Samotność okazuje się ciężka i zdaje sobie sprawę z tego doskonale każdy, kto jej doświadczył

Człowiek jest istotą stadną i życie samemu przez dłuższy czas nie jest satysfakcjonujące.


Pozostaliśmy stworzeni do kochania, nieraz tych pokładów miłości mamy w sobie faktycznie dużo, lecz z jakiś powodów nie jesteśmy w stanie odnaleźć dla siebie partnera na dalsze lata.
ogłoszenia
Przygotowane przez: Igor Stawiarski
Na podstawie: http://www.flickr.com


pracy
Przygotowane przez: Claus Günther
Na podstawie: http://www.flickr.com


Czasem jest to spowodowane obawą na wspomnienie choćby niełatwego dzieciństwa, nieraz jesteśmy po prostu zbyt nieśmiali, aby zainicjować jakąś znajomość i życie przemija nam bez pary. Powodów samotności może być bardzo dużo, ale zawsze powinno się walczyć o to, by uciec od niej wszelkimi dostępnymi sposobami. Bardzo dobrym sposobem, choć niestety bardzo często omijanym przez singli są ogłoszenia matrymonialne. To stary, dobry, sprawdzony sposób, bo wielu samotnych akurat takie ogłoszenia połączyły na stałe. Niestety bardzo wielu singli odczuwa niepokój na samą myśl o tym, iż ktoś znajomy miałby możliwość się o tym dowiedzieć, a przy okazji zadrwić .

Nie zapomnij o tym, że nasz serwis www (http://www.workservice.pl/praca/logistyk/bialystok/) ma tylko użyteczne informacje, które zapewne Ci się będą mogły przydać. Sprawdź nas i upewnij się, że warto jest go odwiedzić.

Nie ma jednak co oglądać się na innych, wskazane jest powalczyć o swoje życie, a takie ogłoszenia dają niejednokrotnie naprawdę duże rezultaty. Nikt za nas życia nie przeżyje i jeśli osobiście nie postaramy się o zmiany, to one nie przyjdą. Boisz się, że znajomi będą z Ciebie żartować, gdyż takie ogłoszenia mają możliwość wpaść w ręce każdego jednego? Niech się śmieją. To świadczy o ich niskim poziomie, nie Twoim.
Samotność nigdy każdemu z nas nie będzie dobrze służyła.

Jeśli ten temat Cię zainteresował, to zapewne zainteresuje Cię także nowa publikacja na prezentowane zagadnienie, gdyż też posiada pasjonujące informacje.

Uczyń wiec wszystko, by wyrwać się z niej jak najprędzej. Każdy, Ty także zasługujesz na szczęście, a to, jak je odnajdziesz, nie powinno nikogo ciekawić.
21/01/22, 15:42
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.