Tłumaczenia
rusztowanie
Przygotowane przez: Nan Palmero
Na podstawie: http://www.flickr.com

Różni ludzie śledzą mwig40

Kwoty przeróżnych materiałów w dużej mierze będą zależne od tego, co dzieje się na giełdzie. Ale są także ludzie, którzy własne pieniądze inwestują również w tym miejscu, co sprawia, że oczy naprawdę wielu przeróżnych osób zwrócone są na notowania giełdowe, gdyż dokładnie oni kontrolują to co się tam dzieje.
Słownik
Przygotowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Jak profesjonalnego tłumacza języka ukraińskiego?

Chociaż Ukraina na swoje nieszczęście w ostatnich dwudziestu latach bardzo się pogubiła - dzisiaj mają jedno z najniższych PKB na mieszkańca na Starym Kontynencie, a jeszcze oprócz tego nawet pewne kraje afrykańskie są bogatsze od naszych wschodnich sąsiadów, to tak czy siak inwestowanie w tym państwie ma dużo sensu. To tak naprawdę przykre, że kraj, który w 1990 roku był zamożniejszy od Polski, aktualnie jest dużo biedniejszy... Fakty są takie, iż są spore szanse na to by nareszcie ten niesamowity kraj mógł się rozwijać. Chociaż naturalnie znajdują się głosy wedle których Ukraina za pewien czas zostanie przedzielona na kilka części.
Słowniki języków obcych
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Z jakich powodów radzę zostanie tłumaczem języka niemieckiego?

Niemalże od dziecka chciałem wykonywać tłumaczenia. Uwielbiałem języki obce, czyli nie mam żadnego kłopotu z tym by poznawać nowe słówka - niemieckie bądź angielskie. Jednak fakty są takie, że ogólnie nie wszyscy ludzie są dobrym tłumaczami. W wielu przypadkach nawet jeśli najzupełniej nie mamy problemów z danym językiem obcym, to i tak nie nadajemy się do tłumaczenia. Trudno jakoś polemizować z owym twierdzeniem - w końcu w żadnym razie nie odkryłem czegoś nowego. Dobrze, ale w końcu pragnę podać teraz plusy bycia tłumaczem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.