Bagaż
samoloty na niebie
Przygotowane przez: Vladimir Yaitskiy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tego nie bierz do samolotu

Wakacje, już będą wakacje – głoszą zwrotki znanej piosenki. I rzeczywiście,ni stąd ni zowąd, sezon urlopowy można uznać za otwarty. A skoro wakacje to i wyjazdy. Coraz częściej kierunkiem, w którym planujemy wypoczynek są ciepłe kraje. Koszt prawie ten sam jak w przypadku Polski, ale pogoda lepsza. Jeśli już obieramy kierunek, to zwykle decydujemy się na lot samolotem. Lot sam w sobie to przeżycie jedyne w swoim rodzaju, dla niektórych przerażające, jednak w wielu wypadkach, to jedyna jedyny rodzaj transportu aby dobić do celu.
Plecak rowerowy
Przygotowane przez: Alberto Ziveri
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na rower warto wziąć najlepszy plecak? Wiesz jak dokonać wyboru? Powinieneś zwrócić uwagę na parę czynników

W końcu zaczął się sezon na rower. Można stwierdzić: nareszcie! Nareszcie pojawiło się słońce i wyższe temperatury. W końcu można planować dłuższe i krótsze wyprawy, a co najważniejsze nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeździć, gdzie tylko mamy ochotę. Aby jednak wybrać się na tego typu rowerową wycieczkę musimy się odpowiednio przygotować.
podróż busem
Przygotowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Jakim sposobem niedrogo i łatwo pojechać do Niemiec?

Jeżeli wybierasz się do Niemiec, to niewątpliwie szukasz jakiegoś odpowiedniego, wygodnego i niedrogiego transportu. Niezmiernie wyśmienitą możliwością jest zarezerwowanie busa do Niemiec.
samolot
Przygotowane przez: Szmalback.pl
Na podstawie: Szmalback.pl

Co powinien zawierać bagaż, gdy chcemy lecieć samolotem?

Mimo że okres wakacyjny już przeminął czasami udajemy się w podróż samolotem. Czy to w odwiedziny do krewnych za granicą, czy też na weekend w celach krajoznawczych bądź w celach służbowych. Przeważnie na wyjazd zabieramy ze sobą dwa rodzaje bagażu. Jest to bagaż podręczny oraz drugi, który zostaje odprawiany do luku i nazywany jest bagażem głównym lub inaczej mówiąc odprawianym. Zależnie od tego jakimi liniami lotniczymi będziemy lecieć masa oraz wielkość bagażu jest przeróżny.
samolot
Przygotowane przez: Richard, enjoy my life!
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak tanio latać?

Ostatnio latanie samolotem jest coraz popularniejszą metodą przemieszczania się. Dzieje się tak ze względu na dużą liczbę zalet, które taka metoda podróżowania za sobą niesie. Dawniej na loty samolotami mogły sobie pozwolić wyłącznie osoby bogate, gdyż loty takie były niezwykle drogie. Obecnie ta tendencja się powoli zmienia. Loty stają się tańsze, dla dużej liczby ludzi duże korzyści niesie za sobą funkcjonowanie tak zwanych tanich linii lotniczych.Kolejną zaletą lotów jest prędkość przemieszczania się.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.