Jak nabyć najtańsze bilety lotnicze? Nasz poradnik

Większość z nas chciałoby niedrogo podróżować, a niezwykle tanie loty są częstym marzeniem. Część z nas słyszała też historie o lotach za złotówkę albo jedno euro. Powinno się jednak wiedzieć, że nawet jeśli kiedyś można było kupić tak tanie bilety, ten czas minął, prawdopodobnie na stałe.
import i eksport
Przygotowane przez: U.S. Department of Agriculture
Na podstawie: http://www.flickr.com


Mimo to można często nabyć bilety na samolot za małe pieniądze. Jest na to kilka sposobów. Trzeba tylko pamiętać, że obecnie istnieje możliwość trafienia na loty za kilkadziesiąt złotych po Europie, ale już przy odleglejszych destynacjach, takie okazje praktycznie się nie zdarzają.


korporacja
Przygotowane przez: HazteOir.org
Na podstawie: http://www.flickr.com


Przede wszystkim wędrowcy, których interesują naprawdę tanie loty, muszą być elastyczni. Najlepiej co do destynacji i terminu wyprawy. Wtedy będą mogli skorzystać z większej ilości promocji. Bo to nie tak, że linie lotnicze robią promocje jednocześnie na wszystkich trasach i w każdym terminie. Gdy mamy konkretną listę marzeń lub rejonów świata, które koniecznie chcemy odwiedzić (i jeszcze luźno dysponujemy urlopem) będziemy bardziej elastyczni i można mieć nadzieję, że uda się nam zakupić bilet w niskiej cenie.


kursy
Przygotowane przez: US Department of Education
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jak to zrobić? Musimy często odwiedzać wyszukiwarki lotów, które agregują dane wielu linii lotniczych. Odwiedzać trzeba również strony tanich linii lotniczych. Następnym sposobem jest podpatrywanie stron WWW, które informują o dobrych promocjach podróżniczych. Działają przy nich często dość prężne społeczności ludzi, którzy dzielą się swoimi znaleziskami lotniczymi. To tam niedoświadczone osoby mogą znaleźć tanie loty. Pamiętać trzeba, że zazwyczaj ciekawe znaleziska dość szybko się kończą.

Spodobał Ci się tego rodzaju materiał? Jeżeli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij najpierw ten link - ta witryna agencja reklamowa kraków także bez wątpienia wpadnie Ci w oko.

W cenie są refleks i umiejętność szybkiego podjęcia decyzji. Nie wyłącznie dlatego, że najtańsze loty są szybko sprzedawane, ale i dlatego, że często są one zwyczajnie wynikiem błędów przewoźników.
A błędy się przecież naprawia.


Musimy mieć również gotowość na to, że bardzo wiele tanich lotów oznacza podróżowanie np. tylko z bagażem podręcznym, z męczącą przesiadką lub bez możliwości selekcji miejsca. Nie jest to więc sposób dla każdego.
23/11/19, 08:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.