Materiał
zegarek
Przygotowane przez: Matthew Hine
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fartuch kucharski to znakomity pomysł na podarunek dla szefa kuchni

Czujesz już atmosferę zbliżających się Świąt Bożonarodzeniowych? Zapewne masz już nabytą część niespodzianek dla bliskich - o ile jeszcze jakichś Ci brakuje to koniecznie przeczytaj ten artykuł.
Dron z kamerą
Przygotowane przez: Peter Linehan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Samolocik DJI Phantom 3 to sprawdzony sposób na nagrywanie

Robot 3DR SOLO idealnie spisuje się na ciężkie obszary
Od czasu do czasu okazuje się być tak, że pragniemy zarejestrować coś co jest trudno dostępne oraz nie zawsze jesteśmy w stanie tam dotrzeć, mimo naszych usilnych starań. Wtenczas należy w to miejsce posłać odpowiednią kamerę, takiego mini robota 3DR SOLO, który wszędzie się wciśnie, nic mu nie będzie straszne, a w dodatku będzie niezwykle prosty do kierowania, przez co otrzymamy wymarzony materiał.
segregatory
Przygotowane przez: swimboy1

Standy kartonowe jako wzrokowe, wolno stojące postaci promocji

Żadne biuro nie może obejść się bez różnorodnych materiałów papierniczych. Segregator to nie tylko sposób na magazynowanie dokumentów.


Standy kartonowe jako wzrokowe, wolno stojące postaci promocji

Towar z pojedynczym nadrukiem, znamionującym markę i jednostkę, staje się skutecznym sprzętem promocyjnym. Segregatory biurowe wykonane z dużej jakości, sztywnej tektury, zabezpieczają zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi, szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Przede wszystkim zezwalają jednak estetycznie i systematycznie uporządkować całość dokumentacji firmowej. Skoroszyt A4, jako najpopularniejszy rozmiar, cieszy się wśród artykułów biurowych największym popytem. Jest wyekwipowany w specjalne miejsce do opisu na grzbiecie, dzięki czemu w niezwykle łatwy sposób pozwala utrzymać porządek w każdym archiwum biurowym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.