Jaki upominek wybrać dla małego dziecka?

Kiedy dostajemy zaproszenie od przyjaciół, posiadających małe dziecko, zastanawiamy się nad prezentem dla malca. Co wybrać? Na co się zdecydować?
W podobnych sytuacjach możemy zdać się na książki. Dbają o bogaty, barwny i piękny język, rozbudzają ciekawość świata, uczą postaw społecznych, poszerzają wiedzę i pobudzają fantazję. Same plusy żadnych minusów.
Ubrania dla dziewczynek
Przygotowane przez: MagiaSzafy.pl
Na podstawie: MagiaSzafy.pl
Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się również zabawki edukacyjne - stymulujące zabawki edukacyjne.

Pozostałe artykuły

Zakopane - dlaczego to stolica Tatr

zakopane
Przygotowane przez: Christopher William Adach
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli potrzebujesz pomysłu na rewelacyjne wakacje, możesz wybrać na przykład Zakopane. Ta stolica polskich Tatr od mnóstwa lat przyciąga dużo turystów. Zakopane ma wiele sporych zalet – przede wszystkim na pewno będzie się tam dobrze bawić chyba każdy, zarówno dorośli jak i mali.


Odpowiednim i „bezpiecznym” pomysłem na prezent jest dobrej jakości. Powinniśmy tylko wizytą dyskretnie podpytać o wiek dziecka. Jeżeli wybieramy się do małego dziecka, warto kupić ubranka minimum rozmiar większe – tak małe dzieci rosną błyskawicznie. Nie dopuśćmy do częstej sytuacji, w której śpiochy już na starcie zdarzają się za małe. Niedrogą odzież (własna odzież) dziecięcą możemy dziś nabyć drogą online ubranka dla niemowląt. Sklepy oferują nie tylko prosty i zrozumiały dla każdego proces dokonywania zakupów, lecz przede wszystkim pełne bezpieczeństwo transakcji.
bawiące się dziecko
Przygotowane przez: Valentina Yachichurova
Na podstawie: http://www.flickr.com
Teraz pora na coś co małe tygryski lubią najbardziej: zabawki. Jeśli poszukujemy zabawek, które będą stymulowały rozwój dziecka w wielu obszarach zdecydujmy się na zabawki kreatywne. Dla młodszych dzieci mogą być to np. klocki, dla starszaków zestawy do składania samochodów lub puzzle. Choć układanie puzzli to najbardziej wiekowa z zabaw jakie wymyślono dla dzieci, znajdują się w każdym domu.


Dlaczego, tak wielu rodziców nie bierze pod uwagę naturalnej ciekawości dzieci, aby przekazać im w danej chwili przygotowanie o otaczającym świecie? Wszak dzieci już od najmłodszych lat zgłaszają swoje potrzeby rozwoju fizycznego i umysłowego. Szukając zabawek dla maluszków należy wziąć pod uwagę, że mimo wszystko decydujemy o ich umiejętnościach w dalszym życiu. W związku z tym dajmy możliwość młodym inżynierom i odkrywcom wprowadzić do życia trochę bałaganu w postaci klocków na dywanie - wesołe zabawki kreatywne. Taki prezent pomaga nam kształtować wyobraźnię przestrzenną i może okazać się ogromnie emocjonująca, zwłaszcza gdy, budowla zyska uznanie dorosłych. Bądźmy pewni, iż zabawki, których jedynym walorem jest to, iż są ładne, szybko znajdują się w kącie.
20/10/03, 07:48
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.