Kredyt
konstrukcja zrobiona z banknotów
Przygotowane przez: Marc de Ruijter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozmaite sposoby uzupełnienia gotówki

W życiu każdej osoby bywają takie momenty, w których niezbędne jest otrzymanie nadprogramowej ilości gotówki. Może to wynikać z rozmaitych sytuacji w życiu, na przykład z niespodziewanych zdarzeń losowych, takich jak przykładowo wypadki i problemy ze zdrowiem. Istnieje także dużo mniej groźnych i traumatycznych sytuacji, kiedy konieczne są dodatkowe porcje pieniędzy.
Bankomat
Przygotowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

W jaki sposób wybrać odpowiedni bank? Gdzie postarać się o kredy na mieszkanie? Odpowiadamy na takie pytania.

Bez względu na to czy niezbędne nam wsparcie finansowe, czy zwyczajnie chcemy posługiwać się osobistym kontem bankowym, musimy odszukać właściwy bank. Nim zdecydujemy się na jedną z instytucji bankowych działających na rynku, musimy mieć świadomość, które elementy porównać, by nie podjąć nierozważnej i w związku z tym błędnej decyzji. Na co w takim razie obowiązkowo należy zwrócić uwagę?
karty kredytowe
Przygotowane przez: frankieleon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie zalety posiadają konsolidacyjne kredyty, czemu warto o nich pomyśleć w celu zmniejszenia zobowiązań.

Jeszcze do niedawna kredyty bankowe były bardzo łatwe do otrzymania. Starczyło pochwalić się dowodem osobistym, powiedzieć ile się zarabiało i można było dostać naprawdę pokaźną kwotę. Lecz taka dostępność kredytów sprawiła także, że niektórzy zaczęli wpadać w spiralę długów.
finanse
Przygotowane przez: Lucas Hayas
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pożyczki chwilówki: czy dobrze jest pobierać prędki kredyt poza bankiem?

Nie za każdym razem da się skorzystać z oferty kredytowej banku. Wyjściem z tej sytuacji może być kredyt od rodziny czy też skorzystanie z oferty z jednej z spółek pożyczkowych czynnych na polskim rynku.
Portfel
Przygotowane przez: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Z jakiego powodu szybkie pożyczki internetowe mają taką popularność, opis ich wad i zalet.

Na rynku finansowych produktów coraz mocniej działają firmy które oferują tak zwane szybkie pożyczki. Jeżeli jest zapotrzebowanie na takie produkty, to nic dziwnego, że działają też firmy, które je oferują. W porównaniu z pożyczkami bankowymi szybkie pożyczki mają kilka zalet.
finanse

Jak zaciągnąć kredyt przez Internet

Coraz to większą wziętość zyskują szybkie pożyczki zaciągane przez Internet albo telefon. W jaki sposób zaciągnąć kredyt zdalnie, jakie warunki należy spełniać oraz na co kierować uwagę, chcąc dostać kredyt przez Internet?
Pokój studenta
Przygotowane przez: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
fundusze inwestycyjne dla firm
Przygotowane przez: Roberto Nieves
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym wyróżniają się fundusze inwestycyjne?

Fundusze inwestycyjne deklarują w swoim statucie (i nierzadko także w nazwie) w jakie finansowe instrumenty będą inwestować. Wybór tych instrumentów jest bardzo istotny - wpływa na potencjalny zysk, jaki fundusz ma szansę wypracować oraz na ryzyko, jakie wiąże się z inwestycją w dany fundusz.


Czym wyróżniają się fundusze inwestycyjne?

W nawiązaniu do powyższego inwestor przed wyborem konkretnego funduszu powinien poznać polITykę funduszu - w które instrumenty inwestuje, zbadać potencjalny zysk oraz ryzyko, dobrać dla siebie najbardziej odpowiedni fundusz bądź portfel funduszy.
Kredyt w gotówce
Przygotowane przez: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bank hipoteczny a kredyt konsolidacyjny

Tani kredyt konsolidacyjny może nam, jako klientom, pozwolić na całkiem sporo. Tak zwane refinansowanie to pewien rodzaj kredytu, jaki w szczególnej mierze opiera się na stałym spłacaniu zobowiązań osoby, która się na ten sposób pożyczki decyduje. Dzięki temu w całkowicie nieskomplikowany i przejrzysty sposób można uzyskać środki niezbędne do spłaty tego, do czego się uprzednio zobowiązaliśmy. Nie ma jednak ograniczeń, biorąc pod uwagę resztę pieniędzy – możemy je wedle życzenia rozdysponować.
pożyczka
Przygotowane przez: GotCredit
Na podstawie: http://www.flickr.com

Polaków życie na kreskę, czyli jak szybko dostępne pożyczki wspierają domowe budżety

O tym, że spora liczba obywateli żyje na kredyt wie bodajże każdy uczeń szkoły podstawowej. I w żadnym wypadku nie myślimy tu tylko o sąsiedzkich pożyczkach. Wręcz odwrotnie - takie prośby o pomoc pieniężną mogą zostać źle odebrane, szczególnie gdy ktoś chce pożyczać dużą kwotę.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.