W jaki sposób zareklamować swoją kapelę ?

Działa aż tak wiele zespołów grających metal, że po prostu wielce trudno radzić sobie z tym, aby wypromować własną kapelę. Być może jest genialna, a więc naszym niejako obowiązkiem jest to by we wszystkich przypadkach umieć zadbać o reklamę?

W końcu jeśli coś jest kapitalne, praktycznie tak rewelacyjne jak choćby polski zespół behemoth, bez cienia wątpliwości należałoby zadbać o wszystko co ma związek ze swoim zespołem. Jednak nikt nie mówi, że dbanie o własny PR jest w dzisiejszym świecie bardzo łatwe! Fakty są takie, iż aby mieć okazję odnieść upragniony sukces, oprócz naturalnie talentu, należy umieć się promować. A nie można powiedzieć, że to przesadnie łatwe. A więc ta osoba, która na serio bierze w rachubę robienie kariery, zdecydowanie powinna się postarać. Naturalnie darmowa reklama nie jest prosta do zrealizowania, lecz bez paniki - spokojnie można poradzić sobie z reklamą za względnie nieduże sumy. Przykładowo ciekawe jest reklamowanie swojego metalu za pomocą Facebooka.

gitara
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
Bardzo często sytuacja jest taka, że chociaż chcielibyśmy mocno się wypromować bez pośrednictwa tego typu serwisów, na nasze nieszczęście to nierealne. Chociaż i tak nie ma nic zdrożnego w temacie promowania własnego zespołu za pośrednictwem Facebooka. Zapewne gdyby na przykład judas priest dopiero dzisiaj rozpoczynał grać, jego twórcy także poszukiwaliby reklamy na Fejsie. Naprawdę nie ma w tym wszystkim niczego złego. Śmiało promować się w tym serwisie, tak naprawdę robią to setki ambitnych zespołów metalowych, zatem trzeba się śpieszyć.

Należy również zwrócić uwagę, iż choć dosyć ciężko wybić się na Youtube, tak czy siak przydałoby się zadbać o umieszczenie własnych piosenek w owym serwisie. Jeżeli nasz metal naprawdę będzie bardzo dobry, bardzo możliwe, że odniesiemy duży sukces.

Ten wpis zawiera ciekawe informacje na prezentowany temat - jeśli chcesz uzyskać więcej wpisów, to odwiedź stronę herbata dla restauracji, która omawia podobne problemy.

Jednakowoż nawet jeśli wyświetleń nie będzie wiele, tak czy siak w żadnym razie nie można zakładać, iż jesteśmy do niczego. Muzycy zespołu, który tak podchodzą do swojej twórczości muszą wiedzieć, że najbardziej istotne jest to by doskonale potrafić się zabawić. To jasne.
24/03/18, 08:37
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.