Praca
coaching
Przygotowane przez: Sacha Chua
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak poradzić sobie w czasie kryzysu?

Szalejący na całym świecie kryzys spędza sen z powiek właścicielom przeróżnych firm. Obecne czasy nie są dla nich zbyt łaskawe. Wielu rodaków, w trosce o domowy budżet, mocno ucina wszelkie zbędne wydatki. Nie jest zatem łatwo zainteresować potencjalnego klienta nawet najbardziej atrakcyjną promocją. Rodacy nie łapią się teraz jedynie na wielkie obniżki cen. Wymagają oni właściwego podejścia. Jeżeli zatem zależy nam na przyszłości naszej działalności, powinniśmy prędko zdecydować się na consulting.
praca w biurze
Przygotowane przez: Sylvain Kalache
Na podstawie: http://www.flickr.com

Firma pod dobrą opieką

Każdy z nas, kto jest częścią jakiejś firmy, czyli albo jest jej szefem, albo zatrudnionym pracownikiem, zapewne może potwierdzić, że bez właściwej organizacji cała praca nie miałaby sensu. Oczywistym jest, iż muszą być ludzie, którzy nadzorują cały proces wytwarzania danych dóbr czy usług, niemniej to nie tylko od takich osób zależy, jak cała działalność będzie prosperowała każdego dnia. Warto jest zauważyć, że w gąszczu obowiązków danej firmy kryje się sporo zobowiązań związanych ze sprawami administracyjnymi.
sala
Przygotowane przez: World Trade Organization
Na podstawie: http://www.flickr.com

Trójmiasto świetnie sprawdzi się przy zorganizowania konferencji. Dowiedz się, czemu tak jest!

W naszym kraju coraz częściej urządza się konferencje i spotkania o różnym charakterze. Pociągają one za sobą potrzebę znalezienia właściwego obiektu i zapewnienia zgromadzonym uczestnikom jak najlepszych warunków. Pomyślnie nie brakuje budynków i auli spełniających najwyższe standardy i umożliwiających organizację wydarzeń na naprawdę wysokim poziomie.
zestaw komputerów
Przygotowane przez: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Współczesne techniki na bezpieczny dostęp do firmowych dokumentów, zalety serwerów działających w chmurze

Dla wielu firm możliwość łatwego, a jednocześnie bezpiecznego dostępu do danych to bardzo ważna rzecz. Najbardziej kłopotliwe jest, kiedy się przykładowo wyjeżdża do któregoś z klientów i nagle się okazuje, że nie ma któregoś z ważnych dokumentów.
autokar
Przygotowane przez: Barry Lewis
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakim kierunku rodacy często jeżdżą w celach zarobkowych?

Beznadziejna sytuacja na polskim rynku pracy sprawia, że wiele osób decyduje się zostawić ojczyznę i podążyć w poszukiwaniu zatrudnienia do innego kraju. Czyni to co raz więcej młodych ludzi. Czy taka rzeczywistość będzie jeszcze długo trwać? Co wpływa na taką kluczową decyzję?
w pracy
Przygotowane przez: hackNY.org
Na podstawie: http://www.flickr.com

Praca warszawa tylko oczekuje na ochotników

Oferty pracy siedlce okazują się być bardzo różnorodne

Praca warszawa tylko oczekuje na ochotników

Gdy rozpoczynamy szukać pracy, przeważnie koncentrujemy się początkowo na ofertach, które możemy wykonywać, gdyż posiadamy do tego właściwe kwalifikacje
rozmowa kwalifikacyjna
Przygotowane przez: JZO,
Na podstawie: JZO,

Rozmowa w sprawie pracy – czego możesz się spodziewać i jak się przygotować?

Każdy dorosły, podejmujący zatrudnienie człowiek, przynajmniej raz w ciągu swojego życia bierze udział w rozmowie kwalifikacyjnej. Jest to doświadczenie wyjątkowo stresujące i łatwo popełnić gafę, która może zniweczyć nasze szanse na upragnioną posadę. Jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej?
Kobieta - rysunek
Przygotowane przez: Cajsa Lilliehook
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak rozwijać zdolności artystyczne? Dlaczego powinniśmy brać udział w artystycznych kursach?

Posiadając wyjątkowe uzdolnienia absolutnie grzechem byłoby ich nie wykorzystać. Osoby, które mogą poszczycić się świetnym głosem, umiejętnościami plastycznymi, czy rytmicznymi bez wątpienia muszą zapisać się na specjalne zajęcia, podczas których doświadczeni artyści dzielą się z uczestnikami niezbędnymi radami. Warsztaty artystyczne mogą pochwalić się wielkim zainteresowaniem wśród dzieci, jednak dorośli jak również osoby starsze także coraz częściej decydują się na udział w ciekawych kursach.
formularz podatkowy
Przygotowane przez: Chris Potter
Na podstawie: http://www.flickr.com

O zarządzaniu firmą możemy napisać wiele, warto również mieć informacje na elementarne kategorie. To niezwykle pomocne

Każdy pracodawca ma mnóstwo na głowie. Taki już jego los, że zgadzając się na zarządzenie firmą zgodził się równocześnie na zupełną odpowiedzialność z tego tytułu. Prowadzenie przedsiębiorstwa na pewno nie jest prostą sprawą, ale da się do tego dorosnąć.
firma
Przygotowane przez: Cancillería del Ecuador
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak najlepiej się wziąć za szukanie nowej pracy, jak korzystać z serwisów internetowych.

Konieczność zmiany pracy jest przeważnie bardzo dużym wydarzeniem w życiu wielu osób z nas, niektórzy porównują pojawiający się przy tym stres z weselem. Lecz czasem nie ma innej możliwości, jak zdecydowanie się na coś takiego i zaczęcie poszukiwań. Nawet w dużych miejscowościach, takich jak Kraków, Wrocław czy Warszawa należy się liczyć z tym, że trochę czasu będzie trzeba przeznaczyć na poszukiwania, a tym bardziej jeśli się mieszka w niedużym miasteczku. Jednym ze skuteczniejszych sposobów na to, żeby dostać pracę jest polecenie przez kogoś znajomego, pracodawcy korzystają bardzo chętnie z takich rozwiązań. Z tego też powodu przede wszystkim powinno się zorientować, czy ktoś nie będzie potrzebował pracownika, w ten sposób można dostać naprawdę ciekawe zajęcie. Jeśli jednak nic nie uda się znaleźć, to kolejnym etapem powinno być przeglądanie ofert. Oferty pracy monter instalacji sanitarnych prezentowane są w różnych miejscach. Jeszcze całkiem niedawno najbardziej popularna była prasa, lecz w ostatnim czasie coraz większe znaczenie ma internet. Oferty pracy dla montera instalacji sanitarnych
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.