Biznes
kosmetyki
Przygotowane przez: Susanne Nilsson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Postęp, rozwój, innowacje - jak osiągnąć sukces w firmie wykorzystując szkolenia oraz ISO 14001

Bardzo ciężko jest mówić o progresie bez właściwych kwalifikacji. Sytuacja tyczy się zarówno ludzi uprawiających sport czy też rozwoju w biznesie.
pracownicy
Przygotowane przez: US Department of Labor
Na podstawie: http://www.flickr.com

Posiadanie własnej przedsiębiorstwa - a więc, największe wady oraz niewątpliwe zalety

Bardzo wielu z nas nie przeszkadza pracowanie pod czyimś "skrzydłem". Z wielką radością pracujemy dla kogoś, która nam płaci, a sam jest zmuszony martwić się resztą - my jedynie wykonujemy powierzone tylko nam zadania i cieszymy się mniej albo bardziej z wypłaty, w uzależnieniu od wykonywanego poprzez nasze osoby zajęcia.
pokój hotelowy
Przygotowane przez: Ann
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepszy sposób na relaks, czyli wizyta w przepięknym miejscu.

Każda osoba marzy o wypoczynku. Najlepiej w miejscu, w którym sprawiają radość zarówno atrakcje, jak i wszelkie formy środowiska. Odpocząć w miejscu, w którym da się w całości zrelaksować, zapomnieć o całym świecie a także totalnie zregenerować energię to niezwykłe wrażenie, które winien poczuć każdy bardzo zarabiający człowiek. Dlategowłaśnie większość ludzi wybiera hotele, w których ma możliwość znaleźć spa, czy basen, a które umiejscowione są w ładnej okolicy, gdzie panuje cisza i relaks.
Pudełko
Na podstawie: http://sxc.hu/

Pożyczka bankowa jako droga na rozwój i funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa

Kredyt pozostaje ciągle jedną z najbardziej atrakcyjnych form uzyskiwania sporej gotówki w celach konsumpcyjnych ale również inwestycyjnych. Również spore przedsiębiorstwa ale także osoby indywidualne wykorzystują pieniądze z pożyczek bankowych do zakupów nieruchomości czy też na bieżącą działalność firmy.
biuro rachunkowe
Na podstawie: sxc.hu

Jak dobrze wybrać biuro księgowe, o czym trzeba pamiętać w czasie szukania.

Prowadząc własną firmę nie da się pominąć spraw związanych z księgowością i rozliczeniem z rozmaitymi urzędami. Niektórzy właściciele zajmują się tym osobiście, jeżeli nie ma się pracowników a dokumentów nie będzie dużo, to i można w ten sposób podejść do tematu. Jednak większość z nich podchodzi do sprawy w taki sposób, że oni mają zarabiać pieniądze, a nie liczyć podatki i wypełniać deklaracje.
sala
Przygotowane przez: World Trade Organization
Na podstawie: http://www.flickr.com

Trójmiasto świetnie sprawdzi się przy zorganizowania konferencji. Dowiedz się, czemu tak jest!

W Polsce coraz częściej organizuje się konferencje i spotkania o różnym charakterze. Generują one konieczność wyszukanie odpowiedniego obiektu i zapewnienia zaproszonym gościom jak najlepszych warunków. Pomyślnie nie brakuje obiektów i auli spełniających wysokie standardy i pozwalających na organizację wydarzeń na naprawdę wysokim poziomie.
Szara strefa
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Jak efektywnie zarządzać własną firmą? Możesz dla przykładu wdrożyć w przedsiębiorstwie specjalne systemy do sprawnego zarządzania

Praktycznie w każdej firmie istotne jest to, aby tale się rozwijała. Każdy, kto prowadzi własny biznes, powinien zwykle brać pod uwagę to, że inwestycje w firmę - chociaż w krótkiej perspektywie oznaczają szczególnie wydanie wielkiej ilości pieniędzy - zazwyczaj będzie się mocno opłacało, bo pozwoli spowodować, że firma w szerszej perspektywie czasu będzie o wiele więcej zarabiała.
biuro rachunkowe
Przygotowane przez: John Davis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bazowe terminy z zakresu prawa pracy powinien znać nie tylko każdy podwładny, ale również każdy uczeń

Gdy nadchodzi pora na podjęcie pierwszej pracy, wtedy też młodzi ludzie są zmuszeni poznać elementarne wiadomości z zakresu prawa pracy. Rzecz oczywista nie jest to jakimkolwiek obowiązkiem, lecz warto znać swoje prawa, szczególnie wtedy, gdy obejmujemy etat w prywatnym przedsiębiorstwie. W obecnych czasach szefowie nierzadko naciągają przepisy, a rezultatem takiego postępowania bywa np. wydłużenie czasu pracy.
wykres
Przygotowane przez: Inni PR & Marketing
Na podstawie: Inni PR & Marketing

Kilka wskazówek na temat druku wizytówek

Praktyczne i ładne - dokładnie takie są współczesne wizytówki. Znacznie różnią się one od tego, w jaki sposób wyglądały wizytówki za czasów naszych pradziadków. Dzisiaj cechuje je o wiele większa dowolność oraz mniejsze gabaryty.


Kilka wskazówek na temat druku wizytówek

Dlaczego tak dużą wagę przywiązujemy do wizytówek? Czemu druk wizytówek to odrębna usługa, nie wiążąca się z innymi rodzajami druku? Dlaczego umiemy wydawać krocie na ich projekty? Dzisiaj może faktycznie generalnie wizytówek produkuje trochę mniej, lecz nadal są one popularne w pewnych kręgach- Netprint.
Szkolenia dla firm
Przygotowane przez: tec_estromberg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zarządzanie własnym przedsiębiorstwem

Prowadzenie swojego przedsiębiorstwa wiąże się z wieloma przywilejami, ale również sporą liczbą powinności. Do przywilejów należy na przykład możliwość samodzielnego zarządzania własną karierą i pracowanie jako swój własny szef.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.