Gadżet
parasol
Przygotowane przez: Sascha Kohlmann
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nietypowy koncept na wypromowanie nowopowstałego miejsca pracy.

Nie będzie chyba tego typu dziedziny, w jakiej nie zapanowałaby duża rywalizacja. Dlatego, bardzo znaczące jest to, by od razu skierować uwagę potencjalnych konsumentów. Czymś podstawowym stanie się świetnie przedłożona oferta, jednak to nie wystarczy.
gwarancja
Przygotowane przez: Maciek Lulko
Na podstawie: http://www.flickr.com

Agencje reklamowe wewnątrz Nowej Soli - a więc, najwspanialszy dobór gadżetów reklamowych a także zareklamowania swoich idei

Pomieszkujesz w Nowej Soli? Poszukujesz dobrej agencji reklamowej? Dobrze trafiłeś! wewnątrz Nowej Soli powstało parę agencji, pośród tego sklepik reklamowy, w którym kupisz każdą rzecz, co będzie Tobie potrzebne! Odczytaj nasz felieton by poznać więcej szczegółów!
prezent
Przygotowane przez: Susanne Nilsson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kilka pomysłów na to, to wręczyć można swoim mężczyznom na różne okazje.

Imieniny, urodziny czy teżdzień chłopaka to tylko jedne z wielu okazji na to, aby podarować swojemu mężczyźnie jakiś ciekawy prezent. Jednak wiele pań ma ogromny problem co kupić, żeby upominek faktycznie obdarowanej osobie się spodobał. Niestety nadal pokutują tu zwyczajne pomysły, takie jak następne kosmetyki, krawat czy skarpetki. O ile za pierwszym czy drugim razem się sprawdzą, o tyle otrzymując coś takiego po raz piąty chyba każdy facet może w pewnej chwili nie do końca być szczęśliwym.
kubek z logo
Przygotowane przez: Acacia Almeida
Na podstawie: http://www.flickr.com

Spore zainteresowanie rzeczami, jakie mają na sobie znaki firmowe przedsiębiorstw jako gwarancja większej sprzedaży.

Na tyle ogromne zainteresowanie przedmiotami, jakie mają wdrukowane logotypy określonych przedsiębiorstw to gwarant zwiększonej sprzedaży. O takiej tendencji alarmują eksperci z agencji reklamowych, a w końcu oni będą znać się na tym, jak nikt inny i warto im pod tym kątem zaufać. W związku z tym trzeba samemu inwestować w tego typu gadżety, podczas gdy liczy się na odzew wśród klientów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.