Rozwiązanie dla ludzi, którzy chcą nowocześnie inwestować

Jeśli posiadamy oszczędności warto nie tylko umieścić je na koncie, ale także wykorzystywać je do inwestowania. Pomimo iż są one obarczone niewielkim ryzykiem, mogą być niezwykle korzystne. Tylko dzięki nim można zyskać ogromne pieniądze inwestując naprawdę mało.
landszaft - firma
Przygotowane przez: Cancillería del Ecuador
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy kilka lat temu zdano sobie sprawę, że to, co wpłacamy na rzecz ZUS-u, nie zapewni nam godnego życia na emeryturze, bardzo szybko zaczęły pojawiać się wszelkiego typu fundusze emerytalne. Określono je drugim filarem. Ich zadaniem było pomnażanie środków, które będą ratunkiem dla niskich emerytur. Każdy z nas oczekuje emerytury, która umożliwi godziwe egzystowanie. Nie po to pracujemy tyle lat, aby dostawać potem mizerną emeryturę. Fundusze emerytalne miały zostać właśnie tego typu zapewnieniem, dzięki którym na stare lata będzie można pędzić spokojny żywot i nie troszczyć się za bardzo o kwestie finansowe. Zdaje się, iż marzenia wielu z nas o dostatniej emeryturze nigdy się nie ziszczą. Dlatego tak dużo osób interesuje się współcześnie innego rodzaj funduszem, którym jest fundusz kapitału zalążkowego. Cóż to takiego? To innowacyjny sposób na inwestowanie swoich pieniędzy - zobacz: fundusze seed capital w ofercie. Daje on ogromne możliwości jeżeli rozchodzi się o szybki zysk – jeśli odpowiednio wybierzemy, mamy opcję na kilkukrotne zwrócenie się naszego kapitału. Każdy fundusz Venture Capital to sposób na zrobienie czegoś korzystnego ze swoimi pieniędzmi.


Pozostałe artykuły

Potrzebujemy środków pieniężnych, ale nie mamy od kogo pożyczyć? W jakie miejsce się zgłosić? Co jesteśmy w stanie zrobić?

gniazdko elektryczne
Przygotowane przez: Mebel Rust
Na podstawie: Mebel Rust
Życie gwarantuje różnorodne zaskakujące chwile. Raz z finansami, to tym bardziej sprawa robi się poważna.


Mawia się, iż pieniądze nie dają szczęścia, lecz gdy ich brakuje albo mamy kłopoty z ich ilością (a może i z niedoborem) są w stanie znacząco nadszarpnąć nasz budżet.
Opisywany tutaj fundusz powstał po to oprócz tego, żeby dawać zysk i by wspierać powstające firmy. Z pewnością wielu z nas wyda się to ryzykowne, ale opłaca się pamiętać, iż właśnie w taki sposób wielu miliarderów zbudowało swoje imperia finansowe – w odpowiednim momencie zainwestowali w firmę, która zaczęło się w ogromnym tempie rozwijać. Fundusz Venture Capital umożliwia właśnie ogromny rozwój przedsiębiorstwom, dzięki niemu realny jest zakup innowacyjnej technologii, niezbędnego sprzętu, znalezienie odpowiednich specjalistów. Dzięki temu wsparciu firma, w którą inwestujemy ma szansę wyprzedzić konkurencję, co pozwala mu generować zyski większych aniżeli podobne firmy. Fundusz kapitału zalążkowego to wspaniały sposób na inwestowanie swoich pieniędzy. Warto go wypróbować. Dowiedz się więcej na
20/05/16, 07:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.