Kredyt
komornik

Dlaczego w obecnych czasach słowo komornicy wywołuje tak bardzo negatywne odczucia

W słownikach każdy odszuka co najmniej parę wyrazów, które wywołują nieprzyjemne skojarzenia. Dla właścicieli hurtowni na pewno będą to pojęcia odnoszące się głównie do ich firmy, czyli np. sanepid albo skarbówka. Część wyrazów odnosi się do naszego pozazawodowego życia i tutaj jedni wyliczą sformułowanie rwanie zębów, a inni kredyt we frankach.
finanse w firmie
Przygotowane przez: Neil Cummings
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przytrafiają się w życiu czasami momenty, kiedy szybko potrzebujemy pieniędzy i nie mamy ochoty czekać wielu dni na decyzję z banku

Niekiedy zdarzają się nam nieoczekiwane sytuacje, które wymagają natychmiastowej reakcji - niestety reakcji finansowej. Wobec tego trzeba wówczas wziąć pod uwagę zaciągnięcie prędkiej pożyczki bez niepotrzebnych formalności.


Przytrafiają się w życiu czasami momenty, kiedy szybko potrzebujemy pieniędzy i nie mamy ochoty czekać wielu dni na decyzję z banku

Jeśli na przykład ktoś nam bliski potrzebuje pilnie rehabilitacji, a kolejki w publicznej służbie zdrowia ciągną się bez końca lub z przyjemniejszych rzeczy - chcemy jechać na narty w Alpy, gdyż zaprosili nas przyjaciele, to trzeba podumać o niewielkiej pożyczce.
Kredyt w gotówce
Przygotowane przez: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bank hipoteczny a kredyt konsolidacyjny

Tani kredyt konsolidacyjny może nam, jako klientom, pozwolić na całkiem sporo. Tak zwane refinansowanie to pewien rodzaj kredytu, jaki w szczególnej mierze opiera się na systematycznym spłacaniu zobowiązań osoby, która się na tę formę pożyczki decyduje. Dzięki temu w zupełnie nieskomplikowany oraz przejrzysty sposób można uzyskać środki wymagane do spłaty tego, do czego się uprzednio zobowiązaliśmy. Nie ma jednak ograniczeń, jeżeli chodzi o resztę pieniędzy – możemy je dowolnie rozdysponować.
wzrosty i spadki
Przygotowane przez: Office for National Statistics
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co zrobić, kiedy natychmiast wymagamy znaczniejszej gotówki?

Mnóstwo osób bardzo często kupiłoby coś, lecz nie ma niczego na koncie. Często tak jest, nie ma co ukrywać. Spodobała nam się ładna kurtka albo piękne buty.
billboardy
Przygotowane przez: Gary Stevens
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy zainteresują nas szybkie pożyczki bez bik przez internet?

Od czasu do czasu szybko potrzebujemy finansów, jednakże mamy świadomość, że nikt z przyjaciół nam jej nie pożyczy. Wtenczas należy się rozejrzeć po przeróżnych instytucjach, tak by uzyskać świadomość, że udamy się do tej, która taką gotówkę nam da.


Czy zainteresują nas szybkie pożyczki bez bik przez internet?

Dużym zainteresowaniem radują się szybkie pożyczki bez bik przez internet


Czy zainteresują nas szybkie pożyczki bez bik przez internet?

Gdy mamy małe zarobki, albo mamy już jakąś pożyczkę, to może się okazać, że będzie nam ciężko przekonać bank do przekazania nam kolejnej.
kalkulator i gotówka
Przygotowane przez: Jacob Edward
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wkraczanie w dojrzałość. Czy wiesz, kiedy następuje ten moment? Czy jesteś na niego przygotowany?

Jak trudne jest wejście w dorosłość wie wielu z nas. Musimy przekroczyć pewną granicę, oddzielić przeszłość, to do czego jesteśmy przyzwyczajeni od przyszłości, czego nie możemy być pewni, czegoś z czym możemy sobie nie poradzić. To stresujące i często przesuwane na dalszy plan, jakby po prostu mogło sobie poczekać. To oczywiście nic dziwnego, ale raczej też nic dobrego – to, że odkładamy coś w czasie nie znaczy, że później nie trzeba będzie stawić temu czoła. Tak właśnie jest z wejściem w wiek dorosły. Co prawda, trudno określić, co to za wiek, ale wyczuwamy intuicyjnie, że nadszedł właśnie ten czas.
pożyczka
Przygotowane przez: GotCredit
Na podstawie: http://www.flickr.com

Polaków życie na kreskę, czyli jak szybko dostępne pożyczki wspierają domowe budżety

O tym, że niemała liczba obywateli żyje na kredyt wie bodajże każdy szóstoklasista. I w żadnym razie nie myślimy w tym miejscu jedynie o sąsiedzkich pożyczkach. Wręcz odwrotnie - tego rodzaju prośby o pomoc finansową mogą być źle odebrane, szczególnie jeżeli ktoś planuje pożyczać dużą kwotę.
finanse

Jak zaciągnąć kredyt przez Internet

Coraz większą popularność zyskują prędkie kredyty zaciągnięte przez Sieć internetową bądź telefon. W jaki sposób zaciągnąć pożyczkę on-line, jakie warunki musimy spełniać oraz na co zwracać uwagę, pragnąc dostać kredyt przez Internet?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.