Pracownicy
wizja - firma
Przygotowane przez: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Na podstawie: http://www.flickr.com

Praca dla cudzoziemców - coraz to sporzej ofert umożliwiających zatrudnienie przyjezdnym

Aktualnie migracje są jednym z najczęstszych zjawisk i akompaniują one znacznej części osób. Należy przyznać, że mają one niezmiernie różne podłoża, jednakowoż najczęstszą przyczyną są kwestie zarobkowe.
praca przy komputerze
Przygotowane przez: Daniel X. O'Neil
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sektor IT aktualnie wszedł w tak ogromnie i szybkie obroty w rozwoju, że spotkał go brak fachowców i to praca zaczęła szukać człowieka

W minionych latach można zaobserwować najbardziej prężny rozwój rynku pracy w dziale IT. Konkurencja w tej kwestii jest coraz większa, a przedsiębiorstwa muszą staczać walkę o pracowników.

Z racji tego rozwoju, informatycy i programiści są jednymi z wyjątkowo poszukiwanych specjalistów.
księgowa przy pracy

Czy małym firmom opłacać się będzie wdrożenie systemu zarządzającego elektronicznym obiegiem dokumentów.

W niejednej firmie można niekiedy zobaczyć sytuację, gdy ktoś poszukuje gorączkowo jakiegoś papieru chodząc od jednego do drugiego pokoju. I dobrze będzie, jeżeli tego typu dokument w pewnej chwili się odnajdzie, bo czasami może być i tak, że całkowicie zaginie.
rzeczoznawca majątkowy
Przygotowane przez: manishibhatt
Na podstawie: http://www.flickr.com

Praca za granicą bez znajomości języka. W jaki sposób ją dostać? Ile można zarobić?

Za granicą pracuje grubo powyżej 2 mln polaków. Pewna część z nich biegle włada językami obcymi, a część - pomimo tego, że mówi jedynie po Polsku - i tak decyduje się na wyjazd. W jaki sposób sobie radzą?
autobus piętrowy
Przygotowane przez: blu-news.org
Na podstawie: http://www.flickr.com

Emigracja zarobkowa

Co dziesiąty dorosły Polak deklaruje, że w ostatniej dekadzie pracował zarobkowo poza granicami naszego kraju. To oznacza, że "za chlebem" wyjechało 3,3 miliony osób. Co interesujące, zainteresowanie pracą za granicą nie słabnie pośród Polaków od lat.
szkolenia
Przygotowane przez: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomocne szkolenia ISO szansą na poszerzenie umiejętności.

Aktualnie rynek pracy nie zna litości. Pracownicy muszą być elokwentni i gotowi na wieczne doszkalanie z rozległych zagadnień, aby w jak najlepszy sposób przystosować się do rosnących wymagań pracodawców, i jednocześnie powodować dobrą opinię i satysfakcję konsumentów.Funkcjonujemy w czasach, w których sporą część prac wykonywanych dotychczas przez ludzi przejmują maszyny i zautomatyzowane, potężne roboty.
bus
Przygotowane przez: Vasconium
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ekspresowy, niedrogi i wygodny transport do Niemiec

Systematyczne kontakty handlowo-usługowe, ruch turystyczny , jak również spore zainteresowanie pracą w Niemczech sprawia, iż rynek transportowy koncentrujący się na przewozie osób do Niemiec cieszy się znacznym zainteresowaniem. Ze względu na kontakty handlowo-usługowe, które są nawiązywane z coraz różniejszymi stronami świata, na tyle istotny staje się transport międzypaństwowy, a Niemcy to jeden z najlepiej funkcjonujących pod względem gospodarczych sąsiadów Polski. Nic dziwnego, iż coraz więcej ludzi poszukuje godnych uwagi firm, jakie na bieżąco organizują szybkie, pełne komfortu przejazdy do Drezna, Berlina i następnych powszechnych regionów Niemiec.
praca grupowa
Przygotowane przez: COD Newsroom
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zwiększyć skuteczność sprzedaży? Zajęcia, które uczą świetnych technik sprzedaży

Aby zapewnić firmie prawidłowe funkcjonowanie należy postarać się o prawidłową motywację kadry. Na wydajność sprzedaży mają także wpływ systematyczne szkolenia z zakresu określonej oferty i sposobu obsługi klienta. Gwarantując pracownikom ciekawe szkolenia można pomóc im w rozwijaniu umiejętności sprzedażowych, co korzystnie wpłynie na osiągnięcia całego zespołu.
rachunki
Przygotowane przez: Steven Depolo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zakładając swoją działalność gospodarczą dobrze jest zastanowić się o współpracy z rachunkowym

Aktualnie sporo ludzi kusi się na otwieranie własnej firmy. Jest to niezwykle pozytywne zjawisko, które sprzyja rozwojowi gospodarki całego kraju. Nie można jednak ukryć, że z otwieraniem firmy łączy się dużo kwestii prawnych, które często zniechęcają wiele osób. Niezaprzeczalnie trzeba się z nimi uporać, aby móc legalnie prowadzić działalność gospodarczą i jest sporo pomysłów, jakie są najdoskonalszą pomocą dla młodych przedsiębiorców.
rozwód
Przygotowane przez: Cordell and Cordell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju potrafią być pakiety dla firm i co one oferują wszystkim pracownikom?

Każdy, kto angażuje w swojej spółce kadrowiczów chce, żeby funkcjonowało im się jak najwłaściwiej. Dlaczego miałby zwalniać po czasie próbnym pracownika, jaki już został przeszkolony do robienia swej pracy, posiada zaliczone testy BHP oraz dobrze wykonuje swoją pracę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.