Wybierasz się na wakacje? Pamiętaj o grach planszowych

Wczasy to cudowny czas, kiedy przez większą część dnia jesteśmy na dworze. Pływamy w morzu, wspinamy się po górach, zwiedzamy, zajadamy się lokalnymi pysznościami oraz po prostu cieszymy się latem. Czasami jednak pogoda robi nam figla i zaczyna padać deszcz.

monopol
Przygotowane przez: PR Executive
O ile krótka, letnia mżawka nie jest kłopotem, o tyle parę dni opadów może już naprawdę zepsuć nam nastrój. Jeśli wybraliśmy się do większej miejscowości, zawsze można iść do kina bądź korzystać z innych atrakcji. Co robić w sytuacji, gdy wybraliśmy Mazury albo w góry i otaczają nas same lasy, do najbliższej restauracji zaś jest spory kawałek? Pograjmy w planszówki, które zawsze dobrze jest wziąć ze sobą na wczasy, gdyż dają sporo przyjemności w czasie zimniejszych dni albo wieczorem, gdy wycieńczeni całym dniem łażenia chcemy odrobinkę odpocząć.

Planszówki nie zajmują wiele miejsca, dlatego nie powinniśmy mieć trudności, aby gdzieś je zmieścić. Szczególnie sprawdzają się w tym przypadku gry karciane. Sklep internetowy, jaki szybko znajdziesz w sieci, zaoferuje ci wiele tego rodzaju gier, na przykład gwarantującą emocję grę Jungle Speed czy Time’s Up bądź coś dla dzieci, między innymi pozycję Śpiąca Królewna, skierowaną do maluszków od ósmego roku życia. Gry karciane nie są kosztowne oraz można wziąć ze sobą parę pudełek, by mieć przyjemność na wiele wieczorów.

Poza grami karcianymi powszechne są także gry ekonomiczne i najczęściej wybierana w tym przypadku gra Monopoly. Na pewno większość z nas spędziła wiele godz. na handlu nieruchomościami, próbując osiągnąć jak największe zyski. Ofert gier jest tak wiele, że bez wątpienia każdy, kto tylko okaże chociaż troszkę chęci, wyszuka właściwe tytuły dla siebie. Walorem gier planszowych jest także możliwość zintegrowania z sąsiadami z pokoju czy domku obok. Fantastycznie jest mieć przyjaciół, z którymi będziemy mogli spędzić czas, także gdy skończy padać deszcz.

zabawy
Przygotowane przez: yoppy
Na podstawie: http://www.flickr.com
Teraz już orientujesz się, czego nie może zbraknąć w twojej torbie podróżnej, niezależnie od miejsca, w które się wybierasz, ponieważ zawsze będziesz mieć czas na dobrą grę planszową.

Czy wiesz, że więcej znajdziesz w ofercie (hurt.domwina.pl/)? To oczywiście zbliżona tematyka, więc z pewnością też głęboko Cię zaabsorbuje.Już teraz przejrzyj propozycje gier w sklepach w Internecie i razem z pociechami albo z partnerem zdecydujecie się na tytuły, w jakie chcielibyście zagrać. Na pewno masz także jakąś grę w swoim domu, która będzie nadawać się na wypoczynek.
23/09/25, 07:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.