Samolocik DJI Phantom 3 to sprawdzony sposób na nagrywanie

W ciężkie rejony warto posłać robota 3DR SOLO
Czasem jest tak, że pragniemy zarejestrować coś co okazuje się być trudno dostępne oraz nie zawsze będziemy w stanie tam dojść, pomimo naszych usilnych starań. Wtenczas należy w to miejsce wysłać odpowiednią kamerę, takiego mini robota 3DR SOLO, który wszędzie się wciśnie, nic mu nie będzie straszne, a w dodatku będzie niesamowicie prosty do pokierowania, dzięki czemu pozyskamy wymarzony materiał.

Dron
Przygotowane przez: Dennis Jarvis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Od razu będziemy wszystko widzieli na odpowiednim monitorze, zatem będziemy mogli zdecydować, czy to co jest przez niego nagrane jest odpowiednie, czy może jednakż zobacz ofertę sklepu gohero.plobacz ofertę sklepuDo nagrywania z powietrza świetny będzie DJI Phantom 3
Chcemy nagrywać tłumy z powietrza, lecz jednocześnie pragniemy mieć gwarancję, że wszystko będzie właściwie widoczne? Wówczas powinniśmy się zastanowić, czy właściwy dla naszych oczekiwań nie będzie mały helikopter DJI Phantom 3. Może się on wznosić w górę na małej powierzchni, a potem pokonywać naprawdę wielkie odległości.

Kamera którą posiada ma funkcję podsuwania i przybliżana, zatem posiadamy gwarancję, że wszystko będzie właściwie zarejestrowane. Bardzo prosto się nim steruje, więc nie będziemy posiadali kłopotów z tym, by poleciał w wyznaczone miejsce, a wszystko co widzi kamera, my będziemy oglądać na niewielkim monitorze. Ten sposób nagrywania okazuje się być znacznie częściej stosowany, a to jedynie świadczy o tym, że jest on naprawdę niezawodny.

Warto przeglądać nowe szanse
Kiedy wiele rejestrujemy i to jeszcze spośród tłumów, lub w trudno dostępnych miejscach, to powinniśmy się poznać z możliwościami techniki. Ma szansę się okazać, że używanie z niej nie tylko ułatwi nam pracę oraz zdobycie upragnionych nagrań, ale jeszcze sprawi, że wszystko pójdzie dużo szybciej i bez niepotrzebnego męczenia się, zatem będziemy bardziej usatysfakcjonowani z rezultatu, który uda nam się zyskać. A obsługa tego wszystkiego okazuje się być naprawdę łatwa.
21/12/17, 07:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.