Lotnisko
Meksyk

Jak pojechać na drugi koniec świata i nie stracić jednocześnie aż tak dużo pieniędzy? Czy jest to tak naprawdę możliwe?

Najczęściej, kiedy mamy w planach pojechać gdzieś daleko, to przeraża nas perspektywa poniesionych kosztów. Pewnie nie trzeba mówić o opłatach za hotele, przejazdy oraz bilety do zabytkowych miejsc, problemy takie zaczynają się już na lotnisku, kiedy trzeba kupić bilet, aby dostać się do obranego celu. Ceny są na tyle zaporowe, iż rezygnujemy z podróży zadowalając się czymś nie aż tak atrakcyjnym. Podczas gdy istnieją sposoby, aby polecieć na drugi koniec świata za dość dobrą cenę. Tylko jak to zrobić?
Niemcy
Przygotowane przez: Jose Monsalve 2
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na wakacje z Niemiec - dokąd trzeba pojechać

Nieistotne, gdzie przyszło nam żyć marzymy o tym, żeby gdzieś wyjechać. Po prostu kochamy podróżować. Może nie za każdym razem nam to wychodzi, ale na sto procent bardzo dużo ludzi chciałoby gdzieś wyjechać, chociażby raz do roku. Są robione różne wycieczki, musimy, więc mieć świadomość, co tak rzeczywiście nam odpowiada. Weźmy na przykład wycieczki z Niemiec, które są niesłychanie różne. Można wybrać się z Niemiec do każdego zakątka ziemskiego globu.
lotnisko
Przygotowane przez: Rob Faulkner
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozkład lotów udostępniany za pomocą internetowej wyszukiwarce połączeń lotniczych

Z rozkładem lotów i różnych połączeń samolotowych będzie można zapoznać się w czasie przebywania na poczekalni lotniskowej oraz dzięki wykorzystaniu łącza internetowego. Rozkład lotów rozwieszany na lotniskowych powierzchniach reklamowych jest niezwykle dogodny dla podróżników linii lotniczych oczekujących na odlot swojego samolotu lub na przylot samolotu przesiadkowego, którym będzie można udać się w dalszą podróż.
samolot
Przygotowane przez: Szmalback.pl
Na podstawie: Szmalback.pl

Co powinien zawierać bagaż, gdy chcemy lecieć samolotem?

Mimo że okres wczasowy już przeminął co jakiś czas wybieramy się w podróż samolotem. Czy to w odwiedziny do krewnych za granicą, czy też na weekend w celach rekreacyjnych bądź w celach służbowych. Zazwyczaj w podróż bierzemy ze sobą dwa rodzaje bagażu. Jest to bagaż podręczny plus drugi, który jest odprawiany do luku i nazywany jest bagażem głównym lub innym sposobem mówiąc odprawianym. W zależności jakimi liniami lotniczymi lecimy masa oraz wymiar bagażu jest zróżnicowany.
samoloty na niebie
Przygotowane przez: Vladimir Yaitskiy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tego nie bierz do samolotu

Wakacje, już będą wakacje – głoszą zwrotki znanej piosenki. I rzeczywiście,praktycznie za naszymi plecami, sezon letni zaczął się. A skoro urlopy to i wyjazdy. Coraz częściej kierunkiem, który obieramy są południowe kraje. Koszt podobny jak w wypadku Polski, ale pogoda pewniejsza. Jeśli już obieramy azymut, to przeważnie decydujemy się na lot samolotem. Lot sam w sobie to przeżycie fantastyczne, dla niektórych ekstremalne, jednak w wielu sytuacjach, to jedyna jedyny rodzaj transportu aby dobić do celu.
samoloty
Przygotowane przez: Junpei Abe
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy okazuje się być takie coś jak odszkodowania lotnicze?

Za opóźniony lot odszkodowanie mamy okazję dostać

Jeśli udajemy się na urlop, lub lecimy do kolejnego kraju z powodów biznesowych, to chcemy posiadać gwarancję, że dojedziemy do miejsca przeznaczenia o wyznaczonym czasie, a samodzielna podróż przeminie prędko oraz miło.
lotnisko
Przygotowane przez: Atomic Taco
Na podstawie: http://www.flickr.com

Parking przy lotnisku we Wrocławiu – który wybrać?

Wrocławskie lotnisko jest jednym z głównych międzynarodowych lotnisk w Polsce, każdego roku obsługuje setki tysięcy podróżujących. Wokół lotniska działa bardzo dużo parkingów. Czym kierować się przy wybieraniu miejsca, w którym pozostawimy nasze auto?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.