Biznes
coaching
Przygotowane przez: Philippe Put
Na podstawie: http://www.flickr.com

Doceniajmy mocniej coachów!

Mądrze podchodzący do własnego życia zawodowego człowiek musi na bieżąco się dokształcać, powiększać zakres swojej wiedzy. Jeżeli nie chcemy być za jakiś czas przegonieni przez bardziej żądnych wiedzy, bez dwóch zdań musimy postawić na powiększenie zakresu wiedzy.
pracownicy
Przygotowane przez: US Department of Labor
Na podstawie: http://www.flickr.com

Posiadanie własnej przedsiębiorstwa - a więc, największe wady oraz niewątpliwe zalety

Wielu spośród nas w ogóle nie przeszkadza pracowanie pod czyimś "skrzydłem". Z radością pracujemy dla kogoś, która nam płaci, no a sam musi martwić się resztą - my tylko wykonujemy powierzone nam zadania oraz cieszymy się mniej lub bardziej z wypłaty, w uzależnieniu od wykonywanego poprzez nasze osoby zajęcia.
podatki
Na podstawie: flickr.com

Księgowość i inne ważne sprawy przy rozpoczynaniu działalności

Gdy zamierzamy otworzyć własną firmę, jest wiele szczegółów o których powinniśmy pamiętać. W każdym rodzaju działalności szczegóły mogą się różnić, ale sporo z nich się powtarza.
Pudełko
Na podstawie: http://sxc.hu/

Pożyczka bankowa jako droga na rozwój i funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa

Kredyt jest ciągle jedną z najbardziej atrakcyjnych metod pozyskiwania dużej gotówki w kwestiach konsumpcyjnych oraz inwestycyjnych. Również spore przedsiębiorstwa ale także osoby indywidualne wykorzystują pieniądze z pożyczek bankowych celem zakupu nieruchomości bądź też na codzienną działalność przedsiębiorstwa.
flaga Unii Europejskiej
Przygotowane przez: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ciekawe informacje dotyczące dofinansowania z Unii

Unia Europejska to organizacja, która dała naszemu krajowi dużo możliwości - jeśli jesteśmy choćby odrobinę aktywni, możemy czerpać zyski z uczestnictwa naszego kraju w owej organizacji. W ogóle to czas bardzo szybko biegnie - w końcu weszliśmy do UE już 10 lat temu. I nawet ci politycy, którzy niegdyś byli wielkimi przeciwnikami wejścia Polski do UE bardzo dobrze wiedzą, że najzupełniej nie mieli odnośnie tego racji. Choć to tak czy siak tylko politycy, a wszyscy wiemy, iż duża polityka to gra. Cóż, geopolityka jest jakby nie patrzeć nieubłagana - jeżeli nie chcieliśmy skończyć jak Ukraina, kategorycznie musieliśmy zagłosować na tak w unijnym referendum.
kosmetyki
Przygotowane przez: Susanne Nilsson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Postęp, rozwój, innowacje - jak osiągnąć sukces w firmie wykorzystując szkolenia oraz ISO 14001

Ciężko jest marzyć o progresie bez odpowiednich kwalifikacji. Sytuacja tyczy się zarówno ludzi uprawiających sport oraz rozwoju w biznesie.
Szara strefa
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Jak efektywnie zarządzać własną firmą? Możesz dla przykładu wdrożyć w przedsiębiorstwie specjalne systemy do sprawnego zarządzania

Praktycznie w każdej firmie ważne jest to, aby ciągle się rozwijała. Każdy, kto prowadzi własny biznes, powinien zawsze brać pod uwagę to, że inwestycja w firmę - choć w krótkiej perspektywie oznaczają między innymi wydanie sporej ilości pieniędzy - najczęściej będzie się mocno opłacało, bo pozwoli sprawić, że zakład w dłuższej perspektywie czasu będzie o wiele więcej zarabiała.
kupony rabatowe
Przygotowane przez: Carol Pyles
Na podstawie: http://www.flickr.com

Znak towarowy w naszym kraju

Znak towarowy zapewnia możliwość szybkiej identyfikacji konkretnego wyrobu albo usługi jako wywodzącego się od konkretnego przedsiębiorcy.


Znak towarowy w naszym kraju

Jest nim każde oznaczenie, jakie możesz zaprezentować w sposób graficzny, jeśli to oznakowanie służy rozróżnianiu od siebie towarów a także usług pochodzących od różnych przedsiębiorców.
pokój hotelowy
Przygotowane przez: Ann
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepszy sposób na relaks, czyli wizyta w przepięknym miejscu.

Każda osoba marzy o wypoczynku. Najlepiej w miejscu, w którym sprawiają radość zarówno atrakcje, jak i wszelkie formy środowiska. Odpocząć w miejscu, w którym da się w całości zrelaksować, zapomnieć o całym świecie a także totalnie zregenerować energię to niezwykłe wrażenie, które winien poczuć każdy bardzo zarabiający człowiek. Dlategowłaśnie większość ludzi wybiera hotele, w których ma możliwość znaleźć spa, czy basen, a które umiejscowione są w ładnej okolicy, gdzie panuje cisza i relaks.
biuro rachunkowe
Na podstawie: sxc.hu

Jak dobrze wybrać biuro księgowe, o czym trzeba pamiętać w czasie szukania.

Prowadząc własną firmę nie da się pominąć spraw związanych z księgowością i rozliczeniem z rozmaitymi urzędami. Niektórzy właściciele zajmują się tym osobiście, jeżeli nie ma się pracowników a dokumentów nie będzie dużo, to i można w ten sposób podejść do tematu. Jednak większość z nich podchodzi do sprawy w taki sposób, że oni mają zarabiać pieniądze, a nie liczyć podatki i wypełniać deklaracje.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.