Podróż
budynek w Meksyku
Przygotowane przez: Dainis Matisons
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie okazują się być najlepsze oferty last minute?

Gdzie pragniemy pojechać na urlop?. Jeżeli zbliża się nasz wypoczynek i wiążemy z nim wiele nadziei, to powinniśmy się namyślić, w jakie miejsce powinniśmy się na niego udać. Możemy wybrać coś w kraju, lub wymyślić daleką wyprawę.
jacht
Przygotowane przez: Andrew Callow
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nasz pomysł na wakacje – rejsy żeglarskie. Przemyśl, czy chciałbyś odpocząć na wodzie

Wakacje można spędzać w różny sposób. Jedni wolą leżeć na piasku oraz smażyć się w słońcu, a inni wolą aktywnie spędzać czas. Wybierając się na rejsy żeglarskie, można połączyć sielski wypoczynek z aktywnością. Czy jesteś gotowy na podróż życia?
samoloty
Przygotowane przez: Junpei Abe
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy okazuje się być takie coś jak odszkodowania lotnicze?

Za opóźniony lot odszkodowanie się każdemu przyda

Jeżeli wybieramy się na wakacje, lub udajemy się do odmiennego państwa z powodów biznesowych, to chcemy mieć gwarancję, że dotrzemy do punktu przeznaczenia o określonym czasie, a sama jazda minie prędko oraz przyjemnie.
Egipt, wakacje w Egipcie

Wczasy za granicą - na co muszą zwrócić uwagę wycieczkowicze

Aktualnie coraz więcej obywateli Polski decyduje się na zagraniczny wyjazd w ramach urlopu. Czas wolny spędzany w obcych państwach wykorzystuje się w różny sposób. Część osób wybiera wypoczynek zdecydowanie bierny, udając się do państw o przyjemniejszych niż w Polsce klimacie. W takich sytuacjach nie należy jednak zapominać, że w popularnych ciepłych krajach również jest wiele do zobaczenia. Jednak dla osób pracujących fizycznie urlopowe leniuchowanie może być najkorzystniejsza metodą wypoczynku.
autobus dalekobieżny
Przygotowane przez: Vasconium
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób wynająć autobus? Na jakie rzeczy zwracać uwagę, żeby wszystko poszło bez problemu? Na co zwracać uwagę?

Może być tak, że będziesz musiał wynająć autobus. Może się to wiązać z różnymi sytuacjami, jakich wcześniej nie przewidziałeś, dlatego też ciężko od razu wiedzieć, na jakie kwestie zwracać uwagę. Gdyż powiedzmy sobie szczerze na co dzień nie zajmujemy się szukaniem na wynajem takich środków transportu, więc na wstępie warto wiedzieć, na jakie kwestie zwrócić uwagę.

Dlaczego tak istotne jest, ażeby zawsze mieć w swoim aucie kompletną apteczkę samochodową?

W Polsce żadne prawo nie nakazuje posiadania apteczki, jest ona jedynie zalecana. Jednocześnie dobrze też wspomnieć, że nie istnieją pewne sztywne wytyczne, co powinno mieć miejsce w apteczce. Jednakże każdy odpowiedzialny kierowca musi troszczyć się o to, aby mieć w swoim samochodzie profesjonalną apteczkę.
autobus miastowy
Przygotowane przez: Mikey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Busy do Niemiec w dobrych cenach

Często stajemy w sytuacji, w której jesteśmy zmuszeni zrezygnować z przemieszczania się samochodem i wybór innego środku transportu. Nasze pociągi pozostawiają wiele do życzenia, będąc w zasadzie cudownym żywym muzeum dla fanów pociągów - spora ilość składów nie zmieniła się wyraźnie od nawet dwudziestu lat, gwarantując wielu osobom, którzy na co dzień używają wyłącznie prywatnego środka transportu, pewnego typu podróż do przeszłości.
człowiek z walizką
Na podstawie: pixabay.com

Czy warto skorzystać z propozycji przedsiębiorstw transportowych?

Firmy przewozowe proponują transport krajowy i międzynarodowy. Dzięki asortymencie takich firm zdołamy bez trudności trafić praktycznie w każde miejsce w Unii Europejskiej - do Anglii, Francji, Ukrainy bądź także do Niemiec. Mnogość postaci ochoczo korzysta z propozycji firm transportowych, ponieważ jest ona atrakcyjna pod wieloma przeróżnymi względami. Jakimi?
dominikana
Przygotowane przez: Jorge from Brazil
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wakacje na Dominikanie – idealne miejsce na odpoczynek

Kto z nas nie chce wakacji w gorących krajach, w szczególności gdy za oknem zimno? Na szczęście rajskie wyspy są w zasięgu naszego portfela. Szczególną opcją wartą polecenia jest Dominikana, znajdująca się na Morzu Karaibskim. Uchodzi ona za jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi, a to za sprawą niesamowitych widoków oraz wspaniałego klimatu.
Przygotowane przez: materiały prasowe

Wakacje tylko ze planem!

Okres urlopowy już w pełni. Oczekiwaliśmy na tę chwilę okrągły rok. W ciągu tego czasu pracowicie spełnialiśmy swoje zobowiązania, zarówno te zawodowe, jak i domowe. Jesteśmy wymęczeni ciągłą bieganiną. Nie bardzo mamy czas na odpowiedni odpoczynek. Dlatego na wczasy czekamy z utęsknieniem. Nareszcie będziemy zajmować się jedynie sobą. W luksusowym kurorcie będziemy mogli nie myśleć o codziennych kłopotach i oddać się słodkiemu lenistwu.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.