Trzeba inwestować w promocję własnego biznesu - tak, aby być w stanie pozyskać nowych kupujących z różnych źródeł

Reklama wydaje się być dźwignią handlu - zdaje sobie z tego sprawę każdy, nawet przedszkolak. W ostatnich latach zmienia się jednakże sposób jej rozumowania. Dawniej w celu promowania różnego typu artykułów wykorzystywano zwykle media.


Dzisiaj bywa już zupełnie inaczej.


Pozostałe artykuły

Bazy danych - czym dokładnie są, w jaki sposób móc je kontrolować oraz kto ma możliwość nam w tym pomóc?

spawanie
Przygotowane przez: PEO ACWA
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bazą danych nazywamy zbiór informacji, zwykle obejmujący jakiś konkretny temat i różne powiązane wraz z nim zagadnienia, zlokalizowane na jednym nośniku. Takiego typu baz powstały całe miliardy, nie wspominając o tej największej, tak właściwie nieskończonej, którą to nazywamy siecią internetową.


przydatna strona www
Przygotowane przez: Alexander Nie
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dzisiaj kieruje się duża uwagę na użycie przestrzeni publicznej w celu promowania swojego artykuły. Bardzo popularne stały się billboardy. Jesteśmy w stanie je zauważyć, gdy pędzimy trasa szybkiego ruchu albo także na ulicach miasta. Różne są ich wielkości i bywają wieszane na przeróżnej wysokości, ale zamiar jest wszakże taki sam - być zauważonym przez nowego klienta. Billboardy mogą być zamawiane przez międzynarodowe koncerny z dużym zasięgiem, ale nie bywa tak zawsze. Mają możliwość zamówić go również małe firmy. Szczególnie ważne wtedy jest, aby billboard znajdował się niedaleko ich punktu czy salonu. Na billboardzie powinna wówczas obowiązkowo znajdować się wiadomość z adresem oraz strzałką, że oto jesteśmy 50 metrów stąd, zatem tuż za rogiem. Taki sposób reklamy jest niezwykle skuteczny, gdyż potencjalny klient (następna strona) nie ma wymówki, że może następnym razem, bo to za daleko. Jeżeli mieszkamy w Małopolsce i przykładowo mamy sklep lub salon piękności w Tarnowie, to jest to idealne miasto na promocję.


Posiada spory potencjał, a jest tańsze aniżeli Kraków. Toteż jeśli interesują nas billboardy Tarnów jest rewelacyjnym miejscem, gdzie możemy promować swój produkt albo biznes. Na pewno nie pożałujemy swojej decyzji.
22/01/07, 07:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.