Urlopy
majątek
Przygotowane przez: Zakwitnij!pl Ejdzej & Iric
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jesteś znudzony swoim zatrudnieniem? Pragnąłbyś to zmienić? To może własna firma? Ale czy faktycznie to odpowiedni pomysł?

Każdy kto jest zawiedziony swoim obecnym zatrudnieniem myśli sobie: a może tak własna firma? Myśl ta zdaje się o tyle kusząca, iż właściwie swój biznes to brak szefa i samodzielne decyzje. Co prawda, niesie to za sobą obawę, że może się nie poszczęścić, ale jest jednocześnie dość zachęcające.
Śnieżka
Przygotowane przez: hr.icio
Na podstawie: www.flickr.com

Kwatery w górach

Mamy finisz urlopów. Aura robi się nieprzyjazna, słońce zachodzi coraz prędzej. Jesień to czas powrotów do pracy i do uczelni. Warto jednakże wyrwać się czasami z codziennego trudu na parę dni. Nawet niedługi wyjazd potrafi zregenerować moce do walki z przyszłymi wyzwaniami. Obojętne, w której części kraju mieszkasz - góry są cudowne do króciutkich wypadów nawet jesienią. Na co warto patrzeć uważnie, jeśli wybierzesz takie rozwiązanie i konieczne będą porządne noclegi w górach?
turyści
Przygotowane przez: vastateparksstaff
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdy myślisz o udanym i pełnym atrakcji odpoczynku, wybierz się w Beskid Śląski

Osoby aktywne nie lubią spędzić wolnych dni przed odbiornikiem telewizyjnym lub wylegując się na plaży, wolą aktywny wypoczynek, który nie tylko idealnie wpływa na formę oraz zdrowie, ale również pozwala zobaczyć różnorodne ciekawostki turystyczne.
Góry Stołowe
Przygotowane przez: Eri_pl
Na podstawie: www.flickr.pl

Wypoczynek w polskich górach

Góry Stołowe
Przygotowane przez: Eri_pl
Na podstawie: www.flickr.pl

Wypoczynek w polskich górach

O wakacjach myślimy okrągły rok. Jeśli długie pochmurne godziny nam doskwierają, wyciągamy katalogi biur podróży i podziwiamy cudowne zdjęcia. Często są to malownicze widoczki z błękitnym morzem w tle. Od dawna największą popularnością obdarzamy urlopy za granicą , w nadmorskich ośrodkach. Wybieramy Grecję, Włochy, Egipt,oraz Tunezję, czy Turcję. Przyzwyczailiśmy się do błogiego lenistwa nad morzem i jedynie w ten sposób wyobrażamy sobie udany wypoczynek.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.