Ludzie
szkolenia dla firm wrocław
Przygotowane przez: Forest and Kim Starr
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak nie doprowadzić do tego, aby stracić konkurencyjność na rynku, jak najlepiej wybrać szkolenia dla swoich pracowników.

Technologiczny postęp, co rusz pojawiające się nowe rozwiązania i szybko zmieniające się przepisy sprawiają, że pracownicy mają niekiedy coraz większy problem, aby nadgonić to wszystko. W końcu przez większą część czasu pracy muszą oni wykonywać swoje codzienne obowiązki, więc na uczenie się nie będą mieli zbyt dużo czasu.
autokar
Przygotowane przez: Barry Lewis
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakim kierunku rodacy często jeżdżą w celach zarobkowych?

Beznadziejna sytuacja na polskim rynku pracy sprawia, że wiele osób decyduje się zostawić ojczyznę i podążyć w poszukiwaniu zatrudnienia do innego kraju. Czyni to co raz więcej młodych ludzi. Czy taka rzeczywistość będzie jeszcze długo trwać? Co wpływa na taką kluczową decyzję?
marina - firma
Przygotowane przez: Presidencia de la República Mexicana
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szanse, które oferują współczesne narzędzia internetowe

W dzisiejszych czasach większość ludzi jest użytkownikami portali społecznościowych. Najważniejsze jednak to pamiętać o tym, żeby wykorzystywać je we właściwy sposób, to znaczy korzystać z wszystkich ich możliwości.
kostka rubika
Przygotowane przez: FutUndBeidl
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozwój biznesowy w stolicy - na co zwrócić uwagę

Coaching to zjawisko, z którym w ostatnich latach można się spotkać częściej niż kiedyś. Oznacza różnego rodzaju czynności, których celem jest doprowadzenie do dynamicznego rozwoju klienta. Sposoby coachingowe szczególnie często wykorzystywane są w biznesie. Na terenie Polski proces ten cały czas kojarzy się z działaniami o charakterze ekskluzywnym. Coraz więcej przedsiębiorców dowiaduje się jednak, że jest to usługa dostępna niemal dla każdego, a ceny nie są aż tak zawyżone.
Woda źródlana Mama i ja
Przygotowane przez: Mama i ja
Na podstawie: Mama i ja

W dzisiejszych czasach każdy z nas musi siadać konto w banku - warto zatem postawić na najlepszą precyzję Deutsche Bank

Współcześnie ciężko wyobrazić sobie, by ktokolwiek nie miał konta w banku. W szczególności młodzi ludzie raczej nie korzystają już z gotówki. Niemal wszystkie ich poczynania finansowe są wirtualne.


kurs event manager
Przygotowane przez: Tabasco PR
Na podstawie: Tabasco PR

Czy interesuje nas specjalistyczna organizacja eventu?

Znacznie częściej ludzie organizujący różne imprezy decydują się na korzystanie z wsparcia właściwie do tego przeszkolonych ludzi. Dlatego właśnie warto się zastanowić, czy sami nie pragniemy wliczać się do ekspertów, którzy będą umieli przyszykować każdą zabawę.


Czy interesuje nas specjalistyczna organizacja eventu?

organizacja eventu powinna być odpowiednio przemyślana


Czy interesuje nas specjalistyczna organizacja eventu?

Gdy zainteresuje nas przygotowanie imprezy firmowej, to dobrze zrobimy, jeżeli przekażemy to ekspertom, którzy zaznaczą, jak rozruszać również naprawdę opornych.
franczyza gastronomia
Przygotowane przez: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl

Wiele osób w naszym kraju marzy o tym, żeby być w stanie zacząć swój biznes i cieszyć się pełną swobodą decyzji

Młodzi ludzie zwykle mają moc pomysłów na to, jak żyć. Nie mają ochoty przez 40 lat pracować na nieciekawym etacie w tej samej spółce.
rzym
Przygotowane przez: april
Na podstawie: http://www.flickr.com

Italia to niesamowity kraj! Zobacz dlaczego

Który kraj jest najładniejszy? Jeśli przyjąć, iż w ogóle takowy kraj istnieje, bez wątpienia mocno urokliwe są gorące Włochy. Cóż za piękny kraj! Co prawda od dłuższego czasu są w niemałym kryzysie gospodarczym, ale i tak Włosi ogólnie umieją bawić się, czerpać z życia wszystko to co najwspanialsze.
Bangkok
Przygotowane przez: Christopher Adams
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeśli organizujemy wczasy i zamierzamy dobrze odpocząć to dobrym wyjściem będą wczasy Tajlandia

Jak już było często mówione ludzie aktualnie pracują jeszcze więcej niż dotychczas, przez co są coraz w wyższym stopniu przemęczeni i chcą jeszcze lepszego jakościowo odpoczynku, niż to miało miejsce do tej pory. Nie ma się z jakiej przyczyny dziwić, dlatego że każda godzina pracy powinna być zrównoważona każdą godziną odpoczynku. Jest to warunek nieodzowny do tego, aby mózg zdołał wykonywać pracę jeszcze dłużej na najwyższych obrotach i nasza wytwórczość była coraz w wyższym stopniu wydajna.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.