Firmy
Firma przeprowadzkowa
Przygotowane przez: Sunset Removals
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaka firma weźmie na siebie przeprowadzkę biura? Poszukujemy sprawdzonej firmy do przeprowadzki w pobliżu Poznania.

Kiedy nadchodzi taki moment i instytucja najzwyczajniej w świecie przestaje mieć dostateczną ilość przestrzeni w danej siedzibie lub poszukuje bardzo przestrzennego, prestiżowego czy dobrze zlokalizowanego budynku, trzeba sprowadzić firmę, jaka przeprowadzi kompleksową przeprowadzkę firmy. Jak znaleźć kogoś solidnego?
formularze podatkowe
Przygotowane przez: Chris Potter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Podatki, wymiana towarów itd. – czyli co jest najistotniejsze przy zakładaniu firmy?

Wszystkie osoby, które myślą o założeniu firmy muszą pamiętać o tym, że wiąże się to nie tylko z licznymi profitami, ale również licznymi skomplikowanymi obowiązkami. Niejednokrotnie przedsiębiorca nawet nie zdaje sobie sprawy działań, jakie będzie musiał zorganizować, jak także decyzji, jakie będzie musiał podjąć.
pieniądze
Przygotowane przez: nikcname
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób można uniknąć możliwej niezręcznej sytuacji podczas wymieniania się wizytówkami?

Nie da się zaprzeczyć, że jedną z najpopularniejszych form promocji są wizytówki. Trudno sobie wyobrazić sytuację, gdy jesteśmy proszeni o dane teleadresowe naszej spółki a w odpowiedzi sięgamy po kartkę papieru, na której notujemy odpowiednie dane.


Kalkulator
Przygotowane przez: Chris de Kok
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z którymi terminami musi obowiązkowo zapoznać się młody przedsiębiorca?

Rozpoczęcie swojej aktywności gospodarczej jest niewątpliwie marzeniem dużej części z nas. Jest to jeden ze sprawdzonych sposobów osiągania przez nas dochodów pieniężnych. Kluczem do sukcesu jest oczywiście znalezienie dobrego pomysłu na nasze przedsięwzięcie, co tymczasem nie przychodzi nam bezproblemowo.
ekonomia
Przygotowane przez: David Besnette
Na podstawie: http://www.flickr.com

Większość polskich przedsiębiorców decyduje się na pomoc księgowej w ogarnianiu finansów firmy

Każdy, kto ma spółkę, zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężko ogarnąć wszystkie sprawy związane z podatkami i w całości z przepisami związanymi z pieniędzmi.

Szkolenia z dziedziny BHP oraz usługi księgowe

Czy potrzebujemy wsparcia przy prowadzeniu firmy?

Szkolenia z dziedziny BHP oraz usługi księgowe

Czasem okazuje się być tak, że na czymś się nie znamy i wtenczas poszukujemy specjalisty w danej kategorii, tak by mieć świadomość, że w dobry sposób zajmie się on wszystkimi kwestiami związanymi z prowadzeniem zakładu w konkretnej dziedzinie. Odmiennym przypadkiem powinniśmy wykonać szkolenia, do których nie posiadamy upoważnień i wtenczas także powinniśmy poszukać kogoś doświadczonego w tej kwestii.
majątek
Przygotowane przez: Zakwitnij!pl Ejdzej & Iric
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jesteś znudzony swoim zatrudnieniem? Pragnąłbyś to zmienić? To może własna firma? Ale czy faktycznie to odpowiedni pomysł?

Każdy kto jest znudzony swoim obecnym zatrudnieniem zastanawia się: a może tak założyć własną firmę? Koncepcja ta wydaje się o tyle interesująca, iż właściwie swój biznes to brak szefa i własne decyzje. Oczywiście, niesie to za sobą obawę, że może się nie poszczęścić, lecz jest jednocześnie mocno zachęcające.
deklaracje
Przygotowane przez: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Na podstawie: http://www.flickr.com

W obecnych czasach, gdy zazwyczaj przytrafiają się kryzysy, każda wielka firma potrzebuje doświadczonego Dyrektora ds. finansów

W przeszłości spółki za fundament swojego dobrego działania uważały profesjonalną księgową. Jednak, teraz to już nie wystarcza.
portal podatkowy
Przygotowane przez: swimboy1

Masz swoją działalność? Pomyśl o zadeklarowaniu podatku

Pierwszy kwartał każdego roku to ciężki okres dla ludzi posiadających własne firmy. Bowiem wtenczas przychodzi pora na opłacenie podatków od zeszłorocznych przychodów. Wielu przedsiębiorców bowiem opłaca je raz w roku, także jest to dla nich duży cios finansowy. Jeśli sam prowadzisz swój własny biznes, nie zapomnij żeby właściwie wykonać deklarację podatkową. Bowiem jeżeli ukryjemy przychody, nawet nienaumyślnie, w razie kontroli czeka nas spora grzywna.
Księgowość
Przygotowane przez: Times Square PR
Na podstawie: Times Square PR

Jeżeli chcemy na własną rękę prowadzić księgowość dla własnej firmy, to online wychodzi na przód także w tej sferze.

W czasach jeszcze lepszych technologii internetowej czy też postępów, tak jak bankowość internetowa stała się normom w używaniu, tak także księgowość dla przedsiębiorstwa staje się normom. Głownie posiadasz dostęp do własnych rozliczeń 24 godziny na dobę, niskie wydatki obsługi rachunkowości, a też więcej czasu na kierowanie własnej działalności.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.