Firma
Drukarnia
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Elementy decydujące o wizerunku firmy

Wielu z nas myśli o zarejestrowaniu swej działalności. Jest to dobry pomysł kiedy czujemy że ważna jest dla nas niezależność. Gdy będziemy się nad tym zastanawiać pierwszej kolejności trzeba zastanowić się co pragniemy robić i co właściwie potrafimy czynić.
księgowość
Przygotowane przez: sanchezcl
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Audyt finansowy musi okazać się dokładnie wykonany

Jeżeli posiadamy firmę, to musimy wydawać sobie sprawę z tego, że niesamowicie istotne są rzetelne rozliczenia z różnorakimi urzędami, gdyż tylko wtedy mamy szansę unikać sporych nagan finansowych, które będą hamowały rozwój naszego przedsiębiorstwa.
biuro rachunkowe
Na podstawie: sxc.hu

Jak dobrze wybrać biuro księgowe, o czym trzeba pamiętać w czasie szukania.

Prowadząc własną firmę nie da się pominąć spraw związanych z księgowością i rozliczeniem z rozmaitymi urzędami. Niektórzy właściciele zajmują się tym osobiście, jeżeli nie ma się pracowników a dokumentów nie będzie dużo, to i można w ten sposób podejść do tematu. Jednak większość z nich podchodzi do sprawy w taki sposób, że oni mają zarabiać pieniądze, a nie liczyć podatki i wypełniać deklaracje.
Bankowość prywatna- private banking
Przygotowane przez: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zarobiłeś pokaźną sumę pieniędzy i chcesz je gdzieś ulokować?

Zaoszczędzileś pokaźną sumę pieniędzy? Nabyłeś wart miliony los w Totolotku? A może masz ogromną pensję? Przeciętne oferty bankowe nie są dla ciebie. Wiele banków (w tym też i te z naszego państwa) ma ofertę indywidualną dla najbogatszych klientów – w mowie Szekspira nazywa się to private banking.
Zwolnienie pracownika
Przygotowane przez: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zwolnić pracownika – kwestia,która przysparza wielu pracodawcom różnych wątpliwości natury prawnej

Często jak zatrudniamy pracownika to pragniemy tego, żeby współpraca układała się bez problemów. Nie mniej jednak zazwyczaj dochodzi do takich problemów, że zatrudniony człowiek nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Czasami to wynika ze zbyt małych umiejętności, a w niektórych przypadkiem jest to rezultat braku dostatecznego zaangażowania.
w obiektywie
Przygotowane przez: Tom May
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy warto nabyć obiektywy firmy Sigma?

Trudno zaprzeczyć, że obecnie coraz więcej osób ma możliwość robienia takich rzeczy, które jeszcze niedawno temu były raczej zarezerwowane dla fachowców. Nie chodzi tu wcale o różnego typu sporty ekstremalne czy inne wymagające dużego wysiłku hobby, na które często porywają się amatorzy, ale o aktywności związane z posiadaniem wysokiej jakości sprzętu i świetnego zmysłu artystycznego – czyli o fotografię.
finanse
Na podstawie: http://www.fss-finanse.pl/

Zakładasz swoją firmę? Nie zapominaj o istotnych kwestiach związanych z rozliczeniami!

Wysokie bezrobocie, które w Polsce utrzymuje się już od kilku ładnych lat sprawiło, że coraz więcej osób decyduje się na założenie własnej firmy. To dla bardzo dużej ilości osób było jedynie rozwiązanie, które pozwalało na uniknięcie braku pracy. Tworząc własną firmę, powinno się jednak pamiętać o wielu kwestiach oraz nowatorskich rozwiązaniach, które istotnie mogą ułatwić jej prowadzenie.
śledztwo
Na podstawie: http://www.morguefile.com/

Wierzytelność oraz windykacja - a więc, "z jaką rzeczą tę rzecz się je" przeznaczona dla laików

Czy dokładnie bywa wierzytelność? Cóż to słowo może oznaczać? A windykacja? Jaka osoba się nią zajmuje oraz jakie istnieją jej rodzaje? Te wszystkie rzeczy oraz jeszcze bardziej dużo dowiesz się czytając w obecnej chwili nasz własny felieton!
finanse
Przygotowane przez: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wiele niewielkich i dużych firm korzysta z usług doradców wykwalifikowanych w obszarze finansów

Prowadząc własną aktywność gospodarczą trzeba być wykwalifikowanym w wielu aspektach, aby wszystkie procesy zachodzące w korporacji następowały bez problemów. Nie zawsze jednak da się całość pełnić samemu, bowiem brak specjalistycznej wiedzy na to nie zezwala. Wskazane jest aby wtenczas rozważyć nawiązanie współpracy ze specjalistą, jaki ma kompetentną wiedzę. Kapitalnym przykładem jest bez wątpienia dział finansów, który niejednokrotnie wywołuje kłopoty początkującym biznesmenom. Jeśli więc mamy w planach otworzenie własnej działalności gospodarczej wskazane jest aby pomyśleć o współpracy z konsultantem.
regały w magazynie
Przygotowane przez: Scott Lewis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wynajmowanie magazynu – podstawowe elementy

Prowadzenie swojej działalności gospodarczej częstokrotnie wiąże się z obowiązkiem wynajęcia powierzchni magazynowej. Szczególnie, gdy rozbudowujemy ofertę i potrzebujemy więcej miejsca, aby gromadzić asortyment, jaki będziemy sprzedawać klientom. Jeśli i tobie niezbędna jest powierzchnia magazynowa – Wrocław to tylko jedno z miast, w jakich można wyszukać magazyny. Jakie kwestie są dla nas nadrzędne?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.