Rozliczenie PIT 2016 / 2017

Nie musisz już dłużej korzystać z usług biura księgowego, ażeby dobrze wypełnić PIT. Programy on-line kroczek po kroczku przeprowadzą cię poprzez formularz.
rozliczenie pit online 2017
Przygotowane przez: superscheeli
Na podstawie: http://www.flickr.com


Sprawdzą format informacji, wskażą obligatoryjne pola, a czasami nawet uzupełnią je automatycznie. Kiedy jednakże okaże się, że do twojego rozliczenia wkradnie się omyłka, będziesz mógł dokonać poprawki bez dodawania ponadplanowych uzasadnień. Kolejnym ułatwieniem (ze strony Ministerstwa Finansów) jeśli idzie o rozliczenie pit online 2017, jest możliwość skorzystania z "deklaracji wstępnie zrealizowanych".przejrzyj ofertę Marcin Podleś Marcin PodleśCo to oznacza w praktyce? Administracja skarbowa, na bazie danych dostarczonych przez chlebodawcę (np. PIT-11), wypełni za ciebie większą część zeznania. Jedyne, co powinieneś uczynić, to uzupełnić dodatkowe informacje - przykładowo intraty od ZUS albo wariant ulgi podatkowej. Jest to oferta dla jednostek fizycznych, jakie nie prowadzą firmy jak też rozliczają się indywidualnie bądź razem z współmałżonkiem.


Czy zdarzyło ci się zapomnieć sygnować PIT? Przy rozliczeniu online nie powinieneś się o to martwić. Urząd fiskalny nie wymaga elektronicznego podpisu, stosuje jednak inną formę weryfikacji. Nim wyślesz deklarację, aplikacja poprosi cię o wpisanie sumy przychodu z ostatniego roku. Bez podania poprawnej wielkości, nie uda się donieść formularza przez sieć. Tak wygląda rozliczenie pIT 2017 program.
Gdy Urząd podatkowy dostanie twoje rozliczenie, powiadomi cię o tym mailowo. W wiadomości otrzymasz tzw. UPO. Będzie to dowód na to, że we właściwym czasie dostarczyłeś zeznanie podatkowe.
22/05/25, 09:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.