Pieniądze
dokumenty
Przygotowane przez: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odsetki za zwłokę mają szansę być bardzo wysokie

Czy powiemy jak powinny być wypisane deklaracje vat?

Kiedy mamy działalność gospodarczą, to regularnie powinniśmy dostarczać do urzędu skarbowego, różnorakiego typu dokumenty, przez które będziemy się rozliczać z tego co zarabiamy oraz co produkujemy.
Praca zespołowa
Przygotowane przez: Steven Vance
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak efektywnie motywować pracowników firmy?

Pracodawcy, którzy uważają, że jeśli zagrożą swoim ludziom zwolnieniem z firmy nie powinni raczej uważać, iż tego typu metoda ma jakikolwiek sens. To chamskie, a co najbardziej istotne, wcale nie jest zbytnio skuteczne. Własnych ludzi oczywiście można, a nawet należy zmotywować do porządniejszej pracy, ale w żadnym razie nie należy myśleć, że jakieś straszaki to bardzo dobra metoda. Odpowiedni system motywacji to generalnie ten, który nie wprowadza chaosu do firmy, beznadziejnej atmosfery, itp. Pracownicy powinni lubić własną pracę lub przynajmniej ją szanować. To jasne.
ubzpieczenie
Przygotowane przez: flickr.com
Na podstawie: flickr.com

Czy trzeba mieć polisę turystyczną

Co roku setki tysięcy rodaków wyrusza za granicę naszego kraju, czy to na krótkie weekendy, czy może na dłuższe, dwutygodniowe wakacje. Wyjazdy zagraniczne są coraz popularniejsze, szczególnie że ceny pobytu w Turcji czy Tunezji niejednokrotnie będą znacznie niższe niż nad polskim morzem, a przecież ciepłe morze i słońce nad Adriatykiem czy w Afryce są zdecydowanie bardziej pewne. Wybierając się na tego typu wyjazd bezwzględnie trzeba pamiętać o stroju kąpielowym, ręczniku i kremie na słońce, ale poza tym także należy szczegółowo przeglądnąć warunki wyjazdu i dowiedzieć się, czy w wykupionym pakiecie znajduje się ubezpieczenie turystyczne.

Jak najlepiej wymienić waluty?

Wyjazdy zagraniczne to dziś codzienność dla wielu osób. W Unii Europejskiej w przyszłości stosowaną walutą we wszystkich krajach ma być euro. Jednak dotychczas jeszcze nie wszystkie państwa członkowskie, w tym Polska, podjęły decyzję o jej przyjęciu. Ponadto, w innych państwach, poza UE, funkcjonują inne waluty, wobec tego najczęściej podczas podróży należy zdecydować się na wymianę funduszy. Jak to zrobić, by faktycznie nie stracić?
pożyczka
Przygotowane przez: Simon Cunningham
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pożyczka na dowód sms365 oraz innego typu metody na szybkie otrzymanie niezbędnych nam środków.

Niespodziewane wydatki mogą przydarzyć się każdemu. Niekiedy słyszymy przykładowo, że gdzieś nasz znajomy miał stłuczkę i w efekcie teraz będzie musiał wydać dużo gotówki na naprawienie samochodu. Dobrze jest, jeśli mamy gotówkę, aby zainwestować je w naprawę auta. Kłopot pojawia się w momencie gdy na naszym koncie brak środków, a do wypłaty zostało jeszcze sporo czasu. Szczęśliwie na rynku istnieje wiele firm, które będą mogły udzielić nam wsparcia finansowego.
pole - rolnictwo
Przygotowane przez: HintenRum
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomoc UE dla rolników i prowadzących działalność

W ostatnich miesiącach krytykowanie UE jest szalenie popularne. Jednakże trzeba wiedzieć, że choć w istocie Unia ma sporo wad, to jednakże nie można mówić, iż pod wszystkimi względami jest ona beznadziejna.
rusztowanie
Przygotowane przez: Nan Palmero
Na podstawie: http://www.flickr.com

Różni ludzie śledzą mwig40

Kwoty przeróżnych materiałów w dużej mierze będą zależne od tego, co dzieje się na giełdzie. Ale są także ludzie, którzy własne pieniądze inwestują również w tym miejscu, co sprawia, że oczy naprawdę wielu przeróżnych osób zwrócone są na notowania giełdowe, gdyż dokładnie oni kontrolują to co się tam dzieje.
pojazd
Przygotowane przez: Mace Ojala
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepsze konto firmowe - które wybrać?

Nie można prowadzić własnej firmy bez konta w banku. Będziesz z niego korzystał prawie każdego dnia po to, by wykonywać sprawunki, wpłacać i wypłacać pieniążki, regulować płatności z pracownikami.
pieniądze
Przygotowane przez: Chris Potter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Analiza techniczna na Forex - co trzeba wiedzieć

Gra na giełdzie od lat jest popularna przez inwestorów. Wiele osób jednak dziś nieraz rezygnuje z inwestycji na przykład na obligacjach, ponieważ zwykle obawia się przykładowo dużego ryzyka straty pieniędzy albo niestabilności finansów. W globalnej dobie sporego pośpiechu oraz zwyczajowego zabiegania ciężko czasem skupić się na niezwykłej liczbie zmiennych.
obrazeczek - firma
Przygotowane przez: Presidencia de la República Mexicana
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kiedy i co opłaci się zlecać innym?

Kadry, księgowość - co możemy powierzyć firmie zewnętrznej oraz jakie to przyniesie nam pożytki?


Kiedy i co opłaci się zlecać innym?

Outsourcing, innymi słowy przekazanie części funkcji bądź procesów firmowych zewnętrznej, wyspecjalizowanej w danej dziedzinie firmie zewnętrznej, to coraz modniejsze hasło wśród małych i średnich przedsiębiorców.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.