Bagaż
samolot
Przygotowane przez: Richard, enjoy my life!
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak tanio latać?

W obecnych czasach latanie samolotem jest coraz popularniejszą formą przemieszczania się. Jest tak z uwagi na dużą liczbę korzyści, jakie ten sposób podróżowania za sobą niesie. W dawniejszych czasach na loty samolotami mogły sobie pozwolić jedynie osoby bogate, gdyż loty takie były niezwykle drogie. W dzisiejszych czasach ta tendencja się powoli odwraca. Podróże samolotem stają się tańsze, dla dużej liczby ludzi duże korzyści niesie za sobą funkcjonowanie tak zwanych tanich linii lotniczych.Kolejną zaletą lotów jest szybkość przemieszczania się.
samolot
Przygotowane przez: Szmalback.pl
Na podstawie: Szmalback.pl

Co powinien zawierać bagaż, gdy chcemy lecieć samolotem?

Mimo że okres wczasowy już przeminął co jakiś czas wybieramy się w podróż samolotem. Czy to w odwiedziny do krewnych za granicą, czy też na weekend w celach rekreacyjnych bądź w celach służbowych. Zazwyczaj w podróż bierzemy ze sobą dwa rodzaje bagażu. Jest to bagaż podręczny plus drugi, który jest odprawiany do luku i nazywany jest bagażem głównym lub innym sposobem mówiąc odprawianym. W zależności jakimi liniami lotniczymi lecimy masa oraz wymiar bagażu jest zróżnicowany.
samoloty na niebie
Przygotowane przez: Vladimir Yaitskiy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tego nie bierz do samolotu

Wakacje, już będą wakacje – głoszą zwrotki znanej piosenki. I rzeczywiście,praktycznie za naszymi plecami, sezon letni zaczął się. A skoro urlopy to i wyjazdy. Coraz częściej kierunkiem, który obieramy są południowe kraje. Koszt podobny jak w wypadku Polski, ale pogoda pewniejsza. Jeśli już obieramy azymut, to przeważnie decydujemy się na lot samolotem. Lot sam w sobie to przeżycie fantastyczne, dla niektórych ekstremalne, jednak w wielu sytuacjach, to jedyna jedyny rodzaj transportu aby dobić do celu.
Plecak rowerowy
Przygotowane przez: Alberto Ziveri
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na rower warto wziąć najlepszy plecak? Wiesz jak dokonać wyboru? Powinieneś zwrócić uwagę na parę czynników

W końcu zaczął się sezon na rower. Można stwierdzić: nareszcie! Nareszcie pojawiło się słońce i wyższe temperatury. W końcu można planować dłuższe i krótsze wyprawy, a co najważniejsze nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeździć, gdzie tylko mamy ochotę. Aby jednak wybrać się na tego typu rowerową wycieczkę musimy się odpowiednio przygotować.
podróż busem
Przygotowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Jakim sposobem niedrogo i łatwo pojechać do Niemiec?

Jeżeli wybierasz się do Niemiec, to niewątpliwie szukasz jakiegoś odpowiedniego, wygodnego i niedrogiego transportu. Niezmiernie wyśmienitą możliwością jest zarezerwowanie busa do Niemiec.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.