Przygoda
Gdańsk
Przygotowane przez: grego1402
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wakacje raczej na sportowo? Jeśli wolisz aktywnie spędzić czas, wybierz się na północ!

Zwykle wakacje kojarzą nam się z leżeniem na plaży czy nad brzegiem basenu. Są jednak tacy, którzy wolą spędzać swoje wakacje na sportowo - jeżeli do nich należysz, wówczas bez wątpienia zainteresuje Cię możliwość spędzenia wakacji na północy Europy!
znajomi w pubie
Przygotowane przez: Harry Wood
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co to jest escape room? Trochę ważnych wskazówek

Powstanie escape room jest powiązane z rozwojem wirtualnych gier. W roku 1988 pojawiła się na sklepowych półkach pierwsza gra składająca się w dużej mierze z wyświetlanego na ekranie monitora tekstu. Zadaniem w grze było dotarcie, a później wyjście z zamkniętego wnętrza. Gry wirtualne zostały przeniesione do świata realnego. W ten sposób narodziła się nowa era grupowych gier logicznych.
spływy kajakowe
Przygotowane przez: TimothyJ
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie udać się na spływy kajakowe? Czy kajaki są bezpieczną formą rozrywki?

Lato wkrótce. Sporo osób wybiera się na wyjazdy poza granice kraju. Są jednak tacy, jacy reflektują na wyjazdy w Polskę. Które rejony są najczęściej wybierane?
rzeka
Przygotowane przez: Limoncello
Na podstawie: www.sxc.hu

Spływ Bardo- forma wypoczynku gwarantująca świetne emocje a także wspaniałe wspomnienia

Chcąc wyjechać na urlop warto zdecydować się na miejsce, które jest w stanie zagwarantować zarówno świetny wypoczynek, jak też niecodzienne emocje. Bezkonkurencyjną formą wypoczynku jest spływ Bardo, za sprawą którego jesteśmy w stanie przeżyć świetne emocje. Każda osoba, która chce być blisko natury, albo po prostu spędzić udane wczasy niewątpliwie powinna zdecydować się na spływ.
chorwacja
Na podstawie: pixabay.com

Czy warto wybrać się do Chorwacji?

Każdy z nas ma marzenie o jakiejś niepowtarzalnej wycieczce. Nikt nie ma ochoty przez cały rok tylko chodzić do pracy i przychodzić do mieszkania. To nam nie starcza. Potrzebujemy się rozerwać i to nie tylko chodząc pobawić się do któregoś z modnych klubów. Potrzeba totalnej zmiany miejsca. Z tego powodu kuszą nas oferty biur podróży, kiedy dostrzegamy hasła: Chorwacja wycieczki. Tych osób, które były już w Chorwacji nie będzie trzeba namawiać. Każdy dobrze wie, że wycieczka do Chorwacji to świetna sprawa.
Obozy konne
Przygotowane przez: ime
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Ciekawą propozycją wyjazdową są obozy konne na Mazurach

Zaplanujmy coś niesamowitego
Wakacje to taki moment, który powinien się wiązać tylko z przyjemnymi kwestiami, dlatego warto robić wszystko, aby nasze pociechy miały z tego okresu jak najmilsze wspomnienia.Mamy szansę się wybrać z nimi na rodzinny wypad w jakiś ciekawy rejon, ale jeżeli nasze dzieciaki okazują się być już w takim wieku, że wypad z rodzicami nie okazuje się być dla nich szczytem pragnień, to może trzeba rozejrzeć się za jakimiś ciekawymi obozami?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.