Podróże a finanse
mieszkanie
Na podstawie: www.morguefile.com

Czy opłaca się wykupić polisę ubezpieczeniową na swoje M?

Coraz częściej decydujemy się na kupno swojego M. Wraz z zakupem pojawia się pytanie, czy dobrze jest swoje nowe M ubezpieczyć. Konieczność opłacania należności raz w miesiącu to często duże obciążenie dla budżetu. Jednak ubezpieczenie to realne bezpieczeństwo.
zbliżenie - firma
Przygotowane przez: HazteOir.org
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pracownicy tymczasowi poszukiwani są głównie w sezonie letnim - agencje zatrudnienia Szczecin będą dobrym wyborem

Mnóstwo osób przekonało się o tym, iż robotę w Polsce nie tak banalnie jest znaleźć. Prawdą jest, że z roku na rok napływa zagranicznych inwestorów, jednakże gro państwowych firm jest niewypłacalnych, w związku z czym konieczne jest ich zamknięcie.
Rachunki
Przygotowane przez: Steven Depolo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Karierę w bankowości może zrobić jedynie ten, kto bywa cierpliwy, zaangażowany i potrafi dogadać się z każdym usługobiorcą

Praca z liczbami jest wbrew pozorom zarezerwowana tylko dla niektórych osób. A predyspozycje do takich działań matematycznych lub logicznych są obligatoryjne dla wszystkich tych, którzy marzą o tym, żeby zrobić szybką karierę w bankowości. Przywykło się twierdzić, że Polacy to bardziej humaniści niż umysły ścisłe, lecz ten fakt jeszcze nikogo nie zwolnił z konieczności poznania wszystkich najważniejszych obliczeń, które w końcu są przydatne również w tym prywatnym życiu.
wycena opcji w czasie pracy
Przygotowane przez: COD Newsroom
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rynek pracy na Pomorzu

Polacy szturmują Powiatowe Urzędy Pracy. Są miejscowości, w których stan rzeczy nie wygląda zadowalająco, jednak z wolna zaczyna się poprawiać. Koszalin np. posiada Specjalną Strefę Ekonomiczną, która umożliwia ludziom biznesu idealne warunki do posiadania działalności gospodarczej, i już od ponad 10 lat jest w stanie zapewnić miejsca pracy wielu ludziom.
Pudełko
Na podstawie: http://sxc.hu/

Pożyczka bankowa jako droga na rozwój i funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa

Kredyt pozostaje w dalszym ciągu jedną z najbardziej atrakcyjnych form pozyskiwania dużej gotówki w kwestiach konsumpcyjnych ale również inwestycyjnych. Zarówno spore przedsiębiorstwa jak i osoby prywatne wykorzystują fundusze z pożyczek bankowych celem zakupu nieruchomości bądź też na bieżącą działalność przedsiębiorstwa.
ewidencja
Przygotowane przez: Jean-Sebastien Roy
Na podstawie: Ogród pełen cienia

Co jest niezbędne do skutecznego inwestowania swoich pieniędzy?

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się, czy posiadasz żyłkę do inwestowania własnych funduszy, możesz wypróbować swoje siły w FIO. Jest to dosyć bezpieczny sposób, jednak w zależności od rodzaju danego budżetu trzeba liczyć się z utratą wpłaconej sumy.


Co jest niezbędne do skutecznego inwestowania swoich pieniędzy?

Istnieją 4 różne typy FIO: pieniężny, obligacji i hybrydowy czy też wreszcie akcji.
rozlicz pit online
Przygotowane przez: Shin'ichiro SUZUKI
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niedługo nadejdzie nie bardzo lubiany przez nas okres - będziemy musieli wypisać formularz PIT dla Skarbówki

Jeszcze kilka lat temu moment rozliczenia PIT-u kojarzył się rodakom z okropnie długimi ogonkami w Skarbówce i z poddenerwowaniem wszystkich podatników.
konsultant
Przygotowane przez: Sigma International
Na podstawie: Sigma International

Przesyłając 1% naszego podatku najróżniejszym organizacjom, pomagamy wielu potrzebującym osobom

Wielu podatników, którzy co roku wypełniają pity, decyduje się na przekazanie 1% swojego podatku na rzecz wybranej fundacji.
narzędzia
Przygotowane przez: Guillaume Speurt
Na podstawie: http://www.flickr.com

Efektywność reklamy na telebimie. Przekonaj się sam.

Diodowe ekrany, powszechnie mienione telebimami, stanowią dzisiaj przedmiot sporu. Czy są skuteczną odmianą reklamy? Czy mogą dostarczyć ogromniejsze pożytki dla reklamodawcy? Jeszcze kilka lat temu były one nowością i jak żaden inny typ promowania danej usługi bądź wybranego produktu przyciągały uwagę ewentualnego konsumenta.
pokój w hotelu
Przygotowane przez: Walter Schärer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sala konferencyjna Brzeg Dolny okazuje się być właściwie urządzona

Miejsca noclegowe okazują się być bardzo ważne

Kiedy planujemy jakiś wyjazd i wiemy, że będziemy zmuszeni tam zostać przynajmniej na jedną noc, to trzeba jak najprędzej zamówić sobie nocleg. Wówczas na spokojnie będziemy mieli świadomość, że mamy gdzie odpocząć po calutkim dniu, a zatem prościej będzie nam się skoncentrować na odmiennych kwestiach, które będziemy posiadali do załatwienia tego dnia. Im większą ekipą pojedziemy, tym więcej miejsc noclegowych powinniśmy wyszukać, z tego powodu trzeba się przypatrzeć wszelkim możliwościom, bo wówczas prościej będzie nam wybrać to co będzie właściwe dla nas.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.