Język
Słownik
Przygotowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Jak profesjonalnego tłumacza języka ukraińskiego?

Chociaż Ukraina na swoje nieszczęście w ostatnich dwudziestu latach bardzo się pogubiła - dzisiaj mają jedno z najniższych PKB na mieszkańca na Starym Kontynencie, a jeszcze oprócz tego nawet pewne kraje afrykańskie są bogatsze od naszych wschodnich sąsiadów, to tak czy siak inwestowanie w tym państwie ma dużo sensu. To tak naprawdę przykre, że kraj, który w 1990 roku był zamożniejszy od Polski, aktualnie jest dużo biedniejszy... Fakty są takie, iż są spore szanse na to by nareszcie ten niesamowity kraj mógł się rozwijać. Chociaż naturalnie znajdują się głosy wedle których Ukraina za pewien czas zostanie przedzielona na kilka części.
nauka angielskiego
Przygotowane przez: U.S. Embassy Tel Aviv
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przeczytaj dlaczego należy uczyć się języków obcych

Wykształcenie ma dziś priorytetowe znaczenie. Coraz więcej osób doskonale zdaje sobie z tego faktu sprawę, dlatego starają się uczyć jak najlepiej, żeby następnie dostać się na stosowne studia. Wyłącznie w ten sposób mają możliwość zapewnić sobie świetną przyszłość oraz zarobki, które będą spełniały ich oczekiwania. Okazuje się jednakże, że nawet ambitny zawód, na który jest dość duże zapotrzebowanie nie będzie gwarancją posady.

Jak wybrać kurs językowy?

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek jakim sposobem znaleźć najlepszą szkołę językową? Czy ma być duża, oferować naukę wielu języków, czy lepsza będzie mała, oferująca zaledwie trzy lub cztery kursy? Czy lepiej żeby pracowali w niej polscy lektorzy po dobrych studiach, czy może obcokrajowcy, którzy będą uczyli swojego ojczystego języka?
Wypadek
Przygotowane przez: Contando Estrelas
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co robić, aby uzyskać rekompensatę po wypadku w UK

Pochodzisz z Polski? Mieszkasz w Wielkiej Brytanii? Ty, lub ktoś Ci bliski miał tam wypadek? Jeśli odpowiedzi na wszystkie trzy z tych pytań brzmi TAK, ten artykuł jest dla Ciebie. W czasach, kiedy tylu rodaków postanawia układać sobie życie, albo przynajmniej na nie zarabiać, za granicą, porady prawne we wszystkich kwestiach z tym związanych są jak najbardziej pożądane. Zwłaszcza jeśli chodzi o otrzymywanie odszkodowań po wypadkach, które zdarzyły się w pracy lub na drodze. Bo jak wiadomo wypadki się zdarzają, i to stosunkowo często.
fachowcy
Na podstawie: searchmarketingpost.com

Wsparcie dla starszych Kilka słów odnośnie opieki nad osobami starszymi w Niemczech

Od kilkunastu lat sporo osób jedzie za granicę, szczególnie do Niemiec, aby tam zająć się ludźmi w podeszłym wieku. Ta praca, pomimo iż trudna, jest w dalszym ciągu mocno popularna
sąd
Przygotowane przez: Mark Hillary
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak działa adwokat i dlaczego trzeba korzystać z jego usług tak by dać sobie radę w sądzie?

Chcesz porady adwokata i nie wiesz gdzie pójść? Masz problem natury prawnej? Przekonaj się co może w tej sprawie zrobić adwokat!


Jak działa adwokat i dlaczego trzeba korzystać z jego usług tak by dać sobie radę w sądzie?

Czy warto skorzystać z porady adwokata? To pytanie na pewno nie raz zadaje sobie dużo tych ludzi, które to zostają postawione w obliczu kłopotów cechy prawnej i myślą się czy przyda im się dobry adwokat Rzeszów.

O nauce obcego języka

Istnieje przekonanie, iż samodzielne nauczenie się języka obcego jest to rzecz niezwykle karkołomna lub wręcz niemożliwa. Większość osób uważa, iż jest to zagadnienie tak skomplikowane, że wymaga uczęszczania na kursy kierowane przez właściwie wykwalifikowanych pedagogów. To przekonanie z gruntu nieprawdziwe.
stadion
Przygotowane przez: Rob S
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kursy niemieckiego: rewelacyjny program nauczania dający zauważalne rezultaty

Nie ma wątpliwości, że znajomość języków obcych może nam niesamowicie pomóc zarówno w życiu służbowym,jak także prywatnym. Szczególnie ceniony jest ostatnich latach język niemiecki, którego warto uczyć się w Szczecinie. Kursy języka niemieckiego oparte są na rozbudowanym programie, podczas którego możemy rozwinąć swe umiejętności jednocześnie w mowie, jak również w piśmie.
prawo
Przygotowane przez: Manoj Prasad
Na podstawie: http://www.flickr.com

Podliczenie co roczne PIT - czyli, czym to tak naprawdę jest i po co tę rzecz się uzupełnia

Każdy, kto jest personą pełnoletnią i posiada jakikolwiek rodzaj dochodu, musi składać coroczną deklarację rodzaju PIT. Czym jednak wspomniany PIT tak naprawdę jest? Jaką rzecz znaczy ów skrót? Jakiego typu istnieją rodzaje deklaracji rodzaju PIT, które - w zależności od tego, czym się w konkretnym roku zajmujemy - jesteśmy zmuszeni uzupełniać? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo bez najbardziej małego problemu odnajdziesz w środku naszego nowego felietoniku!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.