Biznes
Pudełko
Na podstawie: http://sxc.hu/

Pożyczka bankowa jako droga na rozwój i funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa

Kredyt jest w dalszym ciągu jedną z wyjątkowo popularnych metod uzyskiwania sporej gotówki w kwestiach konsumpcyjnych oraz inwestycyjnych. Zarówno duże firmy ale także osoby prywatne wykorzystują pieniądze z pożyczek bankowych do zakupów nieruchomości bądź też na codzienną działalność przedsiębiorstwa.
flaga Unii Europejskiej
Przygotowane przez: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ciekawe informacje dotyczące dofinansowania z Unii

Unia Europejska to organizacja, która dała naszemu krajowi dużo możliwości - jeśli jesteśmy choćby odrobinę aktywni, możemy czerpać zyski z uczestnictwa naszego kraju w owej organizacji. W ogóle to czas bardzo szybko biegnie - w końcu weszliśmy do UE już 10 lat temu. I nawet ci politycy, którzy niegdyś byli wielkimi przeciwnikami wejścia Polski do UE bardzo dobrze wiedzą, że najzupełniej nie mieli odnośnie tego racji. Choć to tak czy siak tylko politycy, a wszyscy wiemy, iż duża polityka to gra. Cóż, geopolityka jest jakby nie patrzeć nieubłagana - jeżeli nie chcieliśmy skończyć jak Ukraina, kategorycznie musieliśmy zagłosować na tak w unijnym referendum.
kosmetyki
Przygotowane przez: Susanne Nilsson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Postęp, rozwój, innowacje - jak osiągnąć sukces w firmie wykorzystując szkolenia oraz ISO 14001

Ciężko jest marzyć o progresie bez odpowiednich kwalifikacji. Sytuacja tyczy się zarówno ludzi uprawiających sport oraz rozwoju w biznesie.
Szara strefa
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Jak efektywnie zarządzać własną firmą? Możesz dla przykładu wdrożyć w przedsiębiorstwie specjalne systemy do sprawnego zarządzania

Praktycznie w każdej firmie ważne jest to, aby ciągle się rozwijała. Każdy, kto prowadzi własny biznes, powinien zawsze brać pod uwagę to, że inwestycja w firmę - choć w krótkiej perspektywie oznaczają między innymi wydanie sporej ilości pieniędzy - najczęściej będzie się mocno opłacało, bo pozwoli sprawić, że zakład w dłuższej perspektywie czasu będzie o wiele więcej zarabiała.
kupony rabatowe
Przygotowane przez: Carol Pyles
Na podstawie: http://www.flickr.com

Znak towarowy w naszym kraju

Znak towarowy zapewnia możliwość szybkiej identyfikacji konkretnego wyrobu albo usługi jako wywodzącego się od konkretnego przedsiębiorcy.


Znak towarowy w naszym kraju

Jest nim każde oznaczenie, jakie możesz zaprezentować w sposób graficzny, jeśli to oznakowanie służy rozróżnianiu od siebie towarów a także usług pochodzących od różnych przedsiębiorców.
pracownicy
Przygotowane przez: US Department of Labor
Na podstawie: http://www.flickr.com

Posiadanie własnej przedsiębiorstwa - a więc, największe wady oraz niewątpliwe zalety

Bardzo wielu z nas nie przeszkadza pracowanie pod czyimś "skrzydłem". Z wielką radością pracujemy dla kogoś, która nam płaci, a sam jest zmuszony martwić się resztą - my jedynie wykonujemy powierzone tylko nam zadania i cieszymy się mniej albo bardziej z wypłaty, w uzależnieniu od wykonywanego poprzez nasze osoby zajęcia.
pokój hotelowy
Przygotowane przez: Ann
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepszy sposób na relaks, czyli wizyta w przepięknym miejscu.

Każda osoba marzy o wypoczynku. Najlepiej w miejscu, w którym sprawiają radość zarówno atrakcje, jak i wszelkie formy środowiska. Odpocząć w miejscu, w którym da się w całości zrelaksować, zapomnieć o całym świecie a także totalnie zregenerować energię to niezwykłe wrażenie, które winien poczuć każdy bardzo zarabiający człowiek. Dlategowłaśnie większość ludzi wybiera hotele, w których ma możliwość znaleźć spa, czy basen, a które umiejscowione są w ładnej okolicy, gdzie panuje cisza i relaks.
biuro rachunkowe
Na podstawie: sxc.hu

Jak dobrze wybrać biuro księgowe, o czym trzeba pamiętać w czasie szukania.

Prowadząc własną firmę nie da się pominąć spraw związanych z księgowością i rozliczeniem z rozmaitymi urzędami. Niektórzy właściciele zajmują się tym osobiście, jeżeli nie ma się pracowników a dokumentów nie będzie dużo, to i można w ten sposób podejść do tematu. Jednak większość z nich podchodzi do sprawy w taki sposób, że oni mają zarabiać pieniądze, a nie liczyć podatki i wypełniać deklaracje.
sala
Przygotowane przez: World Trade Organization
Na podstawie: http://www.flickr.com

Trójmiasto świetnie sprawdzi się przy zorganizowania konferencji. Dowiedz się, czemu tak jest!

W Polsce coraz częściej organizuje się konferencje i spotkania o różnym charakterze. Generują one konieczność wyszukanie odpowiedniego obiektu i zapewnienia zaproszonym gościom jak najlepszych warunków. Pomyślnie nie brakuje obiektów i auli spełniających wysokie standardy i pozwalających na organizację wydarzeń na naprawdę wysokim poziomie.
biuro rachunkowe
Przygotowane przez: John Davis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bazowe terminy z zakresu prawa pracy powinien znać nie tylko każdy podwładny, ale również każdy uczeń

Gdy nadchodzi pora na podjęcie pierwszej pracy, wtedy też młodzi ludzie są zmuszeni poznać elementarne wiadomości z zakresu prawa pracy. Rzecz oczywista nie jest to jakimkolwiek obowiązkiem, lecz warto znać swoje prawa, szczególnie wtedy, gdy obejmujemy etat w prywatnym przedsiębiorstwie. W obecnych czasach szefowie nierzadko naciągają przepisy, a rezultatem takiego postępowania bywa np. wydłużenie czasu pracy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.