Gra
zbliżenie - firma
Przygotowane przez: Ministerio Bienes Nacionales
Na podstawie: http://www.flickr.com

Podczas rozliczeń skarbowych dobrze jest zaciekawić się akcją 1% dla Organizacji Pożytku Publicznego

Wraz z nadejściem kolejnego roku kalendarzowego bardzo skupiamy się na rozliczeniach pit. Jest to istotny proces, na jaki powinno się zwrócić istotną uwagę, żeby prawidłowo uzupełnić formularze. Dzisiaj jest to niesamowicie ułatwione, albowiem dostępne w internecie programy do wyliczania gwarantują nie jedynie sprawne wyliczenie wszystkich kwot i sporządzenie odpowiedniego formularza, lecz również wysłanie go do właściwego urzędu właśnie drogą internetową.
rozliczanie pit online
Przygotowane przez: Gobierno Aguascalientes
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wypełnianie PIT-u nie zalicza się do spraw bardzo miłych, jednak nie jest to już tak okropne, jak było kiedyś

Wypełnianie PIT-u każdemu z Polaków kojarzy się z mało miłym popołudniem spędzonym z dokumentem i długopisem. Szczęśliwie te czasy pomału odchodzą już do lamusa, ponieważ ostatnimi czasy coraz popularniejsze stają się różnego rodzaju aplikacje, które pomagają nam wypełnić zeznanie online.


Wypełnianie PIT-u nie zalicza się do spraw bardzo miłych, jednak nie jest to już tak okropne, jak było kiedyś

Jeżeli ten kwiecień będzie pierwszym, kiedy będziemy wypełniać sprawozdanie podatkowe i wydaje nam się, że to męczarnie, to nie popadajmy w paranoję.
planszówka
Przygotowane przez: wetwebwork
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry planszowe

W naszych czasach komputer jest dla nas multimedialnym centrum rozrywki. Robimy wszystko, by tylko móc już przysiąść przed komputerem i się zrelaksować. Chcemy zamykać drzwi od naszych pokoi, zakładamy słuchawki na uszy, żeby nikt nam nie przeszkadzał. W ten oto sposób zamykamy się na prawdziwe kontakty międzyludzkie, w szczególności z osobami najbliższymi. Gdy tymczasem są gry planszowe Warszawa. Gry, które dają możliwość przysiąść razem w jednym pokoju i rozpocząć zabawę.
budynek banku w miejscowści Chicago
Przygotowane przez: Ken Lund
Na podstawie: http://www.flickr.com

Trudna sytuacja dla bezrobotnych - jak jej zaradzić?

Mimo wszelakich starań samorządów w dalszym ciągu wiele osób nie ma pracy. To bardzo ciężka sytuacja. Utrata pracy bardzo negatywnie odbija się na życiu nie jedynie ich, lecz również całych rodzin, a czasami, ze względu na zamykanie dużych zakładów przemysłowych, całych miejscowości.


Trudna sytuacja dla bezrobotnych - jak jej zaradzić?

Jedną szansą dla osób, jakie utraciły pracę jest nieustanne poszukiwanie kolejnego zatrudnienia.
biuro rachunkowe
Przygotowane przez: Commander, U.S. 7th Fleet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co oznacza uzyskanie od swojego pracodawcy deklaracji PIT-11 i co trzeba z tym wykonać?

W obecnych dniach wiele rzeczy możemy załatwić poprzez Sieć. Nie ma potrzeby odchodzić nawet z domu, aby zrobić niektóre formalne sprawy. Nasze babcie mogły wyłącznie pomarzyć o takowym rozwiązaniu i dziś bardzo są nieco zazdrosne, iż posiadamy takie możliwości.


Co oznacza uzyskanie od swojego pracodawcy deklaracji PIT-11 i co trzeba z tym wykonać?

Kiedy dostaliśmy już od swojego pracodawcy PIT-11, to znak, iż czas już złożyć swoje zeznanie podatkowe w Urzędzie Skarbowym.
znajomi w pubie
Przygotowane przez: Harry Wood
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co to jest escape room? Trochę ważnych wskazówek

Powstanie escape room jest powiązane z rozwojem wirtualnych gier. W roku 1988 pojawiła się na sklepowych półkach pierwsza gra składająca się w dużej mierze z wyświetlanego na ekranie monitora tekstu. Zadaniem w grze było dotarcie, a później wyjście z zamkniętego wnętrza. Gry wirtualne zostały przeniesione do świata realnego. W ten sposób narodziła się nowa era grupowych gier logicznych.
firma - marina
Przygotowane przez: Presidencia de la República Mexicana
Na podstawie: http://www.flickr.com

Firmy szukają rozmaitych rozwiązań, które pozwolą im na dłużej zachować się na rynku. Jednym z nich będzie wynajem pracowników z za granicy będących tanią siłą roboczą

Dzisiejszy rynek zatrudnienia wymusza na pracownikach znaczniejsza elastyczność. łączy się ona z gotowością ciągłego dokształcania się i rozwijania, a również dopasowania do zmieniających się warunków otoczenia pracy. Taka sama elastyczność dotyczy także innej strony, a zatem pracodawcy, chociaż jej przesłanki zdają się być zupełnie inne.
psychologia
Na podstawie: pixabay.com

Szansa na dobry zarobek w kraju i za granicą - czy emigracja się opłaca?

Koszty życia wciąż wzrastają. Nie byłoby w tym niczego dziwnego, tudzież niepokojącego, jeśliby wraz ze wspomnianą podwyżką szły w parze wypłaty. Na nasze nieszczęście, jedno z drugim niewiele ma wspólnego.
gry
Przygotowane przez: Constanza.CH
Na podstawie: http://www.flickr.com

Znane gry rozgrywane w sieci, ciągle mogące pochwalić się popularnością wśród internautów.

Znane gry online, bez przerwy dokładnie z tego powodu są z tak dużą częstotliwością wybierane, gdyż wykazują sporą interakcyjność. W tym samym czasie może w nie grać kilku graczy. To ogromne spektrum możliwości widocznie wybiega poza to, co gwarantuj standardowe gry komputerowe.
ewidencja wyposażenia program
Przygotowane przez: OTA Photos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na czym polega wyliczenie środków trwałych? Co do nich można zaliczyć? O czym nie zapominać?

Definicja trwałych środków, jaka definiowana jest w art. 3 ust. 1 pkt 15 ustawy o rachunkowości, określa, że środkami trwałymi są rzeczowe aktywa trwałe, zrównane z nimi, o określonym okresie ekonomicznej użyteczności bardziej długim niż rok.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.