Podróż
kadłub samolotu
Przygotowane przez: Andrew Thomas
Na podstawie: http://www.flickr.com

z jakiego powodu miesiąc miodowy znowu zaczyna być popularny wśród młodych par, w jakim miejscu najlepiej spędzić te urocze chwile

Ślub staje dla młodej pary początkiem wspólnej nowej drogi życiowej, a wszystko rozpoczyna się huczną zabawą. Jeszcze do niedawna można było po niej odpocząć kilka dni, a później wracało do zwykłych obowiązków, więc w sumie nie bardzo było kiedy nacieszyć się małżonkiem. Jednak w ostatnich czasach widać coraz wyraźniejszy powrót starszej, trochę zepchniętej w kąt tradycji, to znaczy miodowego miesiąca.
Nóż
Przygotowane przez: James Case
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zawsze należy mieć przy sobie scyzoryki szwajcarskie

Kiedy często udajemy się w podróż, a do tego zazwyczaj zatrzymujemy się gdzieś na osobności, gdzie dojście do osiągnięć cywilizacji nie jest tak oczywisty, to musimy tak się przyszykować, aby móc sobie samemu poradzić w większości przypadków. Oczywiście nie ma możliwości, byśmy mieli szansę wziąć ze sobą przeróżne rodzaje noży, otwieracze do puszek, piły, nożyczki oraz to wszystko w standardowej wielkości, gdyż mogłoby się okazać, że brakowałoby nam miejsca na żywność i odzież. Na szczęście mamy szansę zaopatrzyć się w scyzoryki szwajcarskie, które choć zdają się niepozorne, to mimo wszystko okazują się nieprawdopodobnie przydatne.
landszaft - wakacje
Przygotowane przez: Artur Nowacki
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dokąd najlepiej udać się na wczasy?

Ferie to bajeczny czas, na jaki mnóstwo osób oczekuje kilka miesięcy. Jedni z nas już o wiele wcześniej wszystko dokładnie sprawdzają i decydują się na najciekawsze destynacje na wakacyjne wycieczki, inni preferują chodzić na żywioł, a jeszcze inni ludzie czyhają na korzystne promocje. Nie zważając oczywiście na to, czy na urlop planujemy poświęcić mnóstwo gotówki, czy też planujemy cokolwiek zaoszczędzić, najważniejsze jest naturalnie to, aby wśród wielu możliwości wybrać najlepsze lokalizacje wakacyjne, które zagwarantują nam ciepło spędzony czas.
autobus miastowy
Przygotowane przez: Mikey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Busy do Niemiec w dobrych cenach

Niejednokrotnie stajemy w sytuacji, gdzie jesteśmy zmuszeni zrezygnować z podróży samochodem na rzecz innego środku transportu. Polskie koleje pozostawiają wiele do życzenia, będąc w zasadzie niepowtarzalnym nigdzie indziej żywym eksponatem dla miłośników kolei - znaczna część składów jest taka sama od nawet dwudziestu lat, fundując wielu osobom, którzy na co dzień używają wyłącznie prywatnego środka transportu, swoistego typu podróż do przeszłości.

Dlaczego tak istotne jest, ażeby zawsze mieć w swoim aucie kompletną apteczkę samochodową?

W Polsce żadna regulacja nie nakazuje posiadania apteczki, jest ona tylko zalecana. Jednocześnie warto również wspomnieć, iż nie istnieją jakieś sztywne wytyczne, co musi być w apteczce. Jednak każdy odpowiedzialny kierowca powinien troszczyć się o to, ażeby posiadać w swoim samochodzie kompletną apteczkę.
autobus dalekobieżny
Przygotowane przez: Vasconium
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób wynająć autobus? Na jakie rzeczy zwracać uwagę, żeby wszystko poszło bez problemu? Na co zwracać uwagę?

Może być tak, że będziesz zmuszony wynająć bus. Może się to wiązać z różnymi sytuacjami, których wcześniej nie przewidziałeś, więc ciężko tak razu wiedzieć, na które kwestie zwracać uwagę. Ponieważ powiedzmy sobie szczerze na co dzień nie zajmujemy się wynajmowaniem takich środków transportu, więc na wstępie warto być rozeznanym, na które rzeczy zwrócić uwagę.
Przygotowane przez: materiały prasowe

Wakacje tylko ze planem!

Okres letni już trwa. Oczekiwaliśmy na tę chwilę cały rok. W ciągu tego czasu pracowicie wypełnialiśmy swoje zobowiązania, zarówno te zawodowe, jak i w domu. Jesteśmy wymęczeni nieustanną krzątaniną. Nie bardzo mamy czas na właściwy odpoczynek. Dlatego na wczasy oczekujemy z utęsknieniem. Wreszcie będziemy zajmować się tylko swoimi potrzebami. W ekskluzywnym ośrodku będziemy mogli nie myśleć o wszelkich troskach i oddać się beztroskiemu lenistwu.
raty
Przygotowane przez: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Robota w Monachium - czyli, w jaki sposób Polacy szukają pracy poza granicami swojego kraju

Wewnątrz danych czasach podróżowanie za granice kraju, nie bywa już niczym niezwykłym, czy też - tak jak było poprzez wiele latek - nie jest ucieczką przed "złem", które zalega dookoła.
zdjęcie z wakacji
Przygotowane przez: Bryn Pinzgauer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najbardziej polecane państwa – Grecja i Majorka

Majorka jest jedną ze szczególnie docenianych destynacji wśród naszych rodaków, gdyż zapewnia niezwykłe emocje. Na Majorce wybierać możemy spośród wielu niezwykłych wycieczek fakultatywnych. Niskie ceny zachęcają dodatkowo do skorzystania ze znakomitej oferty. U nas trafić można na dobrze przygotowanych konsultantów, którzy są w stanie dobrać odpowiednią ofertę, całkowicie zgadzającą się z wymaganiami wyjeżdżających.
jacht
Przygotowane przez: Andrew Callow
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nasz pomysł na wakacje – rejsy żeglarskie. Przemyśl, czy chciałbyś odpocząć na wodzie

Wakacje można spędzać w różny sposób. Jedni wolą leżeć na plaży i smażyć się na słońcu, a inni wolą aktywnie wypełniać sobie czas. Wybierając się na rejsy żeglarskie, można połączyć sielski wypoczynek z aktywnością. Czy jesteś przygotowany na przygodę swojego życia?
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.