Skąd możemy dowiadywać się odnośnie premier gierek na konsole?

Chcemy grać sobie w świeże gry, bo nawet najwybitniejsza gra po upływie pewnego czasu tak jakby jest w stanie się bardzo znudzić. Prawda jest taka, że tylko kilka gierek praktycznie nigdy się nie znudzi, chociaż zapewne gdybyśmy katowali przez całe życie wyłącznie jeden tytuł, tak czy siak czulibyśmy nudę.


kontroler do gry
Przygotowane przez: Play Among Friends Paf
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tak działa nasza psychika, zresztą w istocie nie tylko z gierkami tak bywa, lecz również z choćby samochodami, ubraniami, pożywieniem, etc. Takowych przykładów tak naprawdę można podać sporo większą liczbę.

Jeśli taka kwestia Cię absorbuje, to kliknij ten link, ponieważ bardzo zbliżone tematy publikuje właśnie ten portal (http://www.lemans.pl/). On również jest wartościowy.

Gdy wiemy, że nie ma za wielu bardziej interesujących form spędzania czasu, niż gry komputerowe, lecz w zupełności nie wiemy jak podejść do tematu nowości w świecie gier, w szczególności interesować się powinniśmy blogami internetowymi.


Nawet niewielkie, hobbystyczne blogi internetowe są w wielu przypadkach świetnym źródłem wiadomości na wszystkie tematy mające związek z grami. Zatem jeśli interesuje nas gra taka jak chociażby Destiny (przeczytaj o nowej grze na PS: na naszym portalu), ale najzupełniej nie wiemy czy jest fajna, warta naszych wytrwale zarobionych pieniędzy, najzwyczajniej opisy umieszczane na blogach mogą spowodować wiele dobrego, to pewnik.

Raduje serce, że blogi internetowe są najzupełniej niezależne - no wiadomo, opinia odnośnie każdej gry będzie zawsze bardzo subiektywna, lecz to zapewne pewne, iż naprawdę nie ma sensowniejszego źródła sensownych opinii odnośnie gier - komputerowe, PSX, Xbox oraz reszta, niż nasza blogosfera. Czasopisma, które funkcjonują w ramach ogromnego koncernu medialnego są w wielu przypadkach zależne. A więc recenzentom ciężko napisać coś szczerze, ponieważ zasadniczo jest tak, że za wielkie pieniądze za tym stoją. No może to trochę za ostra opinia, ale jeśli ktoś z nas pragnie wiedzieć sporo więcej na temat gier, w szczególności premier, nie natrafi na coś lepszego, niźli akurat zwykły blog. Oczywiście ten blog, który charakteryzuje się odpowiednim poziomem, zatem nie jest raczej prowadzony przez typowego nastolatka.

Masz jakiekolwiek problemy ze znalezieniem rzetelnych informacji? To spójrz na tekst (https://redpike.pl/) dostępny na tej stronie a upewnisz się, że to jest wszystko, co potrzebne.

Choć nie generalizujmy, bądź co bądź o sensownie recenzującego nastolatka znowu nie jest aż tak piekielnie ciężko. Zatem powodzenia w poszukiwaniu ciekawych gierek.
20/03/16, 07:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.