Praca za granicą bez znajomości języka. W jaki sposób ją dostać? Ile można zarobić?

Za granicą pracuje powyżej dwa mln polaków. Część z nich biegle włada językami obcymi, a cząstka - mimo tego, że mówi wyłącznie po Polsku - i tak decyduje się na pracę za granicą. Jak sobie radzą?


reklama
Przygotowane przez: Asamblea Nacional del Ecuador
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nie mammy się, aby dobrze zarobić za granicą obcy język powinno się znać. Im lepiej, tym lepsze zarobki na nas czekają. Polska emigracja zarobkowa w Niemczech ma różne oblicza. Za chlebem podróżują przedstawiciele najprzeróżniejszych gałęzi gospodarki - kelnerzy, budowlańcy, opiekunowie osób starszych, kierowcy, spawacze bądź rolnicy. W necie odkryjemy różnorodne oferty pracy elektryk to zawód wysoce poszukiwany. W owej grupie są jednostki o różnorodnym poziomie kwalifikacji oraz wiedzy, w różnym wieku jak też z różnych punktów kraju. Żakowie, bezrobotni, jednostki po 50. roku życia. Niektórzy opuszczają Polskę na stałe, lecz znakomita większa część spędza na pracy wyłącznie część roku. Potem wraca do państwa i po paru tygodniach odpoczynku znowu wyrusza.


rzeczoznawca majątkowy
Przygotowane przez: manishibhatt
Na podstawie: http://www.flickr.com


Pozostałe artykuły

Dobry program pit pomoże nam łatwo i bezproblemowo wypełnić druki, a także rozliczyć je w fiskusie

Kuchnia oswietlenie centralne i wspomagajace
Przygotowane przez: Pointb
Na podstawie: Pointb
Składanie pitów nie jest najprzyjemniejszym obowiązkiem, jednak co roku trzeba to wykonać. Aktualnie da się niesłychanie wygodnie i szybko wypełnić druki przy pomocy specjalnych programów znajdujących się w Necie


Od momentu wejścia naszego kraju do UE Niemcy, ze względu na bliskość geograficzną, były obok Wielkiej Brytanii jednym z najistotniejszych kierunków dla chcących dorobić za granicą. Dziś - jak wynika najwięcej ofert dla Rodaków jest w rolnictwie, budownictwie czy też produkcji przemysłowej. Na najwyższe pensje liczyć mogą zaangażowani w przemyśle, przykładowo monter linii produkcyjnej wypracuje do 2,4 tys.

Czy ten materiał Cię zafascynował? W takim razie sprawdź inny polecany serwis kancelaria częstochowa, który również ma ciekawe informacje.

euro brutto. Porównywalne pobory uzyskają wykwalifikowani pracownicy budowy - zbrojarze, murarze, hydraulicy. To praca za granicą, jaką możemy zacząć bez znajomości języka. Najniższe stawki są w rolnictwie jak też sadownictwie.


Jest to również praca za granicą, którą zdołamy wykonywać bez znajomości języka. Emigranci wypracują w niej blisko 1,9 tys. euro brutto. W jaki sposób znaleźć takową pracę? Starczy w przeglądarce wpisać dla przykładu praca Bruksela.
24/03/13, 08:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.