięki temu w całkowicie nieskomplikowany i przejrzysty sposób można uzyskać środki niezbędne do spłaty tego, do czego się uprzednio zobowiązaliśmy. Nie ma jednak ograniczeń, biorąc pod uwagę resztę pieniędzy – możemy je wedle życzenia rozdysponować.
finanse

Jak zaciągnąć kredyt przez Internet

Coraz to większą popularność osiągają prędkie pożyczki zaciągane przez Sieć internetową bądź telefon. W jaki sposób zaciągnąć pożyczkę on-line, jakie warunki trzeba spełnić i na co uważać, pragnąc zaciągnąć kredyt przez Internet.
pożyczka
Przygotowane przez: GotCredit
Na podstawie: http://www.flickr.com

Polaków życie na kreskę, czyli jak szybko dostępne pożyczki wspierają domowe budżety

O tym, że spora liczba obywateli żyje na kredyt wie bodajże każdy uczeń szkoły podstawowej. I w żadnym wypadku nie myślimy tu tylko o sąsiedzkich pożyczkach. Wręcz odwrotnie - takie prośby o pomoc pieniężną mogą zostać źle odebrane, szczególnie gdy ktoś chce pożyczać dużą kwotę.
komornik

Dlaczego w obecnych czasach słowo komornicy wywołuje tak bardzo negatywne odczucia

W słownikach każdy odnajdzie co najmniej kilka słów, które wywołują mało przyjemne skojarzenia. Dla przedsiębiorców z pewnością będą to pojęcia odnoszące się głównie do ich firmy, czyli np. audyt albo skarbówka. Część wyrazów odnosi się do naszego prywatnego życia i tutaj jedni wyliczą zestawienie rwanie zębów, a inni kredyt w złotówkach.
finanse w firmie
Przygotowane przez: Neil Cummings
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przytrafiają się w życiu czasami momenty, kiedy szybko potrzebujemy pieniędzy i nie mamy ochoty czekać wielu dni na decyzję z banku

Niekiedy przytrafiają się nam podbramkowe sytuacje, które wymagają prędkiej reakcji - niestety reakcji finansowej. Dlatego należy wówczas wziąć pod uwagę zaciągnięcie prędkiej pożyczki bez zbędnych formalności.


Przytrafiają się w życiu czasami momenty, kiedy szybko potrzebujemy pieniędzy i nie mamy ochoty czekać wielu dni na decyzję z banku

Jeśli przykładowo ktoś w naszej rodzinie potrzebuje szybko rehabilitacji, a kolejki w publicznej służbie zdrowia ciągną się w nieskończoność albo z fajniejszych kwestii - mamy ochotę jechać na narty w Alpy, gdyż zaprosili nas znajomi, to trzeba pomyśleć o niewielkiej pożyczce.
kalkulator i gotówka
Przygotowane przez: Jacob Edward
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wkraczanie w dojrzałość. Czy wiesz, kiedy następuje ten moment? Czy jesteś na niego przygotowany?

Wielu z nas wie, jak trudno jest rozpocząć niezależne życie. Musimy przekroczyć pewną granicę, oddzielić przeszłość, to do czego jesteśmy przyzwyczajeni od tego, co nas czeka, czego nie ma opcji, byśmy byli pewni, czegoś z czym możemy nie poradzić sobie. To stresujące i często odkładane na dalszy plan, jakby po prostu mogło sobie poczekać. To oczywiście nic dziwnego, ale raczej też nic dobrego – to, że odsuwamy coś w czasie nie znaczy, że później nie trzeba będzie stawić temu czoła. Tak właśnie jest z wejściem w wiek dorosły. Co prawda, trudno powiedzieć, co to za wiek, ale intuicyjnie wyczuwamy, że właśnie nadszedł ten okres.
wzrosty i spadki
Przygotowane przez: Office for National Statistics
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co zrobić, kiedy natychmiast wymagamy znaczniejszej gotówki?

Mnóstwo osób bardzo często kupiłoby coś, lecz nie ma niczego na koncie. Często tak jest, nie ma co ukrywać. Spodobała nam się ładna kurtka albo piękne buty.
billboardy
Przygotowane przez: Gary Stevens
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy zainteresują nas szybkie pożyczki bez bik przez internet?

Od czasu do czasu szybko potrzebujemy finansów, jednakże mamy świadomość, że nikt z przyjaciół nam jej nie pożyczy. Wtenczas należy się rozejrzeć po przeróżnych instytucjach, tak by uzyskać świadomość, że udamy się do tej, która taką gotówkę nam da.


Czy zainteresują nas szybkie pożyczki bez bik przez internet?

Dużym zainteresowaniem radują się szybkie pożyczki bez bik przez internet


Czy zainteresują nas szybkie pożyczki bez bik przez internet?

Gdy mamy małe zarobki, albo mamy już jakąś pożyczkę, to może się okazać, że będzie nam ciężko przekonać bank do przekazania nam kolejnej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.