Praca
Biznes
Przygotowane przez: KamiPhuc
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie są metody, aby kontrolować podwładnych?

Jeśli chcesz zmotywować swoich pracowników do wytężonej pracy, wówczas powinieneś zastanowić się nad tym, w jaki sposób skłonić ich do poświęcania jeszcze większej ilości czasu na pracę. Jeśli zatrudniasz głównie pracowników biurowych, wówczas bez wątpliwości powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, że wiele czasu w ciągu dnia przeznaczają oni nie na pracę, ale na odpoczynek.
sala
Przygotowane przez: World Trade Organization
Na podstawie: http://www.flickr.com

Trójmiasto świetnie sprawdzi się przy zorganizowania konferencji. Dowiedz się, czemu tak jest!

W Polsce coraz częściej urządza się konferencje i spotkania o różnym charakterze. Generują one konieczność znalezienia odpowiedniego obiektu i stworzenia zgromadzonym uczestnikom jak najlepszych warunków. Na szczęście nie brakuje obiektów i auli spełniających najwyższe standardy i umożliwiających organizację konferencji na doprawdy wysokim poziomie.
coaching
Przygotowane przez: Sacha Chua
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak poradzić sobie w czasie kryzysu?

Panujący na całym globie kryzys spędza sen z powiek właścicielom najróżniejszych firm. Dzisiejsze czasy nie są dla nich zbyt łaskawe. Mnóstwo rodaków, dbając o domowy budżet, mocno ucina wszystkie niepotrzebne koszty. Nie jest w takiej sytuacji prosto zainteresować potencjalnego nabywcę nawet najbardziej efektywną promocją. Klienci nie dają się teraz złapać jedynie na wielkie zniżki cenowe. Wymagają oni właściwego podejścia. Jeśli zatem chcemy jak najlepiej dla naszej działalności, trzeba szybko zdecydować się na consulting.
rejestracja znaków towarowych a nieuczciwa konkurencja
Przygotowane przez: itupictures
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zawód rzecznika patentowego

Zapewne każdy z nas ma przynajmniej minimalne pojęcie o tym, co to jest patent i w jakich przypadkach warto się o niego starać. Musimy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że wcale nie musi on dotyczyć dowolnych wielkich odkryć w wybranych dziedzinach – dość powszechnie jest to kojarzone głównie z takimi rzeczami. W praktyce patenty można również dostać w wielu innych sytuacjach, takich jak chociażby zaprojektowanie swojego własnego produktu czy rozmaitych rozwiązań dotyczących szeroko rozumianej techniki.
Młotek sędziego
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Prawo polsko-niemiecki - specyfika

Upadek Muru Berlińskiego dwadzieścia trzy lata temu to było otwarcie nowego rozdziału w historii państwa niemieckiego, Polski i kontynentu. Zmierzch kontroli radzieckiej w państwach europejskich zauważalnie pobudził procesy jednoczące. Zjednoczone Niemcy, suwerenna Polska i ćwierć setki państw przystąpiło do UE, wielkiego sojuszu gospodarczego, obywatelskiego i państwowego.
dokumenty na stole
Przygotowane przez: Epicantus
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przed zaczęciem pracy trzeba dowiedzieć się wszystkiego na temat wynagrodzeń , a także urlopu wychowawczego

Jesteś nowicjuszem na rynku pracy? Jeśli tak, to powinieneś już teraz dowiedzieć się paru elementarnych kwestii, które z pewnością będą dla Ciebie konieczne w późniejszym czasie. Sporo ludzi lekceważy ten temat przed podjęciem pracy - nie zdając sobie sprawy z tego, iż nieświadomość nigdy nie jest trafnym argumentem podczas rozmowy z szefem.
nauka
Przygotowane przez: Travis Rigel Lukas Hornung
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakich kwalifikacji wymagają pracodawcy od aplikantów pracodawcy? Zdolności cenione na aktualnym rynku pracy

Oczekiwania pracodawców odnośnie naszych zdolności ciągle rosną, a wolnych stanowisk pracy z reguły nie przybywa. Ci, którzy zamierzają wyróżnić się wśród innych aplikantów oraz otrzymać wymarzoną pracę powinny natychmiast zająć się samorozwojem i zgłębić umiejętności, które znajdą się w niezbędnym CV. W celu ulepszenia własnych kwalifikacji powinniśmy skorzystać z różnorodnych szkoleń, jakie pomagają precyzyjnie przygotować się do zajęcia określonego stanowiska.

Które zawody będą poszukiwane naprawdę?

Era wyścigu szczurów powoli się dopełnia. Coraz to częściej wyszukując zatrudnienia kierujemy uwagę nie jedynie na konkretne profity, ale i na niewysoki poziom stresu, przyjemną atmosferę w biurze, czy również przestrzeganie pory, o której będziemy wychodzić z niej do domku. W dalszym ciągu jednakże wybierając uczelnię a także kursy nie kierujemy się naszymi marzeniami, lecz tym, czy po pozyskaniu wykształcenia, odszukamy znakomicie płatną posadę. Jakie zawody są poszukiwane faktycznie?
Gaśnica
Przygotowane przez: Pratheesh Prakash
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na ogół dyskredytowana sprawa w zakładach pracy - kilka informacji o BHP

Znaczna część naszego społeczeństwa niewątpliwie na co dzień pracuje we wszelkiego rodzaju fabrykach. Statystki bowiem niesłychanie jasno pokazują nam, że zdecydowanie największy odsetek zatrudnienia nasze społeczeństwo w wielu przypadkach znajduje właśnie w tej branży. Taki stan rzeczy na pewno niesie za sobą pozytywne, ale także w szeregu przypadków negatywne aspekty. W tym miejscu mowa przede wszystkim o aspektach bezpieczeństwa, które niestety po wielokroć nie są szanowane przez naszych pracodawców. Na szczęście w naszym kraju istnieją ogromnie restrykcyjne przepisy, dzięki którym pracownicy bez wątpienia będą posiadać zagwarantowane swoje podstawowe prawa.
zestaw komputerów
Przygotowane przez: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Współczesne techniki na bezpieczny dostęp do firmowych dokumentów, zalety serwerów działających w chmurze

Dla niejednej firmy możliwość sprawnego, a równocześnie w pełni bezpiecznego dostępu do danych to kluczowa sprawa. Najwięcej przeszkadza, kiedy się na przykład jedzie do któregoś z klientów i nagle się okazuje, że nie ma któregoś z ważnych dokumentów.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.