Biznes
biuro rachunkowe
Przygotowane przez: John Davis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bazowe terminy z zakresu prawa pracy powinien znać nie tylko każdy podwładny, ale również każdy uczeń

Gdy nadchodzi pora na podjęcie pierwszej pracy, wtedy też młodzi ludzie są zmuszeni poznać elementarne wiadomości z zakresu prawa pracy. Rzecz oczywista nie jest to jakimkolwiek obowiązkiem, lecz warto znać swoje prawa, szczególnie wtedy, gdy obejmujemy etat w prywatnym przedsiębiorstwie. W obecnych czasach szefowie nierzadko naciągają przepisy, a rezultatem takiego postępowania bywa np. wydłużenie czasu pracy.
wykres
Przygotowane przez: Inni PR & Marketing
Na podstawie: Inni PR & Marketing

Kilka wskazówek na temat druku wizytówek

Praktyczne i ładne - dokładnie takie są współczesne wizytówki. Znacznie różnią się one od tego, w jaki sposób wyglądały wizytówki za czasów naszych pradziadków. Dzisiaj cechuje je o wiele większa dowolność oraz mniejsze gabaryty.


Kilka wskazówek na temat druku wizytówek

Dlaczego tak dużą wagę przywiązujemy do wizytówek? Czemu druk wizytówek to odrębna usługa, nie wiążąca się z innymi rodzajami druku? Dlaczego umiemy wydawać krocie na ich projekty? Dzisiaj może faktycznie generalnie wizytówek produkuje trochę mniej, lecz nadal są one popularne w pewnych kręgach- Netprint.
Szkolenia dla firm
Przygotowane przez: tec_estromberg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zarządzanie własnym przedsiębiorstwem

Prowadzenie swojego przedsiębiorstwa wiąże się z wieloma przywilejami, ale również sporą liczbą powinności. Do przywilejów należy na przykład możliwość samodzielnego zarządzania własną karierą i pracowanie jako swój własny szef.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.