Podróż
Nóż
Przygotowane przez: James Case
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zawsze należy mieć przy sobie scyzoryki szwajcarskie

Jeśli często udajemy się w podróż, a do tego zazwyczaj zatrzymujemy się gdzieś na uboczu, gdzie dojście do osiągnięć cywilizacji nie jest tak oczywisty, to powinniśmy tak się przygotować, by móc sobie samodzielnie zaradzić w większości przypadków. Pewnie że nie ma możliwości, abyśmy mieli szansę wziąć ze sobą różnorakie typy noży, otwieracze do puszek, piły, nożyczki oraz to wszystko w standardowej wielkości, bo mogłoby się okazać, że brakowałoby nam miejsca na pożywienie i odzież. Na szczęście mamy szansę zaopatrzyć się w scyzoryki szwajcarskie, które chociaż wydają się niepozorne, to jednak okazują się niesamowicie przydatne.
morze
Przygotowane przez: Stephen McCulloch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niezwykle fascynujące podróże po morzach bądź jeziorach, które rok rocznie przyciągają coraz więcej chętnych

Jeśli rozpoczynamy własną przygodę z żeglarstwem powinniśmy odpowiednio się wyposażyć a także przygotować do podróży. W ostatnich latach coraz bardziej popularne staje się spędzanie urlopu na wodzie, żeglując przykładowo po Bałtyku bądź w innych lokalizacjach.
kadłub samolotu
Przygotowane przez: Andrew Thomas
Na podstawie: http://www.flickr.com

z jakiego powodu miesiąc miodowy znowu zaczyna być popularny wśród młodych par, w jakim miejscu najlepiej spędzić te urocze chwile

Ślub jest dla młodej pary początkiem nowej, wspólnej drogi życiowej, a wszystko zaczyna się wspaniałą zabawą. Jeszcze do niedawna można było po niej odpocząć parę dni, a następnie powracało do codziennych obowiązków, więc w sumie nie bardzo było kiedy nacieszyć się bliską osobą. Jednak w ostatnich czasach widać coraz bardziej wyraźny powrót starej, nieco zepchniętej w kąt tradycji, a mianowicie miesiąca miodowego.
raty
Przygotowane przez: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Robota w Monachium - czyli, w jaki sposób Polacy szukają pracy poza granicami swojego kraju

Wewnątrz obecnych czasach podróżowanie za ograniczenia kraju, nie jest już niczym niezwykłym, czy też - tak jak było poprzez sporo latek - nie bywa ucieczką przed "nienawiścią", które to zalega dookoła.

Dlaczego tak istotne jest, ażeby zawsze mieć w swoim aucie kompletną apteczkę samochodową?

W naszym kraju żadne prawo nie nakazuje posiadania apteczki, jest ona jedynie zalecana. Jednocześnie dobrze też wspomnieć, że nie istnieją jakieś sztywne wytyczne, co musi znaleźć się w apteczce. Jednak każdy odpowiedzialny kierowca musi troszczyć się o to, aby mieć w swoim aucie kompletną apteczkę.
jacht
Przygotowane przez: Andrew Callow
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nasz pomysł na wakacje – rejsy żeglarskie. Przemyśl, czy chciałbyś odpocząć na wodzie

Wakacje można spędzać w różny sposób. Jedni wolą leżeć na piasku i smażyć się na słońcu, a inni preferują aktywnie spędzać czas. Wybierając się na rejsy żeglarskie, można połączyć błogi odpoczynek z aktywnością. Czy jesteś przygotowany na przygodę życia?
Praga
Przygotowane przez: Davis Staedtler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Praga w 3 dni? Z nami zobaczysz kluczowe miejsca tego niezwykłego miasta, dlatego już dziś zacznij przygotowania do wyjazdu

Na pewno częstokrotnie myślałeś, gdzie pojechałbyś, mając zaoszczędzone fundusze. Niewątpliwie byłyby to dalekie wyjazdy, np. Pekin czy Nowy York. Ale wcale nie potrzeba jeździć tak daleko, aby doznać niezwykłych wrażeń i naprawdę dużo zobaczyć. Doskonałym wyborem, który nie potrzebuje takich oszczędności, jest podróżowanie do naszych sąsiadów, na przykład do Czech. Praga to faktycznie przepiękne zabytki oraz miejsca, na jakie wystarczą już 3 dni, by się nimi nacieszyć.
Warszawa
Na podstawie: www.morguefile.com

W jakiej kwocie są wycieczki objazdowe?

Jeśli udajemy się na wakacje, to warto wszystko tak zaplanować, żeby pasowało naszym wymaganiom i temu, jak lubimy przeżywać wolny czas.
dominikana
Przygotowane przez: Jorge from Brazil
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wakacje na Dominikanie – idealne miejsce na odpoczynek

Kto z nas nie marzy o wakacjach w ciepłych krajach, szczególnie gdy za oknem zima? Na szczęście rajskie wyspy są w zasięgu naszego portfela. Szczególną opcją wartą polecenia jest Dominikana, znajdująca się na Morzu Karaibskim. Uchodzi ona za jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie, a to za sprawą niesamowitych widoków, a także wspaniałego klimatu.
człowiek z walizką
Na podstawie: pixabay.com

Czy warto skorzystać z propozycji przedsiębiorstw transportowych?

Firmy przewozowe oferują transport krajowy oraz międzynarodowy. Dzięki asortymencie takich firm zdołamy bez trudu dotrzeć praktycznie w wszelkie miejsce w Unii Europejskiej - do Anglii, Francji, Ukrainy bądź także do Niemiec. Mnogość postaci ochoczo korzysta z ofert firm transportowych, bowiem jest ona atrakcyjna pod wieloma rozlicznymi względami. Jakimi?
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.