Chcesz odpowiednio zadbać o szkolenia swoich pracowników? Fajnym sposobem będzie na przykład e-learning.

W obecnych czasach niemalże każdy prezes firmy świetnie zdaje sobie sprawę z faktu, że dobrze przeszkoleni pracownicy to prawdziwa szansa na wielki rozwój firmy. Wprawdzie może się wydawać, że dzisiaj dużo obowiązków przejmują w szczególności urządzenia, jednak nie da się ukryć, że nawet najmocniej inteligentna maszyna nie będzie mogła pracować bez pomocy wyszkolonego pracownika.
Gaśnica
Przygotowane przez: Pratheesh Prakash
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli zatem pragniesz, aby Twoja firma się rozwijała, wtedy niewątpliwie musisz zapewniać swoim pracownikom dostęp do najlepszych szkoleń, które będą podnosiły regularnie ich umiejętności. Nie da się jednak ukryć, że w teraźniejszych czasach właściwie wszyscy podwładni muszą zaliczyć parę kursów klasycznych, które pojawiają się właściwie w każdej pracy - w każdym zakładzie pracy trzeba je też odbyć, niezależnie od tego, czy odbywało się je w poprzednich zakładach pracy. Mowa szczególnie o szkoleniu BHP, znienawidzonych właściwie przez wszystkich pracowników (polecana strona). Jeżeli zatrudniasz w swojej firmie pracowników, również musisz zorganizować dla nich szkolenie BHP.
Kask, BHP
Przygotowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
O ile organizowanie szkoleń zawodowych ma spory sens, o tyle szkolenie BHP zazwyczaj traktuje się po macoszemu - praktycznie wszystkim zależy tylko, żeby szkolenie odbyło się jak najniższym kosztem, skończyło jak najwcześniej i nie powodowało żadnych innych trudności.


Pozostałe artykuły

Wrocław jest miastem o wyjątkowo obfitej ofercie hoteli a także sal szkoleniowych

sala konferencyjna
Przygotowane przez: Mitch Altman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mnóstwo działających w obecnych czasach korporacji przykłada sporą wagę do regularnych szkoleń swoich pracowników. Wykorzystują oni wielorakie metody powiązane z motywacją, których w tym momencie jest pełno i, dodatkowo, stały się one bardzo atrakcyjne.


Jeżeli Ty również chcesz zorganizować dla swoich podwładnych jak najszybciej szkolenie BHP, wtedy możesz pomyśleć o tym, żeby zorganizować takie szkolenie za pośrednictwem platformy do e-learningu. W takich wypadkach podwładni będą mogli zrobić szkolenie w swoim domu, nie tracą przy tym ani minuty z dnia pracy, co niewątpliwie będzie dla Ciebie ważną wiadomością.

Uważasz, że ten artykuł jest użyteczny? Jeżeli tak, to zobacz poza tym ten wiarygodny serwis (www.ewidencjamajatku.pl/funkcjonalnosc/inwentaryzacja-srodkow-trwalych) - on też przykuje Twoją uwagę.

Nie da się ukryć, że taka forma szkolenia będzie bardziej atrakcyjna także dla Twoich pracowników.
współcześnie pod hasłem "szkolenia BHP e-learning" można odnaleźć w sieci mnóstwo witryn internetowych, na których można takie szkolenia dla swoich podwładnych wykupić. Nie kosztuje to zbyt wiele, a daje Ci pewność, że pracownicy zrobią szkolenie. Dobrze w takim systemie utworzyć konto firmowe - tam będą zapisywane dane wszystkich Twoich pracowników, którzy już przeprowadzili szkolenie z zakresu BHP za pośrednictwem sieci.
Na podstawie: http://gemmar.com.pl/
23/04/04, 13:56
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.