Kredyt
komornik

Dlaczego w obecnych czasach słowo komornicy wywołuje tak bardzo negatywne odczucia

W słownikach każdy znajdzie co najmniej kilka wyrazów, które wywołują nieprzyjemne skojarzenia. Dla biznesmenów z pewnością będą to pojęcia odnoszące się przede wszystkim do ich firmy, czyli np. sanepid lub skarbówka. Część słów odnosi się do naszego prywatnego życia i tutaj jedni wymienią sformułowanie rwanie ósemek, a pozostali kredyt konsolidacyjny.
kalkulator i gotówka
Przygotowane przez: Jacob Edward
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wkraczanie w dojrzałość. Czy wiesz, kiedy następuje ten moment? Czy jesteś na niego przygotowany?

Wielu z nas ma świadomość, jak trudne jest rozpoczęcie samodzielnego życia. Musimy przekroczyć pewną granicę, oddzielić przeszłość, to do czego jesteśmy przyzwyczajeni od przyszłości, czego nie możemy być pewni, czegoś z czym możemy nie poradzić sobie. To stresujące i często przesuwane na dalszy plan, jakby po prostu mogło zaczekać. To oczywiście nic dziwnego, ale raczej też nic dobrego – to, że odsuwamy coś w czasie nie znaczy, że później nie trzeba będzie stawić temu czoła. Tak właśnie jest z wejściem w wiek dorosły. Co prawda, trudno określić, co to za wiek, ale intuicyjnie wyczuwamy, że właśnie nadszedł ten okres.
finanse w firmie
Przygotowane przez: Neil Cummings
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przytrafiają się w życiu czasami momenty, kiedy szybko potrzebujemy pieniędzy i nie mamy ochoty czekać wielu dni na decyzję z banku

Czasami przytrafiają się nam wyjątkowe sytuacje, które wymagają natychmiastowej reakcji - niestety reakcji związanej z pieniędzmi. Wobec tego trzeba wtedy rozważyć zaciągnięcie prędkiej pożyczki bez zbędnych formalności.


Przytrafiają się w życiu czasami momenty, kiedy szybko potrzebujemy pieniędzy i nie mamy ochoty czekać wielu dni na decyzję z banku

Jeśli przykładowo ktoś w naszej rodzinie potrzebuje szybko rehabilitacji, a kolejki w NFZ ciągną się w nieskończoność albo z milszych kwestii - chcemy pojechać na narty w Alpy, gdyż zaprosili nas znajomi, to trzeba podumać o małej pożyczce.
finanse

Jak zaciągnąć kredyt przez Internet

Coraz większą wziętość osiągają szybkie kredyty zaciągane przez Internet czy telefon. Jak wziąć kredyt w ten sposób, jakie warunki potrzeba spełnić i na co uważać, pragnąc zaciągnąć kredyt przez Internet?
pożyczka
Przygotowane przez: GotCredit
Na podstawie: http://www.flickr.com

Polaków życie na kreskę, czyli jak szybko dostępne pożyczki wspierają domowe budżety

O tym, że ogromna liczba obywateli żyje na kredyt wie najprawdopodobniej każdy szóstoklasista. I w żadnym wypadku nie myślimy w tym miejscu jedynie o sąsiedzkich przysługach. Wręcz przeciwnie - tego typu prośby o pomoc finansową mogą zostać źle odebrane, zwłaszcza kiedy ktoś chce pożyczać dużą sumę.
Kredyt w gotówce
Przygotowane przez: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bank hipoteczny a kredyt konsolidacyjny

Tani kredyt konsolidacyjny może nam, jako klientom, pozwolić na całkiem sporo. Tak zwane refinansowanie to pewien rodzaj kredytu, jaki w szczególnej mierze opiera się na systematycznym spłacaniu zobowiązań osoby, która się na tę formę pożyczki decyduje. Dzięki temu w zupełnie nieskomplikowany oraz przejrzysty sposób można uzyskać środki wymagane do spłaty tego, do czego się uprzednio zobowiązaliśmy. Nie ma jednak ograniczeń, jeżeli chodzi o resztę pieniędzy – możemy je dowolnie rozdysponować.
wzrosty i spadki
Przygotowane przez: Office for National Statistics
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co zrobić, kiedy natychmiast wymagamy znaczniejszej gotówki?

Mnóstwo osób bardzo często kupiłoby coś, lecz nie ma niczego na koncie. Często tak jest, nie ma co ukrywać. Spodobała nam się ładna kurtka albo piękne buty.
billboardy
Przygotowane przez: Gary Stevens
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy zainteresują nas szybkie pożyczki bez bik przez internet?

Od czasu do czasu szybko potrzebujemy finansów, jednakże mamy świadomość, że nikt z przyjaciół nam jej nie pożyczy. Wtenczas należy się rozejrzeć po przeróżnych instytucjach, tak by uzyskać świadomość, że udamy się do tej, która taką gotówkę nam da.


Czy zainteresują nas szybkie pożyczki bez bik przez internet?

Dużym zainteresowaniem radują się szybkie pożyczki bez bik przez internet


Czy zainteresują nas szybkie pożyczki bez bik przez internet?

Gdy mamy małe zarobki, albo mamy już jakąś pożyczkę, to może się okazać, że będzie nam ciężko przekonać bank do przekazania nam kolejnej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.