Dzieci
półka z książkami
Przygotowane przez: Antonio Tajuelo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Współczesna literatura młodzieżowa

Dość powszechnie uważa się, że czytelnictwo stoi obecnie na dość marnym poziomie, i praktycznie niewielka część ludzi wciąż uważa się za miłośników najróżniejszych książek. Co prawda ten sposób spędzania wolnego czasu w ciągu ostatnich lat stracił nieco swojej popularności, ale w dalszym ciągu wielu ludzi kocha tego typu rzeczy, a równocześnie sam rynek wydawniczy ma się bardzo dobrze i właściwie każdego roku wychodzi na nim wiele nowości.
monopol
Przygotowane przez: PR Executive

Wybierasz się na wakacje? Pamiętaj o grach planszowych

Wakacje to wyjątkowy czas, kiedy przez większą część dnia jesteśmy na dworze. Pływamy w morzu, wspinamy się po górach, zwiedzamy, zajadamy się lokalnymi pysznościami oraz tak zwyczajnie cieszymy się latem. Niekiedy jednak pogoda robi nam figla i zaczyna padać deszcz.
góry - widok
Przygotowane przez: Ruben Holthuijsen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dokąd w góry z dzieckiem, czy to rozsądne

Jakie góry są odpowiednie na wyjazd z maluchem, jakie szlaki dobrać, atrakcje dla maluchów w górach, polecone kwatery przyjazne dzieciom - w Gorcach, Karkonoszach, Tatrach, Beskidach. Na pytanie, czy warto jechać z malcem w góry, nasza zdecydowana odpowiedź brzmi: jak najbardziej! A jeśli frapujecie się, które góry wybrać na wyjazd z dzieckiem: dzidziusiem, 2-latkiem, kilkulatkiem lub nastolatkiem - spróbujemy pomóc Wam . Znajdziecie tu tak odpowiednie dla dziecka trasy w górach (także z wózkiem czy nosidełkiem), jak też mnóstwo atrakcji dla dzieci, które oferują rozmaite rejony górskie.
koń
Przygotowane przez: Sara Mofford
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomysły i sposoby na ciekawe wykorzystanie wakacyjnych miesięcy, plusy wyjazdów na obozy konne.

Wakacje to dla młodzieży i dzieci czas błogiego wypoczynku i zabawy. Przez ponad sześćdziesiąt dni da się zrobić naprawdę dużo interesujących rzeczy, jeżeli się tylko będzie chciało. Niestety nadal spotyka się młodych ludzi, którzy wszystkie wolne chwile będą spędzać na graniu w gry, a przecież tyloma rzeczami można się zająć.
zachód słońca nad morzem
Przygotowane przez: James Willamor
Na podstawie: http://www.flickr.com

Agroturystyka nad Bałtykiem, jako propozycja dla wyjazdów letnich

Polskie morze jest co roku celem ataków wielu turystów, którzy narzekają przede wszystkim na nieładną pogodę. Niemniej, jest to miejsce magiczne, które z całą pewnością trzeba odwiedzić, zwłaszcza przez wzgląd na fakt, że w powietrzu znajdują się duże ilości jodu, a Bałtyk kryje w sobie prawdziwą nutkę tajemniczości.
Farba Natura™ 512 marki Benjamin Moore
Przygotowane przez: B.M. Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: B.M. Polska Sp. z o.o.

Stworzenie dobrej gry video to nie lada sztuka. Potwierdzają to komputerowe odsłony legendarnych Gwiezdnych Wojen.

Grono miłośników Gwiezdnych Wojen liczy sobie miliony ludzi z całego świata. Historia serii rozpoczęła się w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku wraz z premierą filmu „Gwiezdne wojny”, któremu kilka lat później nadano podtytuł „Nowa nadzieja”.
gry komputerowe
Przygotowane przez: Corey Marshall
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowoczesna rozrywka. Atrakcyjne propozycje dla każdego

Każdy lubi się bawić. Bez względu na to w jakim jesteśmy wieku jesteśmy kochamy się bawić i nie jest to domena tylko dzieci oraz młodzieży jak się powszechnie sądzi. Rzecz jasna stanowią oni istotną grupę klientów sklepów z grami komputerowymi ale myliłby się ten kto sądzi że dorośli tymże rodzajem rozrywki nie są zaciekawieni. Można nawet odszukać badania z których wypływa, że spora liczba osób nabywających gry to 40 latkowie. Przyczyny są proste, dorośli ludzie tak samo jak dzieci pragną uwolnić się od stresu, a nawet po prostu od czasu do czasu zająć głowę czym innym niż praca.
Odpręż i zrelaksuj swoje ciało
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Powzięcie decyzji o wyjeździe nad Bałtyk jako idealna opcja przeżywania urlopu wakacyjnego z pociechami.

Uznaje się, że podjęcie decyzji o wyjeździe nad Bałtyk to doskonała opcja przeżywania wakacji z dziećmi. Będzie tak z paru względów. Mianowicie, pomimo, iż w takim samym stopniu i w górach najmłodsi mogą oczekiwać na moc rzeczy do robienia to prawda pozostaje taka, iż lato młodym osobom kojarzy się właśnie z morzem, piaskiem i aktywnościami z tym powiązanymi.
pensjonat w karpaczu
Przygotowane przez: lagalag15
Na podstawie: http://www.flickr.com

Karkonosze - fajny kierunek na wakacyjny pobyt lub kilkudniowy wypad

W tym artykule pragnęlibyśmy zachęcić was na wyjazd w cudowne polskie góry jakimi są Karkonosze. Znajdziecie tam mnóstwo wariantów aktywnego spędzenia wolnych chwil. W tym pięknym regionie czekają nie wyłącznie górskie szczyty, fantastyczne wodospady, lecz też wiele interesujących zabytków.
Przedstawienie
Przygotowane przez: Larry Lamsa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wspieranie różnorodnych zainteresowań u najmłodszych

Nie da się ukryć, że dla wszystkich rodziców rozwój ich dziecka powinien być sprawą najważniejszą. Rozwój tego rodzaju odbywa się na rozmaitych polach, z których istotną funkcję posiada edukacja. Z tej przyczyny dzieci posyłane są do kolejnych szkół, a następnie często także na studia wyższe. Opiekunowie troszczą się o to, by ich dzieci zyskały jak największą wiedzę, by było im łatwiej w przyszłości zdobyć pracę i funkcjonować w społeczeństwie. Ogólnie nie powinno się jednak pozwolić na to, by pociechy zajmowały się wyłącznie edukacją. By były szczęśliwe i radosne w życiu codziennym, dobrze jest namówić je do odkrywania swoich zainteresowań. Każde dziecko może mieć jakieś swoje hobby, musi jedynie je odkryć. Wiele dzieci posiada także różnorodne talenty które warto rozwijać. Dlatego rodzicom zaleca się, by posyłali własne pociechy na zajęcia z danego zakresu. Na przykład jeżeli pociecha lubi rysować, warto zapisać ją na zajęcia plastyczne. Przykłady można mnożyć, a wbrew pozorom nie wszystkie typy zajęć związane są z wielkimi kosztami dla opiekunów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.