Standy kartonowe jako wzrokowe, wolno stojące postaci promocji

Żadne biuro nie może obejść się bez przeróżnych artykułów papierniczych. Segregator to nie tylko rozwiązanie na składowanie dokumentów.


Produkt z poszczególnym tekstem, znamionującym markę i firmę, staje się funkcjonalnym narzędziem promocyjnym. Segregatory biurowe wykonane z dużej jakości, sztywnej tektury, zabezpieczają zawartość przed defektami mechanicznymi, szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Przede wszystkim zezwalają jednak estetycznie i systematycznie pogrupować całość dokumentacji firmowej. Segregator A4, jako najpopularniejszy rozmiar, cieszy się pośród towarów biurowych dużym zainteresowaniem. Jest wyposażony w specjalne miejsce do opisu na grzbiecie, dzięki czemu w bardzo prosty sposób pozwala zachować ład w każdym archiwum biurowym.


segregatory i standy reklamowe
Przygotowane przez: osseous
Na podstawie: http://www.flickr.com
Standy kartonowe przestrzenne są realizowane przede wszystkim z kartonów falistych kaszerowanych, bądź litych kilkuwarstwowych tektur.


Standy kartonowe to wzrokowe, wolno stojące gatunki reklamy stosowane w reklamie. Istnieje wiele rodzajów standów reklamowych.

Jeżeli ten temat Cię zainteresował, to na pewno zainteresuje Cię także oferta (http://www.studioprinter.pl/oklejanie-witryn/) na prezentowane zagadnienie, gdyż również zawiera ciekawe informacje.

Standy wykonane z tektury bardzo dobrze podwyższają sprzedaż promowanych produktów, zachęcając do zainteresowania się wskazanym produktem. Zasadniczą przyczyną rozstrzygającą za przewagą standów z tektury nad innymi jest ich o wiele niższa cena i możność użycia grafiki o najlepszej rozdzielczości. Standy z kartonu pozwalają na oszczędne użycie przestrzeni.


Wygodne dojście do produktu znajdującego się na półce, lub zawieszce daje dowolność rozmieszczenia standów. Finezyjna, delikatna konstrukcja i estetyka wykończenia, to pozytywy takiego typu materiałów.
22/04/06, 07:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.